Rüyada Azar İşitmek

Rüyada Azar İşitmek
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.210 kez okundu.

Rüyada azar işitmek, rüya sahibinin arzuladığı bir işe başlayacağı, talep ettiği bir şeyi elde edeceği şeklinde yorumlanabilir. Kişi özlenen bir başarıya ulaşacak, yapmayı çok istediği bir işi başaracak, manevi olarak kavuşmak istediklerine kavuşacaktır. Eğlenceli bir arkadaş ortamına gireceğine, mutlu bir beraberliğe yelken açmaya, sözü geçen bir yaşlı kimsenin faydasını göreceğini haber eder. Çok önemli bir nasihat alacağınıza ve bunu dikkate almanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Öğretmenden Azar İşitmek

Rüya sahibinin eğitimle alakalı bir mevzuda sıkıntıya düşeceğini ve aile büyüklerinin sözlerini kulak arkası etmemesi gerektiğini ifade eder. Kişi bir iş girişimindeyse, bu iş konusunda uzman olanlara danışarak ve yol gösterebilecek kişilerin fikrini alarak yola devam etmesi gerektiğini haber eder. İzdivaç konusunda bir takım kişilerin söylediklerini reddediyorsa bu konuyu muhakkak tekrar gözden geçirmelidir. Bu rüyayı gören kişinin bereketli ve huzurlu bir yaşama geçiş yapacağı ve sıkıntı yaratan durumların hayatından çıkacağı anlamına gelir. Para, maddi manevi rahatlık bu kişinin hayatındaki yeni günleri gösterir. Sağlık konusunda bir yakınının sıkıntısı ise son bulacak ve bu durum tüm çevreyi sevindirecektir.

Rüyada Babadan Azar İşitmek

Sizin daha fazla sorumluluk alacağınıza ,yanlışlarınızın farkına varacağınıza ve kendi kişiliğinizde ki yanlışları düzelteceğiniz anlamında yorumlanabilir. Ailenizle ilgili yanlış anlaşılmaları da konuşarak yoluna koyacağınıza da yorumlanabilir. Sevgiliniz de aranızda eğer sorunlar varsa bu sorunları düzelteceğinize ve sevginizin daha da güçleneceğine işaret etmektedir. İlişki de daha çok sorumluluk da alabilirsiniz. Sevgiliniz zor zamanlar geçiyor olabilir ve siz daha sorumluluk alıp daha fazla destek olacak olabilirsiniz. İlişkiniz için atlatmanız gereken sıkıntılı bir dönem olabilir. İlişkilerinizi bir daha gözden geçirmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada Anneden Azar İşitmek

Arkadaşınıza karşı yanlış olduğunuzu düşüncelerin ona söyleyecek olmanızdan yorumlanabilir. Çok yakın arkadaşınız olduğu için sizin fikirlerinizi önemsemesine sebep olabilir. Daha önce bilmediğiniz bir şeyi size söyleyecek olmasından korkuyor olarak yorumlanabilir. Annenize karşı almış olduğunuz sorumluluk ve tutmak zorunda olduğunuz sözler olarak da yorumlanabilir veya annenizden gizlemiş olduğunuz veya anlatmadığınız bir kaç konunun ortaya çıkmasından veya size karşı alacak tavırlarına işaret olarak yorumlanacaktır. Babanızla alakalı bir konunun da gündeme gelmesine sebep olabilir. Söylenen bir sözden dolayı çok üzülmüş olan bir çocuk figürü belirmiş. Sana çok ihtiyacı olan bu çocuk, senin yardımın sayesinde toparlanacak. Yaşamış olduğun evlilik seni hayal kırıklığına uğratmış, bu yüzden herkese kapılarını kapatmışsın. Etrafına iyi bak, çünkü çok yakınındaki bir erkek bütün tabularını yıkmaya ve seni çok mutlu etmeye geliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git