Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail Görmek
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.406 kez okundu.

Rüyada azrail görmek, ölüm korkusu olarak yorumlanır. Eğer son zamanlar da dine ters düşen şeyler yapıyorsanız ve huzursuz hissediyor olarak yorumlanır. Canını aldığını görmek dua etmeli ve içinizi rahatlatmalısınız demektir. Çevrenizde yakın birinin öleceği olarak da yorumlanabilir veya aileden birinin yaralanacağına veya küçük bir kaza geçireceğine işaret eder. Ve bu haberi çok yakın zamanda duyacak olmanıza yorumlanır. Genellikle ölüm olarak yorumlanır.

Mal sahibi olmak anlamına gelir. Kişi mal ve yüklü bir miktarda para sahibi olabilir. Yeni bir  ev yada araba alınabilir, var olan araba değiştirilebilir. Bulunduğunu evi değiştirebilirsiniz, taşınabilirsiniz. Kişi maddi bir yatırım yapabilir. Yeni bir yatırım yapmak olarak yorumlanabilir. Yeni bir arsa alınabilir yada borsa tarzı bir yatırım yapılabilir. Kişinin hayırlı işler yapacağı şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır uğraş verdiği işinin, kendisi için hayırlı bir sonuç ile sonuçlanması veya karşısına çıkacak iş veya kariyer fırsatlarının kişi için hayırlı olması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi şimdiye kadar gördüğü haksızlıkların üstesinden gelecektir ve kişinin hayatı düzene kavuşacaktır.

Rüyada Azraille Konuşmak

Eğer durumunuz kötüye gidiyor ile mal mülk sahibi olacağınıza. Konuştuğunu görmek ev ve araba satın alacağınıza işaret eder ve eğer zengin iseniz paranızın, mal ve mülkünüzün daha da artacağına işaret eder. Çocuklarınız varsa yaptıkları işler ile zengin olacaklarına ve daha da çok tanınmalarına sebep olacaktır. Sizinle konuştuktan sonra yüzünü dönerse eğer kardeşlerinizin size zararı olan işlerde olmasına işaret eder. Yaptıkları işler ile size zarar vermelerine ve aranızın kötüye gitmesine sebep olacaktır.

Rüyada Azrailden Kaçmak

Çeşitli anlamlara gelebilir. Genelde ölümle bağdaşık anlamlar içeren bu sembol, rüyanın biçimine göre çeşitli değişiklikler gösterebilir. Toplumda olabilecek olumsuz olaylara, karışıklık ve kaosa işaret eder. İman sahibi olarak ölmeye ve şehit olmaya, asık suratlı ölmek günah işledikten sonra tövbe etmeden ölüm durumuna gelmeye yorumlanır. Genel olarak ölümle nadiren de karışıklıkla ve bunların dışında hastalıkla mücadele edip onu yenmeye ve sağlığa tekrar kavuşmaya da işarettir.

Rüyada Azrailin Selam Verdiğini Görmek

Kişi dünyada çekeceğiniz çileye işaret eder. Zorlu bir hayatınız ve sorunlu ilişkileriniz olacak ve bu yaşantınız sizin için çok yorucu ve yıpratıcı olacak. Birinin canını alıyorsa da uzun bir hayatınız olacak ve bu hayatı sağlıklı geçireceksiniz demektir. Aynı zamanda başka bir anlama göre de acı çekmeden vefat edeceğinize ve ızdırap içinde öleceğinize işaret eder.

Rüyada Azraili Can Alırken Görmek

Şans olarak yorumlanabilir. Kişinin bu dönemde şansı açılacaktır. Bu dönemde aldığınız bir bilete ikramiye çıkabilir. Gönül işlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Kişi ummadığı bir kişiden müjdeli bir haber alabilir. İş görüşmesine giden biri iş için alınabilir. İş değiştirmek isteyen kişi için de bu dönem şanslı bir dönem olabilir. Bu şansı iyi değerlendirmek gerekir. Bol miktarda para anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi çok miktarda parayla ilgilenecektir. Banka ile alakalı işlerle ilgilenebilirsiniz. Altın, gümüş gibi bir yatırımda bulunabilirsiniz. Ev yada araba almak için bankadan kredi çekebilirsiniz. Bol bol parayla ilgileneceğiniz bir dönem. Bu dönemde başkasına ödeme yapabilirsiniz. Özellikle işletmesi olan kişiler bu dönemde bol bol parayla uğraşacaklardır.

Rüyada Azrail Kılığında İnsan Görmek

Hayra yorumlanır. Kısmet, nasip anlamına gelir. Birçok bereket ve bolluğun size uğrayacağını gösterir. Rüyayı gören kişi güzel bir haber alır. Hayırlı bir işe başlar, hayırlı bir adım atar. Aldığınız kararların güzel olması anlamındadır. Yakınlarından birisi senden yardım bekliyor, yapacağın bu yardım onu çok mutlu edecektir. Tazecik yeni başlayan bir ilişkin olacak. Şu sıralar aşkı doruklarda yaşıyorsunuz, oldukça mutlu ve keyiflisi olacağınızı gösterir. Katılacağınız bir tur gezisinde birbirinizi daha iyi tanıma fırsatı bulacaksınız. Bu geziden bir sürü keyifli anılarla döneceksiniz. Bu geziye gidip gitmeme konusunda kararsız olabilirsin, ancak gitmen senin için hayırlı olacaktır.

Rüyada Azraili Beyaz Görmek

Miras yoluyla para olarak yorumlanır. Kişi bir yakınınızın vefatından dolayı miras işleri ile uğraşabilir. Miras malı olarak yorumlanabilir. Olan maddi miraslar paylaşılacağı gibi arsa, arazi gibi yerler de paylaşılabilir. Bu dönemli hisseli yerler gündemde olabilir. Bu rüyayı gören bir kişi, büyük bir mal sahibi olabilir, geliri artabilir ya da yeni bir işe başlayarak düzenli bir gelir elde edebileceğini gösterir. Aynı zamanda kişi için tüm isteklerinin gerçekleşeceği güzel bir dönemin başlangıcı olabilir. Şansınızın döneceğine işaret eder.

Rüyada Azraili Siyah Görmek

İyilik saflık temizlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişi birinden bir iyilik görecektir. Çok hayırlı biriyle çok hayırlı işler yapacağınıza işaret eder. Çok güzel bir hayata başlangıç yapacağınız anlamındadır. Hac ziyareti yada umre ziyareti yapabilirsiniz yada hac görevini yapan biriyle muhabbet edebilirsiniz. Etrafınızda yer alan kişilerin derdine derman olacağınızı, onları dinleyip sorunlarını çözeceğinize işaret eder. Zaman içerisinde yakınlarınız yaşadıkları sorundan kurtulacaktır ve bunda sizin payınız büyük olacaktır. Rüyayı gören kişinin, gerçek hayatında sürekli kendisini koruyup kollamaya çalışan ve onun iyiliğini gözeten biri ya da birilerinin olduğunu gösterir. Aynı zamanda yeni ve güzel gelişmelerin habercisi olabilir.

Rüyada Azrailin Yüzünü Görmek

Şifa bulmak olarak yorumlanır. Kişi uzun zamandır uğraştığı hastalığından kurtulacaktır. Tedavisini gördüğünüz bir hastalığın tedavi süreci olumlu sonuçlanabilir. Şifa bulmak için doğru ilaçlar kullanılabilir. Teşhisi konulmamış hastalığın teşhisi konulabilir ve tedavi sürecine başlanabilir. Kişi sağlığına kavuşur. Kişi yakın zamanda sevindirici bir haber alabilir. Miras konusunda sevindirici haber olarak yorumlanır. Duygularınızı açmakta zorlandığınız birine duygularınızı açabilirsiniz ve olumlu bir yanıt alabilirsiniz. İş başvurusunda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Cildinin pürüzsüz olduğunu gören kişi sorunsuz bir işe adım atacaktır.

Rüyada Azraili Hissetmek

İletişimin önemi olarak yorumlanır. Kişi iletişim konusunda bazı konferanslara katılabilir. İletişimle ilgili sertifika programına katılabilirsiniz. Kişi bir topluluk karşısında konuşma yapabilir. Kişi, kendi yoluna çıkan tüm zorlukları aşacak ve fazla harcamalardan kurtulacak demektir. Çoğu zaman temizliğin ve zor günlerin geçeceğine delalet eder. Kişi, eğer bir hastalık yaşıyorsa, en kısa süre içinde bu hastalığından kurtulacak demektir. Kısa süreli bir hastalık ya da maddi zorluk geçirileceğinin ve daha sonra eski düzenin devam edeceğinin göstergesidir.

Rüyada Azrailin Geldiğini Görmek

Saygın kimse olarak yorumlanır. Kişi saygın bir kişi olacaktır. Çevresi tarafından saygınlık kazanabilir. Söylenen sözler dinlenir ve her nasihat önemsenir. Kişi başkalarına yol gösterecektir. Verilen nasihatler yerinde olacaktır, insanlar söylenenlere itimat edecektir. Sözleriniz bir başkası için umut olabilir. Darlık çeken biri sizin sözlerinizle ferahlayabilir. Size hayır duası yapabilir. Size bunun için güzel sözler söyleyebilir ve size küçük bir hediye alabilir. Sizden duyduğu bir cümleyle hayatındaki bazı şeyleri değiştirmeyi planlayabilir ve adım atabilir. Sözler çok şeyi değiştirir bunun gücünü kullanacağınız bir dönemdesiniz. Güzel nasihatlerinizi yapın. Mal varlığına işarettir. Birikimler yapılabilir. Farklı iş dallarına geçmek istenebilir. Yeni iş fikirleri daha çok para kazandırabilir. Bu dönemde işinizle ilgili konuları bir daha gözden geçirmelisiniz İşinizin artısını eksisini değerlendirmelisiniz, eğer size daha çok para kazandıracak bir iş dalı varsa onunla ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Yeni iş yeri, yeni iş için analizler yapabilirsiniz. Bütçe değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Rüyada Azraili Beklemek

Akraba olarak yorumlanır. Akraba ziyaretleri söz konusu olabilir. Uzakta olan birini ziyarete gidebilirsiniz. Akrabalarınızdan biri rahatsızlık geçirebilir, hastahaneye onu görmeye gidebilirsiniz. Akrabalarınız size misafirliğe gelebilir, onları ağırlayabilirsiniz. Evinize gelecek misafir size bazı dedikodular getirebilir. Bu haberlere canınız çok sıkılabilir. Güvendiğiniz insanların sizin hakkınızda ileri geri konuşması can sıkıcı olacaktır. Son zamanlarda yaşanılan tüm sıkıntı ve problemlerin artık arkada kalarak, sevinç ve mutluluğun kişinin hayatında yer almaya başlaması anlamına gelmektedir. Bir başka tabire göre ise, kişinin din ve dünya hayatındaki yerine işaret eder.

Rüyada Azrailin Baktığını Görmek

Hatırı sayılır değerde bir mal sahibi olmaya ve gereksiz kuruntu ve endişeye işaret etmektedir. Nadiren de olsa uzaklığın, üzüntünün ve kederin habercisi olarak da yorumlanır. Kişinin iyi olaylar yaşayarak içinde bulunduğu umutsuz ve karamsar ruh halinden kurtulacağına işarettir. Eğer hamile bir kadın görürse, bu beklediği bebeğin bir kız olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kalbinin de o denli geniş ve gönlünün bol olmasına ışık tutar. Aynı zamanda rüyayı gören kişi Allah yolunda ilerleyen ve hayırlarını eksik etmeyen biri demektir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu karamsar ve bunalmış ruh halini gösterir. Bu kişinin ilerleyen dönemlerde içinden çıkılması zor, darlık ve yokluk içinde günler geçirecek fakat tüm bunlardan kısa sürede kurtulacaktır.

Rüyada Azrailin Sesini Duymak

Rüya sahibinin geleceği ile ilgili yaptığı planların hayırlı ve güzel olduğu ününün açılacağı ve yaptığı işlerde başarıyı yakalayıp mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kariyerinde üst seviyelere geleceği ve bol kazan elde etmesi şeklinde yorumlanır. Yaptığı işlerin sonucunun hayırlı olması, kendini gerçekleştirerek itibar kazanması yapılan yorumlar arasındadır. Ayıca bu işlerden yüklü miktara para kazanacağı da işaret edilir. Rüyayı gören kişinin kısa zamanda büyük işler başarmasına, önüne çıkan güzel fırsatlar sayesinde atacağı adımlar ile çok başarılı işler yapacağına ve bunun sonrasında gelecekte istediği hayatı kurup huzur ve refah içinde bir ömür sahibi olacağına işaret edilmektedir. Yakın zamanda attığı adımların meyvelerini toplamasına az bir zaman kaldığı şeklinde yorumlanmaktadır. Bu sayede huzura ve refaha emesi çok yakında gerçekleşecek demektir.

Rüyada Azraile Teslim Olmak

Bu aralar annenin nasihatleri doğrultusunda hareket etmeni gerektirecek bazı olumsuz durumlar yaşayacaksın. Bu olumsuz durumlarda sakin tavrını korumayı başarırsan çok fazla zarar görmeyeceksin. Aşık olduğun adamında sana karşı hisleri var ancak geçmişte yaşadığı bazı ihanetlerden dolayı geri planda kalmayı tercih ediyor. Biraz çaba ile güvenini kazanmayı başarırsan birlikte mutlu günlere doğru adım atacaksınız. İlk başta biraz güçlüğe sonra da mutluluğa işaret eder. Bazı üzüntüler yaşayacağınız anlamına gelir. Görmezlikten geldiğiniz şeyler bir gün sizi rahatsız edecektir. Zorlu geçen günlerin biteceği ve feraha ulaşmak için sabırlı olmaya işaret eder.

Rüyada Azrailin Ölüm Haberi Vermesi

Kişinin kısa zamanda karşılaşacağı güzel olaylara ve iyi habere yorulur. Ayrıca sıkıntılarından kurtulup sorunlarıyla kolayca baş edeceği şeklinde yorumlar da yapılmıştır. Rüyayı gören kimse evli ise yakın zamanda bir bebek harbi ile karşılaşabilir. Bekar ise kısa vadede bir kişi ile tanışıp evlilik yolunda bir adım atabileceği şeklinde de tabir edilmektedir. Gören kimsenin iş hayatında başarıya ulaşma yolundaki çabaların boşa olmadığı ve yakında istediğine kavuşacağına yorumlanır.  Bu sayede gelecek olan kazançların da helal olduğuna da işaret olmaktadır. Sevinç, mutluluk, çoşku anlamına gelir. Rüyada ışık gören kişi mutlu bir haber alabilir, bir ortamda bulunabilir ve çoşkulu vakit geçirebilir. Mutlu olacağı işlere adım atacağı anlamına gelir. Attığınız adımlar size başarı ve mutluluk getirecektir.

Rüyada Azrailin Ruhunu Alması

Parlak bir gelecek anlamına gelir. Gelecek için önemli adımlar atılacağı adımlar anlamına gelir. Gelecek için adım atmaya çalışırken dikkatli karar vermek gerektiğine işaret eder. Verilen kararlar sizin geleceğinizi büyük etkileyecektir. Gelecek için yaptığınız planları ertelediğiniz anlamına gelir. Kişinin geleceği çabalarsa istediğinden daha güzel olacak demektir. Aynı zamanda, ahirete de yorulur. Bunu gören bir kişinin çevresinde hasta var ise hastaya çok dikkat etmelidir aksi takdirde hasta vefat edebilir. Güçlü ve sözünün eri kimselere dalalet eder. Yaptığı her işi dürüstlükle yerine getiren, bu nedenle her işinin arkasında mertçe durabilen insanları gösterir. Aynı zamanda güç ve nüfuz sahibi insanları, böyle insanlarla karşılaşmayı ya da böyle insanlardan yardım alınacağını gösterir.

Rüyada Azrailin Selam Vermesi

Borçlu olanların çok yakında borçlarını ödeyecek hale gelebileceğini, küs olan iki insanın arasını yapacak yiğit kişilerle tanışılacağını, zorluklardan kolaylıklara ulaşılacak günlerin yakın olduğunu gösterir. Söz verdiğinde tutan kişilerle karlı işler yapmaya ve hayırlı kazançlar elde etmeye dalalet eder. Eğer gerçekten bu unvanı hak edecek birini görmek şeklindeyse mert ve doğru sözlü insanlarla, eğer bu unvanı hak etmediği halde öyle davranan insanlar görmek şeklindeyse hayırsız ve zarar verecek insanlarla bir arada bulunmaya dalalet eder. Adaletli ve cesur olmaya, gerektiğinde kahraman gibi davranabilmeye işarettir.

Rüyada Azraile Baktığını Görmek

Sözünde durmayan, güvenilmez kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlara temkinli yaklaşmalı, kayıtsız şartsız güvenmek yerine öncelikle karakterlerinden emin olmalısınız. Yakın zamanda tanışacağınız bir kişi sizden büyük miktarda borç para isteyip, vermediğiniz takdirde sizi acımasızlıkla suçlayabilir. Bu durumda sabırlı davranmalı ve mümkün olduğunca böyle insanlarla az muhatap olmalısınız. İş ortamında da başarılı olmanızdan dolayı sizi kıskanan insanlarla karşılaşabilir; hiç ummadığınız anda arkanızdan işler çevrildiğini öğrenebilirsiniz.

Rüyada Azraile Yalvarmak

Bu aralar üzücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise asil bir hanıma işarettir. Bu kişi hayatınızdadır ya da henüz karşılaşmamışsınızdır. Bu hanım ile yapacağınız izdivaç size hayırlı bir aile yaşantısı kazandıracaktır. Kişinin malının artacağına yorumlanır. İmanlı bir takım insanlara işarettir. Bu kişiler siz ya da çevrenizden birileri olabilir. Kişi çok naif ruhlu bir insandır. Bu kişi doğayı ve hayvanları sever ve hayvanlara da insanlara verdiği kadar değer veren biridir. Dünya nimetleriyle olan ilişkinizin size yansıtılmış halidir. Kişi rahatına ve keyfine çok önem veren biri olarak bilinir.

Rüyada Azraili Erkek Görmek

İletişimde gelişmeler anlamına gelir. İletişim sorunları yaşadığını fark edebilirsiniz ve bunu düzeltmek için iletişim şeklinizi değiştirebilirsiniz. Çok emredici cümleler kurmak yerine daha nazik cümleler kullanmaya dikkat edebilirsiniz. Sert kelimeler ve sert tavırlar işleri daha da zorlaştırabilir. Olumlu olan işleriniz olumsuz yönde ilerleyebilir. Bu tavrınız size hem para kaybettirir hem de dost kaybettirir. Bu dönemde olaylara karşı daha sakin bir tavır içinde olmalısınız. Sakin ve kibar yaklaşımınız tüm olumsuz meseleleri çözmenize yarayacaktır. Hırs olarak yorumlanır. Hırs yapacak ve işlerinizde başarılı olmak için her yolu deneyeceksiniz. Fazla hırsın zarar vereceğini unutmamak gerek. Hırs doğru kullanırsanız sizi başarıya götürür ancak fazla hırs size yanlışlar yaptırabilir. Bu yüzden başarılı olma isteğinizi çok abartmamalısınız. Her yol sizi başarıya götürmez doğru adımlarla ilerlemek sizi başarıya götürür. Hırsınızı dizginlemeniz yararınıza olacaktır.

Rüyada Azraili Kadın Görmek

Yanlış iletişim kurmaya yorumlanır. Kişi çevresindekilerle iletişim sorunu yaşayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Zor durumda kaldığınızda inanamadığınız bir düşünceyi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Kişi iletişim sorunundan kaçmak isteyecektir. Dedikodu olarak yorumlanır. Yakınlarınız sizin dedikodunuzu yapabilirsiniz. Dedikoduları duyup bunun ardından koşabilirsiniz. Ufak takıntılar söz konusu olabilir. Yeniliklerin habercisi olabilir. Aynı zamanda hakkınızda konuşan kişilerin hep uzağınızda kalacağının ve size bir zararlarının dokunmayacağının göstergesidir. Çok yakınlarınızda olup yüzünüze gülen fakat arkanızdan dedikodu yapan birilerinin olduğunu gösterir. Bu rüya aslında bir nevi uyarı niteliğindedir. Mal varlığınızda ve maddi gelirinizde bir azalma olacağının da belirtisi olabilir. Çok büyük hayalleriniz ve idealleriniz olduğunun kanıtıdır. Hedeflerinize yönelik doğru adımlar atarsanız dilediğiniz makam ve mevkiye ulaşabilirsiniz. Çevrenizde sizi çekemeyen ve dedikodunuzu yapan kişiler olabilir. Bu kişilerden uzak durmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git