Ayva Toplamak

Ayva Toplamak
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.718 kez okundu.

Rüyada ayva toplamak, uzun seyehatlere çıkılarak karşı işler yapılacağı ve çok kazanç elde edilmesine yorumlanır. Bir çok kişi tarafından farklı yorumlanırken hayırlara vesile olunacağının müjdesi gibidir. Koparmak yada toplamak ise yaşanan meşakkatli süreçten sonra artık ödülünüzü alma zamanı geldiği ve kazanç, başarı, mutluluğun ifadesidir. Toplayan kişinin uzakta bir sevgilisi olabileceği, bu açıdan devamlı seyehat eden biri olabilir.

rüyada ayva toplamak

Rüyada Sarı Ayva Toplamak

Rüyada sarı ayva toplamak, hastalık olarak ifade edilirken toplamak ise toplayan kişinin yakın bir zamanda hastalanacağı şeklinde de yorumlanırken en eski rivayete göre Adem (A.S.) a Cebrail tarafından getirilen bir ayvayı yedikten sonra çocukları olmuştur. Bu açıdan hayırlı evlat olarak ifade edilir. Başka kişi ise o kişinin yakında hastalık haberinin alınacağı, toplananları satın almak ise yakında güzel bir iş teklifi alarak veya iş değişikliği yaparak başarılı olunacağı yorumlanır. Genel olarak hayra yorumlanır rüya gören kişininde kendi yaşantısına göre yorum getirmesi doğru olacaktır. Kesinlikle iyi gelişmelerin habercisidir.

Hayatında önemli değişiklikler yaşayacak gibisin ve bu değişiklikler yakın çevrenin epey ilgisini çekeceğe benziyor. Sanırım bu değişiklik işle ilgili bir mevki değişikliği gibi görünüyor. Bu önemli değişiklik seni maddi açıdan da epey rahatlatacak gibi gözüküyor. İş yerinde oldukça saygın bir konuma sahipsin. Hırslı, özverili çalışmalarının emeklerini artık fazlasıyla alacağına şüphen olmasın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git