Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek
3 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

Rüyada bahçe görmek, farklı anlamlar içerir. Rüyada bahçe gören kişi mala, zenginliğe yorulur. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda hayırlı bir kısmetle karşılaşabilir. Rüyayı gören kişi evliyse evlat sahibi olabilir. Eğer bir iş görüşmesi yapıldıysa iş başvurusundan olumlu cevap gelebilir. Para kazanmak için yapılan adımlardan olumlu sonuçlar alınacaktır.

Rüyada Yeşil Bahçe Görmek

Başarıya ulaşılacağı anlamına gelir. Rüyada güzel, yemyeşil bir bahçe gören kişi yaptığı işte başarıya ulaşacaktır. Sınava giren kişi sınavda başarılı olacaktır. Rüyada yeşil bahçede yürüdüğünü gören kişi planladığı işleri adım adım gerçekleştirecektir. Yapmak istediğiniz işle için gerekli girişimleri yapabilirsiniz. Güzel başlangıçların söz konusu olduğu bir döneme işaret eder.

Rüyada Bahçede Yılan Görmek

Planların bozulacağı olarak yorumlanır. Kötü, yıkık duvarlı bir bahçe içinde yılan görmek planlanan işlerin bozulacağı anlamına gelir. Yapmak istediğiniz işlerin gerçekleşme tarihinde gecikmeler olabilir. Buluşma ayarladığınızda geç kalmamaya dikkat edin. Kişi, tüm sıkıntılı ve zor günlerini geride bırakarak mutlu ve rahat bir gelecek yaşar. Rüya sahibinin bir hastalığı bulunuyor ise, kısa zaman içinde bu hastalığından kurtulacak ve eski sağlığına kavuşacaktır. Aynı zamanda bu kişi eğer çalışmıyorsa güzel bir işe girer, çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye yükselir.

Rüyada Eski Bahçe Görmek

Eski ve harap olmuş, yanmış, yıkılmış bir bahçe görmek, zor günlerin geldiğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin işi bozulabilir, büyük bir maddi sıkıntı içine düşebilir. Sağlıklı bir kişinin bu rüyayı görmesi ciddi bir hastalığa yakalanacağının göstergesi olabilir.

Rüyada Güzel Bir Bahçe Görmek

Eğer bakımlı ve güzel ise çok güzel anlamlar çağrıştırır. Meyve ağaçlarından meydana gelen güzel bir bahçe görmek hayatınızın büyük bir kısmını huzur ve refah içinde geçirip mutlu olacaksınız anlamına gelir. Büyük ise sevdiklerinizden hiçbir zaman ayrılmayacağınızı ve hep bir arada çok büyük bir aile olacağınızı gösterir. Ayrıca çok geniş bir çevrenizin olacağına ve birçok farklı insanla büyük işler yapacağınıza işaret eder. Hiç beklemediğiniz kadar büyük bir huzur ortamı, maddi kazanç ve sevdiklerinizle bir arada yaşama şansı elde edeceksiniz.

Rüyada Terkedilmiş Bahçe Görmek

Eğer bakımsız ve girilemeyecek durumdaysa olumsuz anlamlar içerir. Dağılan aileler, biten dostluklar olarak değerlendirilir. Kötü haberler almaya dalalettir. İnsanlardan zarar görmek ve zor toparlanmak anlamına gelir. Sevdiklerinizden ayrı düşmek demektir. Kötü insanlarla muhatap olmak zorunda kalıp buna sabretmeye mecbur olmaktır. Temizlenemeyecek kadar bakımsız kalmışsa geri dönüşü olmayan hatalar yapıp bu hataların bedelini ağır bir şekilde ödemek demektir. Mevsiminde olan sebze ve meyvelerle doluysa şans, kısmet ve mutlu haberlere dalalet eder. Dallardan sarkan meyveler gördüyseniz bol kazançlı çok güzel bir işe sahip olacaksınız demektir. Ayrıca bilgi ve tecrübenizle herkesi çok etkileyeceksiniz. Güzelse mutlu edici haberler almaya da işaret eder. Sevdiğiniz insanların güzel anlarına şahitlik edeceksiniz demektir.

Rüyada Bahçe Kapısı Görmek

Kişinin bir olay karşısında umudunu kesip bitti demesinden sonra her şeyin güzel olacağına delalettir. Rüya sahibinin tam umutları tükenmişken bir yerden temiz bir kazanca sahip olacağı şeklinde tabirler yapılır. Kişinin beklemediği bir yerden bir müjde alacağı ve uzun uğraşlar sonucu elde ettiği zafere kavuşacağı şeklinde yorumlar yapılır. Bu rüyayı gören bir kişinin gösterdiği çabayla birlikte zorluklara göğüs gererek bir hayra ulaşacağı ve bununla birlikte az olan kazancının artıp rahata kavuşacağı da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bahçe Kapısından Girmek

Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatında mevkisinin yükselerek itibar kazanacağı ve ayrıca bu mertebeye geldikten sonra şu anki kazancının daha da artacağı ve özlemini çektiği hayata kavuşmasının da yakın olduğu tabir edilmektedir. Ayrıca bu kişi bir başkasından yardım isteyerek bir para hak edecek ve bu sayede bir dostluk kazanacak anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin borçlu bir akrabasından borcundan dolayı uzak durduğuna ver bu yüzden ilerde pişman olacağına delalettir.

Rüyada Bahçe Kapısı Açmak

Yakın zamanda sevindirici bir haber alacağınız ve çok mutlu olacağınız anlamına gelmektedir. Kişinin hayatında bir sıkıntı ile karşılaşacağı ve bundan sonra da bu sıkıntıdan kendi çabasıyla kurtulup bir şöhret sahibi olacağı yapılan yorumlar arasındadır. Böyle bir rüya gören kişiler yaşadığı sıkıntılardan üzüntülerden yakın zamanda kurtulacak ve ferah bir hayata erecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git