Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek
3 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 986 kez okundu.

Rüyada bahçe görmek, farklı anlamlar içerir. Rüyada bahçe gören kişi mala, zenginliğe yorulur. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşabilir. Rüyayı gören kişi evliyse evlat sahibi olabilir. Eğer bir iş görüşmesi yapıldıysa iş başvurusundan olumlu cevap gelebilir. Para kazanmak için yapılan adımlardan olumlu sonuçlar alınacaktır.

Rüyada Bahçe Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada bahçe görmek

Rüyada bahçe görmek, başarıya ulaşılacağı anlamına gelir. Rüyada güzel, yemyeşil bir bahçe gören kişi yaptığı işte başarıya ulaşacaktır.Sınava giren kişi sınavda başarılı olacaktır. Rüyada bahçede yürüdüğünü gören kişi planladığı işleri adım adım gerçekleştirecektir. Yapmak istediğiniz işle için gerekli girişimleri yapabilirsiniz.Güzel başlangıçların söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

Rüyada Bahçe Görmek Ne Demek ?

Rüyada bahçe, planların bozulacağı olarak yorumlanır. Rüyada kötü, yıkık duvarlı bir bahçe görmek planlanan işlerin bozulacağı anlamına gelir. Yapmak istediğiniz işlerin gerçekleşme tarihinde gecikmeler olabilir. Buluşma ayarladığınızda geç kalmamaya dikkat edin. Rüyada yeşil bir bahçe gören kişi, tüm sıkıntılı ve zor günlerini geride bırakarak mutlu ve rahat bir gelecek yaşar. Rüya sahibinin bir hastalığı bulunuyor ise, kısa zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve eski sağlığına kavuşacaktır. Aynı zamanda bu kişi eğer çalışmıyorsa güzel bir işe girer, çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye yükselir. Eski ve harap olmuş, yanmış, yıkılmış bir bahçe görmek, zor günlerin geldiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin işi bozulabilir, büyük bir maddi sıkıntı içine düşebilir. Sağlıklı bir kişinin bu rüyayı görmesi ciddi bir hastalığa yakalanacağının göstergesi olabilir.

Rüyada Bahçe

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bahçe görmenin anlamı ve bahçe rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git