Rüyada Baca Görmek

Rüyada Baca Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Rüyada baca görmek, genel anlamda iyiye delalettir. Bolluk, bereket, bol kazanç kazanacağınıza işaret eder. Hanenizin içerisinde mutluluk ve huzurun yaşanacağını, sıkıntılı günlerin atlatılacak refaha kavuşulacağını ve hane içerisinden birisinin hastalığı var ise kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacağını gösterir. Var olan ciddi bir hastalığınızdan kesin olarak kurtulacağınızı ve sağlıklı, mutlu günler yaşayacağınızın göstergesidir. Kirli ise şimdiye kadar söylediğimiz anlamların dışında bir anlam taşımakta ve çevrenizde kötülüğünüzü isteyen ya da iki yüzlü insanların olduğunun habercisi anlamındadır.

Rüya sahibinin elde edeceği bir mala işaret etmektedir. Bu mal ise daha çok ev gibi nitelenmektedir. Kısaca rüyayı gören kişinin ev sahibi olacağını simgeleyen güzel bir rüyadır. Aynı zamanda böyle bir rüya, kısmetlerin açılması anlamını içermektedir. Bu kısmet her açıdan yorumlanabilir. Bekar biri ise aşk olarak, evli biri ise iş hayatı ya da maddi imkanlar olarak nitelenmektedir.

Rüyada Bacanın Tütmesi

Genel anlamda kazancınızda yaşanacak bir artışa ya da sağlık durumunuzda yaşayacağınız bir iyileşmeye işaret eder. Ancak kirli ise ya da yıkıldığını görme, bu anlamların dışında farklı bir anlam kazanmaktadır. Kişi sevdiklerinden ya da evin içerisindeki birisinden ağır bir hastalık haberi ya da ölüm haberi alabileceğini gösterir. Temizlediğini gören bir kişi; sıkıntı, dert ve hastalıklarından kesin olarak kurtulacak demektir.

Rüyada Bacadan Duman Çıkması

Görüldüğü duruma göre farklı yorumlar kazanmaktadır. Evinizde bolluk, bereket ve huzur yaşanacağınızın göstergesidir. Genellikle ev içerisinde yaşanacak rahatlık, sıkıntı ya da hastalığın işaretçisidir. Bu yüzden kişinin ev ve ev halkının sorunları ile daha alakadar olması tavsiye edilmektedir.

Merhametinden dolayı göreceğin bir zarar seni çok incitecek ve yaşadığın haksızlığın etkisinden kurtulman biraz zaman alacak. Kalbindeki tüm yaraları kapatacak, tüm samimiyetiyle sana kalbini açacak olan bir adamla karşılaşman an meselesi.Bu adamla kısa süre içinde alacağın evlilik kararı seni biraz tedirgin edecek olsa da mutluluğu tattıkça tedirginlik yerini huzura bırakacak.

Rüyada Baca Deliği Görmek

Son zamanlarda daha çok sağlık ile ilgili konuların gündemde olup, bu konular üzerinde sürekli olarak koşuşturma içerisinde olunacağını ifade etmektedir. Tüm koşturmalar sonucunda istenilen huzurlu, güzel habere ulaşılacağına ve kişinin büyük bir şekilde rahatlayacağına işaret eder. Aynı zamanda yüksek mevkilere ulaşmaya da işaret etmektedir. Ya da yakınından böyle bir haber alayı gösterir.

Rüyada Baca Dumanı Görmek

Burada görülen renk oldukça önemlidir. Eğer ki renk açık bir renk ise (beyaz gibi) oldukça hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına işaret etmektedir. Fakat renk koyu bir renk ise (siyah gibi) bu esnada, yolunda gitmeyen bir şeylere işaret eder. Fakat genel olarak duman, kapıda olan sıkıntılı bir durumun habercidir. Bu durum yüzünden çekilecek olan üzüntüyü ifade eder.

Rüyada Baca Tutuşması Görmek

Rüya sahinin hasretini çekmiş olduğu birisi var ise onunla kavuşacağı anlamını içermektedir. Aynı zamanda yakın bir dostu tarafından alacağı güzel ve sevindirici bir haber olduğunu da gösterir. Eğer ki geçmişte etrafındakiler tarafından herhangi bir yanlış anlaşılmaya karşı geldiyse, bunun artık gün yüzüne çıkacağına ve bu durumdan kurtulup ferahlayacağını işaret eder.

Rüyada Baca Yapmak

Rüya sahinin evine çok düşük bir birey olduğunu ve evini elinden geldiğince çok güzel bir şekilde baktığını ifade etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya, ev içerisinde her daim huzurun sağlandığını ve en önemlisi de bu huzurun sağlanması için ellerinden ne geliniyorsa yapıldığını göstermektedir. Rüya sahibinin oldukça kaliteli bir hayata sahip olacağını ifade eder.

Rüyada Baca Yaptırmak

Yaşanmış olan tüm sıkıntılı zamanların artık geride kalacağına işaret eden bu rüya, kişinin her ne sorunu var ise bunların hepsinin çözüleceğini göstermektedir. Aynı zamanda rüya sahibi hangi yola adım atarsa atsın ve karşısına her ne kadar engel, zorluk çıkarsa çıksın hepsini çok rahat bir şekilde atlatacak ve bunlardan olumlu sonuçlar alarak çıkacak demektir.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine ve bundan dolayı oldukça zorlanacağına işaret eder. Bu sıkıntı ise daha çok maddi imkanlardan kaynaklanacak demektir. Özellikle maddi açıdan zarara uğrama ya da maddi imkanlarda kısıntılı dönemler yaşama olarak yorumlanan bir rüyadır. Böyle bir durumda da ailede yer alan kişilerden bu durumdan kötü etkilenecek demektir.

Rüyada Baca Tütmesi Görmek

Kişinin uzun zamandan beri yaşamış olduğu maddi sıkıntı ve zorlukların artık son bulacağını ifade eden bir rüyadır. Böylelikle kişi rahata ermiş olacağı günlere artık ulaşmış olur. Bunun keyfini çıkarmak için gidilecek olan ufak bir tatili de simgeleyen bir rüyadır. Bu tatil, rüya sahibinin toparlanıp kendisine gelmesine oldukça büyük bir katkı sağlayacaktır.

Rüyada Baca Temizlemek

Rüyayı gören kişide kısa bir dönemde çok büyük işlere başvuracağını gösterir. Bu işler sonrasında ise, rüya sahibinin önünde yer alan tüm kapılar açılacak ve şansı bu evrede her daim yanında olacak demektir. Aynı zamanda bu atılım ile beraber zenginlik ile dolu olan bir ortama girecek ve bu ortamda onlar ile beraber kendisi de artık zengin olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git