Rüyada Azarlanmak

Rüyada Azarlanmak
21 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 515 kez okundu.

Rüyanızda azarlandığınızı görmek, sizin daha fazla sorumluluk alacağınıza ,yanlışlarınızın farkına varacağınıza ve kendi kişiliğinizde ki yanlışları düzelteceğiniz anlamında yorumlanabilir. Ailenizle ilgili yanlış anlaşılmaları da konuşarak yoluna koyacağınıza da yorumlanabilir.  Rüyanızda sevgilinizin sizi azarladığını görmek; Sevgiliniz de aranızda eğer sorunlar varsa bu sorunları düzelteceğinize ve sevginizin daha da güçleneceğine işaret etmektedir. İlişki de daha çok sorumluluk da alabilirsiniz. Sevgiliniz zor zamanlar geçiyor olabilir ve siz daha sorumluluk alıp daha fazla destek olacak olabilirsiniz. İlişkiniz için atlatmanız gereken sıkıntılı bir dönem olabilir. Rüyada bir kadın tarafında azarlandığını görmek ilişkilerinizi bir daha gözden geçirmeniz gerektiğine işaret eder. ft” 

Rüyada Azarlandığınızı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada azarlanmak

Rüyada azarlandığınızı görmek, Arkadaşınıza karşı yanlış olduğunuzu düşüncelerin ona söyleyecek olmanızdan yorumlanabilir. Çok yakın arkadaşınız olduğu için sizin fikirlerinizi önemsemesine sebep olabilir. Daha önce bilmediğiniz bir şeyi size söyleyecek olmasından korkuyor olarak yorumlanabilir.
Rüyada Annenizin Sizi Azarladığını Görmek; Annenize karşı almış olduğunuz sorumluluk ve tutmak zorunda olduğunuz sözler olarak da yorumlanabilir. Veya annenizden gizlemiş olduğunuz veya anlatmadığınız bir kaç konunun ortaya çıkmasından veya size karşı alacak tavırlarına işaret olarak yorumlanacaktır. Babanızla alakalı bir konunun da gündeme gelmesine sebep olabilir.

Rüyada Azarlanmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada azarlanmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git