Rüyada Ayva Görmek

Rüyada Ayva Görmek
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 709 kez okundu.

Rüyada ayva görmek, pek çok anlama gelir. Genel olarak hayırla yorumlanır. Hasta olan biri görürse yakın zamanda şifa bulu. Sağlıklı birisi görürse bu onun için hayatın yolunda gideceğine işarettir. Henüz olgunlaşmamışsa hastalığa ve hayırlı olmayan haberlerin alınmasına işaret eder. Bu kısa bir süreçtir ve kişi bu süreci dikkatli atlatmak zorundadır. Bir kadınla görüşme yapma anlamına gelir. Rüya sahibi erkekse bu kadın bir eş adayı, kadınsa yeni tanışacağı bir arkadaş olacaktır. Mevsiminde değilseniz bu hastalık yaşayacağınıza da işaret eder.

Rüyada Ayva Yemek

Eve giren berekete, bolluk içinde yaşamaya, sağlığın iyi olmasına, aile içindeki huzur ve mutluluğun kalıcılığına işaret eder. İşinde bir yenilik yapacak ve daha bol bir kazanç elde edecek demektir. Bu sayede bolluk ve bereket içinde bir hayatı olacaktır. Ailesini refah içinde yaşatacak ve maddi anlamda bir daha zorluk çekmeyecektir. Bu bolluk ve bereket çocuklarına hatta torunlarına kadar devam edecek hanesinde sağlık ve mutluluk hüküm sürecektir. Yakın zamanda hoş bir teklif alacağın görünüyor. Sanırım bu sürpriz teklif sevgilinden sana gelecek olan evlilik teklifi gibi… Bu teklif karşısında adeta ayakların yerden kesilecek, aklın başından gidecek. İkinizi de çok güzel, mutlu ve sevgi dolu günler bekliyor. Sen de yuvanı kurmak için çok sabırsızlanıyorsun ancak biraz sakinleşsen iyi edersin.

Rüyada Ayva Satın Almak

Uzun seyahatlere çıkılarak işler yapılacağı ve çok kazanç elde edilmesine yorumlanır. Bir çok kişi tarafından farklı yorumlanırken hayırlara vesile olunacağının müjdesi gibidir. Koparmak yada toplamak ise yaşanan meşakkatli süreçten sonra artık ödülünüzü alma zamanı geldiği ve kazanç, başarı, mutluluğun ifadesidir. Toplayan kişinin uzakta bir sevgilisi olabileceği, bu açıdan devamlı seyahat eden biri olabilir.

Rüyada Ayva Toplamak

Kişinin sadaka vermesi gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Çabaladığınız şeylerin gerçekleşmemesi psikolojik durumunuzu doğrudan etkiler ve hayata bakış açınız fazlasıyla değişir. Olumlu olduğunuz bir çok konuya negatif bakmaya ve yaklaşımlarınızı o şekilde yapmaya başlayacağınızı işaret eder. Beklediğiniz bir paranın size gelmeyeceğini öğrenirsiniz ve bu durum sizi fazlasıyla maddi sıkıntıya sokar. Planladığınız hiçbir şeyi gerçekleştiremezsiniz.

Toplayan kişinin yakın bir zamanda hastalanacağı şeklinde de yorumlanırken en eski rivayete göre Adem (A.S.) a Cebrail tarafından getirilen bir ayvayı yedikten sonra çocukları olmuştur. Bu açıdan hayırlı evlat olarak ifade edilir. Başka kişi ise o kişinin yakında hastalık haberinin alınacağı, toplananları satın almak ise yakında güzel bir iş teklifi alarak veya iş değişikliği yaparak başarılı olunacağı yorumlanır. Genel olarak hayra yorumlanır rüya gören kişininde kendi yaşantısına göre yorum getirmesi doğru olacaktır. Kesinlikle iyi gelişmelerin habercisidir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Hastalığın habercisidir. Kısa zamanda bir yakınınızdan alacağınız büyük bir hastalık şeklinde yorumlanabilir. Bu kişideki hastalık ile birlikte hayatınızın yönünü değiştirmek ve sıkıntılar yaşamak durumunda kalınacağının habercisidir. Çevrenizden sizinle ilgili konuşulan veya farklı bir haber duyarak fazlasıyla üzüleceğiniz anlamına da gelir. Birinin bilmediğiniz bir borcu veya gizlediği bir şey ile ilgili üzüntü duymanız demektir. Çok uğraştığınız ve emek verdiğiniz şeylerin karşılığını alamayacağınız anlamına gelir. Kişi bekar ise bir yakınının vasıtasıyla hayatını birleştireceği kişiyle tanışır. Ve hayırlı bir evlilik gerçekleştirir. Dini ibadetlerini yerine getirmiyor ise bu konuya dikkat etmeli ve mümkün olduğunca ibadet etmelidir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Hasta için şifa bulmaya, tüccar için bol kazanca, sorunları olanlara huzur ve mutluluğa, kısaca hayırlara vesile olmaya yorumlanır. Kış mevsiminin meyvesi olup, zamanında görülmesi fakir için hayırlı rızka kavuşmaya, zengin içinde malına mal koymaya, rüyayı gören kadın ise ve yemesi durumunda kadın için hayırlı kız evlada, dalından koparmak veya ağaçta görmek bile hastalık işareti olmaktadır. Hasta olan yaşlı için ebedi hayata intikal etmeye dalalet eder. Yemek hayırlı işler peşinde olmaya dalalettir. Farklı şekillerde yorumlanmakta olup genel olarak sağlam bir ağaç olması, meyve vermesi, soğuğa karşı direnci açısından iyiye hayra ve kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumlanır. Sarı olmasından dolayı hastalıkla ifade edilse de ağacı istenilen şeylere kolayca kavuşmaya, başarıya, bolluk ve berekete işaret eder. Ağaçtaki durumuna göre yorumlanır.

Rüyada Olgunlaşmış Ayva Görmek

Bol meyvesi olan bir ağaç görülmesi zahmetli bir yolculuğun sonunda kazanılacak ünvana, mala, şöhrete, paraya, ağaçtaysa o zamanda başarıya ulaşmak için daha zaman olduğunun ve biraz sabır göstermeniz gerektiğinin ifadesidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git