Rüyada Baba Görmek

Rüyada Baba Görmek
12 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.411 kez okundu.

Rüyada baba görmek, arkasını dayayacağı bir güç ve kuvvet bulur ve cesaret kazanıp olayların üstesinden kolayca gelebilir. Biri ile kavga ederken görmek, bir ayrılık yaşamaya yorumlanmaktadır. Sağsa bu rüya işbirliği ve sevince delalet demektir. Ölmüşse, rüya sahibine çok kısa bir süre sonra bir müjde ya da sevdiği biri gelecek anlamındadır. İstekleriniz ve arzularınız gerçekleşecek, helal ve bol kazanca kavuşacaksınız demektir. Vefat etmiş ise yardıma muhtaç insanların ondan yardım beklediğine ve yardımlarını geciktirmemesi gerektiğine delalettir.

Unutulmaya çalışılan bir acının yeniden hatırlanacağına işarettir. Hasta bir şekilde görüyor ise, kişinin var olan kazancını boş yere harcayıp boşa bitireceğine işaret edilir. Başka bir kadınla yeniden evlendiğini görmek ise başarılı ve bol kazançlı bir hayata sahip olmaya delalettir. Başka bir yoruma göre aileden ayrılmaya veya anne bayı kavga ederken gördüğünüz zaman bir ayrılık yaşayacağınıza işaret olabilir. Başınızı okşadığı gördüyseniz bu sizin etrafınızdaki kötülüklerden korunduğunuz ve uzak olduğunuz anlamındadır. Üzgün ve sıkıntılı görmek, sözünü dinlemeniz gerektiği ve onun sözünü dinlemediğiniz için size kırgınlık duyacağı ile yorumlanmaktadır. Bu şekilde de zorluklar ve sıkıntılardan kurtulması daha kolay olur.

Rüyada Babanın Ağladığını Görmek

Büyük bir güveni ve başarıyı simgeler. Sırtınızı yaslayabileceğiniz güven dolu bir insan, kimi zaman ailenizden biri; kimi zaman ise bir dost ya da akraba olarak tarif edilebilir. Bu nedenle rüyada görülmesi oldukça hayırlı ve mutluluk dolu günlerin habercisidir. Ayrıca insanlara güven veren ve oldukça ikna edici olan bir kişiliğe sahip olduğunuzun da göstergesidir. Sözüne itimat edilen, saygı gören ve aynı zamanda çok sevilen insanlara dalalet eder.

Rüyada Babanın Öldüğünü Gördüm

Yakın zaman içinde bir takım ağır ve meşakkatli işlerin altına gireceğinizi ancak bu işlerin altında başarıyla kalkabileceğinizi gösterir. Kimsenin başaramadığı birçok görev kısa bir zaman sonra size verilebilir ve yine kimsenin beklemediği bir şekilde bu işleri kolaylıkla başarır hale gelebilirsiniz. Hem iş hem de ev hayatında huzur ve mutluluğu simgeler. Aileniz ve akrabalarınız içinde çok sevildiğinizi ve güvenilir olarak bilindiğinizi işaret eder. Zor durumda kaldığınızda mutlaka yardımınıza koşacak; sizi o durumdan kurtarıp feraha kavuşturacak insanların varlığını gösterir. Ayrıca aşk hayatınızda da karşılıklı güven, saygı ve saygı ve sevginin tüm olumsuzlukları bertaraf edeceğinin habercisidir.

Rüyada Baba ile Konuşmak

Sevince, mutluluğa, belalardan kurtulmaya, iç huzura, berekete, bolluğa yorulur. Kişi hasta ise şifa bulur, dertli ise derdine derman bulur, olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşir, borçlu ise borçlarını ödeme imkanı bulur, çocuğu olmuyorsa yakın zamanda çocuğu olur, işi yoksa kendisine iş bulur.

Rüyada Baba ile Kavga Etmek

Rüya sahibinin başından musibetleri def edeceğine, düşmanlarından kurtulacağına, küs olduğu birileri varsa barışacağına, iş hayatında sıkıntı çekiyorsa yakın zamanda işlerini hal yoluna sokacağına delalet eder. Bazı yorumlara göre ise kişi büyük günahlar işler, ailesi ile arası açılır, kötü haberler alır, düşmanları çoğalır, maddi yönden zor günler geçirir. Saadete, mutluluğa, hayırlı kazanca, berekete, bolluğa, tövbeye, ilim öğrenmeye, müjdeli bir haber almaya, sıla-i rahim yapmaya yorulur.

Rüyada Baba Duası Almak

Kişinin çektiği sıkıntılar sonucunda beklediği saadete ereceğine, uzun yıllar beklediği kişinin geleceğine, maddi yönden rahatlayacağına, ilim irfan sahibi olacağına, başkalarına faydalı işler yapacağına yorulur. Kişi huzurlu bir hayat geçirir, ailevi sıkıntıları varsa kısa zamanda ailesi ile arasını düzeltir, küs olduğu kişiler varsa barışır. Bela ve musibetlerden kurtulmaya, bereketli bir ömür geçirmeye, iş hayatında başarılı olmaya, sevilen ve sayılan bir kişi olmaya işaret eder. Babasının kendisine gülümsediğini ve dua ettiğini gören kişinin tövbesi kabul olur, olmasını istediği bir dileği varsa gerçekleşir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin babasının ömrünün uzayacağına, hasta ise şifa bulacağına, sıkıntılı günler geçiriyorsa yakın zamanda sevinçli haberler alacağına, borçlu ise yakın zamanda borçlarını ödeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin tövbe edeceğine, ilim meclislerinde bulunup, ahireti için çalışacağına işaret eder. Sana çok fazla fedakarlıkta bulunmuş, seni sürekli düşünen bir aile büyüğün bir konu hakkında sana yol gösterecek. Tavsiyelerini dinlersen büyük bir zararın eşiğinden döneceksin. Ailenin ve eşinin büyük desteğiyle yeni bir iş yeri açma fikrini faaliyete geçireceksin. Bu işyeri sana şans, bereket ve huzur getirecek. Bol kazanç sağlayacağın bu iş sayesinde bir mülk edineceksin.

Rüyada Ölmüş Babasını Görmek

Rüya sahibinin babası adına hayır yapması, arkasından dua etmesi, öğütlerini dinlemesi gerektiğine işaret eden uyarıcı bir rüyadır. Kişi eğer ölmüş babasının kendisine sinirli bir şekilde baktığını görüyorsa, kendisine çeki düzen vermesi, riskli işlerden uzak durması, dini yönden kendini geliştirmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Baba Eli Öpmek

Bu genellikle hayra yorulabilecek bir rüyadır. Yakın zamanda içinizi ferahlatacak gelişmeler yaşayacağınıza ve aldığınız iyi haberler sayesinde yaşamınızda huzurlu bir döneme geçiş yapacağınıza işaret eder. Her şeyden önce aile ilişkilerinizin de yoluna gireceğine ve eskisinden daha sıkı bir aile bağına sahip olacağınıza işaret eden bir rüyadır. Ayrıca yapmayı planladığınız seyahat, evlilik ve işlerin de yolunda gideceğine ve yaptığınız bu işlerle birçok kişinin gönlünü kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Babadan Para Almak

Hanenizde bereketli günlerin yaşanacağına işaret eder. Harcamalarınıza dikkat edeceğiniz ve gereksiz harcamalardan uzak duracağınız bir ekonomik strateji izleyeceğiniz bir döneme gireceğiniz için rahatlıkla birikim yapabilir ve ev sahibi değil iseniz bu hayalinize oldukça yaklaşacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Çevrenizdeki insanlar tarafından saygınlık kazanacağınıza ve dostlarınızla aranızdaki bağın daha da çok güçleneceğine işaret eder. Sen ayakları üzerinde durabilen, kendine güvenen ve güçlü birisin. İstediğin zaman kendi kendini motive edebiliyorsun. Ancak zamansız yersiz kuruntulara kapılıyorsun, bu da seni boş yere üzüyor. Kafanı dağıtmak için psikolojik destek alabilir veya bir kursa yazılabilirsin. Ara sıra arkadaş ziyaretlerinde de bulunsan fena olmayacak. Bir arkadaşının haberine çok sevineceğin görünüyor.

Rüyada Baba Diye Bağırmak

Bunun iki anlamı vardır. Birisi eğer babanızı ya da dedenizi kaybettiyseniz eğer; bu kişilerin sizden bir dua beklediğinin habercisidir. Çözümsüz kaldığınız problemlerin ışığında, bir büyüğünüzden yardım almanız gerektiği ve bu kişinin de sizinle ilgili yardım vereceği konunun iyi sonuçlanacağının habercisidir bir diğer anlamı da. İlk anlamından hareketle, ölmüş baba ya da dede için bağırmanın rüyanız için olumsuz etkileri olabilir.

Rüyada Baba Diye Ağlamak

Yapacağınız her iyi dilek, her iyilik, her dua karşı tarafın beklediği şeyler olmaktadır. Üstünüzde yük olmasını istemiyorsanız onlar için dualar edin, onlar adına iyilikler yapın, onlar adına iyi şeyler dileyin. Diğer bir konuda ise; sıkıştığınız bir anda çok yakın çevrenizden büyük bir destek göreceksiniz. Çok gergin, mutsuz, üzgün zamanlarda görülen bu rüya, en sıkıştığınız ve karanlığa boğulduğunuz anın geçmesini sağlayacak, aydınlığın çok yakınınızdaki kişiler tarafından sağlanacağını gösterecek, ve her sıkıntının geçeceği anın gösterilmesini sağlayacak. En güvendiğiniz kişi babanız olduğu için iyiye yorumlanmaktadır. Yardım beklentilerinizin son bulacağının da habercisi görevinde olan bu rüyayı bu şekilde yorumlayabilirsiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git