Rüyada Bacak Görmek

Rüyada Bacak Görmek
7 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 813 kez okundu.

Rüyada bacak görmek, ev ahalisi olarak yorumlanır. Rüyada bacak gören kişi evdeki biriyle ilgili konuya yoğunlaşır. Bacak gören kişinin ailesinde birinin bir derdi olabilir. Bu dönemde bu konuya yoğunlaşabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz ve onların varlığının önemini vurgulayan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ailenizin kıymetini anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada Bacak Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada bacak

Rüyada bacak görmek, gereksiz öfke olarak yorumlanır. Rüyada bacağını gösteren kişi birine çok fazla öfkelenir. Çevrenizdeki birisi sizi küçük düşürecek hareketlerde bulunabilir ya da hoşunuza gitmeyen bir tavırda bulunabilir. Rüyada bacağını elleyen biri kendi yaptığı bir hata yüzünden kendine kızabilir. Böyle bir hatayı nasıl yaptığınızı düşünerek çok pişmanlık duyabilirsiniz. Kendinize kızacağınız bir döneme işaret eder.

Rüyada Bacak Görmek Ne Demek ?

Rüyada bacak, rüyada mal sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada bacak gören ve onun hareket ettiğini gören kişi uzun zamandır ertelediği bir malı satın alabilir. Planladığınız bir olay bu dönemde gerçekleşebilir. Ertelediğiniz bir eşyayı bu dönemde alabilirsiniz. Uzun zamandır biriktirdiğiniz parayı nasıl değerlendireceğinizi düşünürken bu dönemde güzel bir fikir kafanızda oluşabilir. Rüyasında bacak gören bir kişi, sağlığı ile ilgili kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişi, çok yorulacağı bir dönemin içine gireceği ve bu dönem içinde çok yıpranacağını gösterir.  Bacak gören bir kişi kendisine yapılan hakaretlerle yüzleşecek ve bunun sonucunda hayatına yön verecek radikal kararlar alacaktır.

Rüyada bacak

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada bacak görmenin anlamı ve bacak rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git