Rüyada Azar Görmek

Rüyada Azar Görmek
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 646 kez okundu.

Rüyada azar görmek, bir kişi, yanlış bir davranışının sonucunda çevresinden ağır eleştiri görecek ve bunun moral bozukluğunu yaşayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibinin bu rüyayı görmesi inatçı bir yapıya sahip olduğunu ve bu yüzden etrafındakilerle zaman zaman çekişmeler yaşayacağını gösterir. Bu yüzden aile büyüklerinin ya da kendisine yardım etmek isteyen kişilerin sözlerini dinlemez çoğunlukla da zarara uğrarlar. Bu zararlar maddi ya da manevi olup etkisini uzun zaman göstermeye devam eder. Rüyada azarlanmak aslında ciddi bir işe girişeceğinizi işaret eder.

Rüyada Azar  Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada azar
Rüyada azar işitmek, bir başka anlamı da kişinin iş yerinde pasifize edildiğini ve özgüveninin zedelendiğini gösterir. Bu kişiler gerçek yaşamında da iş hayatında sorunlar yaşarlar ve patronlarıyla tartışmaya girerler, eğer kişiler eğitim hayatına devam ediyorsa da eğitim hayatını tehlikeye atan bir durumun içine girmiş demektir. Hocasıyla tartışmış ya da başka bir disiplin suçu ile okuldan kovulma tehlikesi yaşamıştır. Rüyanızda azarlayan kişi sizseniz bu çevrenizde birilerini kıracağınız ya da bir topluluk içinde bir kişiyi rencide edeceğiniz anlamına gelir. Bu kişi tanıdığınız biriyse araya büyük kırgınlıklar girer ve eğer bu kişiyi tanımıyorsa çevresinde kendisine yabancı olan birini alt edeceği anlamına gelir.

Rüyada Azar Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada azar görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git