Rüyada Ayva Toplamak

Rüyada Ayva Toplamak
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.636 kez okundu.

Rüyada ayva toplamak görmek, uzun seyehatlere çıkılarak karşı işler yapılacağı ve çok kazanç elde edilmesine yorumlanır. Ayva bir çok kişi tarafından farklı yorumlanırken ayva ağacı hayırlara vesile olunacağının müjdesi gibidir. Rüyada ayva koparmak yada ayva ağacından olmuş ayva toplamak ise yaşanan meşakkatli süreçten sonra artık ödülünüzü alma zamanı geldiği ve kazanç, başarı, mutluluğun ifadesidir. Rüyasında ayva toplayan kişinin uzakta bir sevgilisi olabileceği, bu açıdan devamlı seyehat eden biri olabilir.

Rüyada Ayva Toplamak Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayva toplamak
Rüyada ayva toplamak, farklı şekillerde yorumlanır kimine göre ayva ağacının meyvesi sarı renkte olduğu için hastalık olarak ifade edilirken ayva toplamak ise ayva toplayan kişinin yakın bir zamanda hastalanacağı şeklinde de yorumlanırken en eski rivayete göre Adem (A.S.) a Cebrail tarafından getirilen bir ayvayı yedikten sonra çocukları olmuştur. Bu açıdan ayva yemek hayırlı evlat olarak ifade edilir. Ağaçtan ayva toplamayan başka kişi ise o kişinin yakında hastalık haberinin alınacağı, toplanan ayvaları satın almak ise yakında güzel bir iş teklifi alarak veya iş değişikliği yaparak başarılı olunacağı yorumlanır. Ayva genel olarak hayra yorumlanır rüya gören kişininde kendi yaşantısına göre yorum getirmesi doğru olacaktır. Rüyada ayva yemek kesinlikle iyi gelişmelerin habercisidir.

 

Etiketler:

Rüyada Ayva Toplamak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. İrfan dedi ki:

    Ben ruyada buyuk bir Ayva agacina cikiyordum ayva toplamaya agac yesil birsuru ayva vardi toplayacakken bastigim dal kirikti sallaniyordu ben avcumu dolduracak kadar ayva toplayip asagiya indim ayvalar buyuk buyuktu birini yedim.digerini arkadasima verdim bir dis atti ayvayi yere atti bende attigi ayvayida yedim diger ayvalara ne oldu bilmiyorum ayvalar sari degil yesildi renkleri cok guzeldi

Sayfa başına git