Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail Görmek
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 861 kez okundu.

Rüyada azrail görmek, ölüm korkusu olarak yorumlanır. Eğer son zamanlar da dine ters düşen şeyler yapıyorsanız ve huzursuz hissediyor olarak yorumlanır. Rüyada azrailin canını aldığını görmek dua etmeli ve içinizi rahatlatmalısınız demektir. Çevrenizde yakın birinin öleceği olarak da yorumlanabilir. Çevrenizde ki birinin ölüm haberini duyabilirsiniz. Veya aileden birinin yaralanacağına veya küçük bir kaza geçireceğine işaret eder. Ve bu haberi çok yakın zamanda duyacak olmanıza yorumlanır.  Rüyada azrail ile kavga etmek; ölüm olarak yorumlanır. Eğer kavganız sözlü bir kavga ise sizin ömrünüzün uzamasına işaret eder. Fakat kavganız şiddetli bir kavga ise ve kavgayı Azrail kazanıyorsa yakın zaman da öleceğinize işaret eder.

Rüyada Azrail’i Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada azraili
Rüyada Azrail, sizinle konuştuğunu görmek; Eğer durumunuz kötüye gidiyor ile mal mülk sahibi olacağınıza. Rüyada Azrail ile konuştuğunu görmek ev ve araba satın alacağınıza işaret eder. Ve eğer zengin iseniz paranızın, mal ve mülkünüzün daha da artacağına işaret eder. Ve eğer çocuklarınız varsa yaptıkları işler ile zengin olacaklarına ve daha da çok tanınmalarına sebep olacaktır. Azrail sizinle konuştuktan sonra yüzünü dönerse eğer kardeşlerinizin size zararı olan işlerde olmasına işaret eder. Yaptıkları işler ile size zarar vermelerine ve aranızın kötüye gitmesine sebep olacaktır.

Rüyada Azrail Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada azrail görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git