Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada Ayva Ağacı Görmek
22 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 927 kez okundu.

Rüyada ayva ağacı görmek, hasta için şifa bulmaya, tüccar için bol kazanca, sorunları olanlara huzur ve mutluluğa, kısaca hayırlara vesile olmaya yorumlanır. Ayva kış mevsiminin meyvesi olup, zamanında görülmesi fakir için hayırlı rızka kavuşmaya, zengin içinde malına mal koymaya, rüyayı gören kadın ise ve ayvayı yemesi durumunda kadın için hayırlı kız evlada, dalından ham ayva koparmak veya ağaçta görmek bile hastalık işareti olmaktadır. Hasta olan yaşlı için ebedi hayata intikal etmeye dalalet eder. Rüyada ayva ağacı görmek ve yemek hayırlı işler peşinde olmaya dalalettir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayva ağacı
Rüyada ayva ağacı, farklı şekillerde yorumlanmakta olup genel olarak ayva ağacı sağlam bir ağaç olması, meyve vermesi, soğuğa karşı direnci açısından iyiye hayra ve kişinin içinde bulunduğu duruma göre yorumlanır. Ayva meyvesinin sarı olmasından dolayı hastalıkla ifade edilse de ağacı istenilen şeylere kolayca kavuşmaya, başarıya, bolluk ve berekete işaret eder. Ayva ise ağaçtaki durumuna göre yorumlanır. Tam olmuş ve bol ayvası olan bir ağaç görülmesi zahmetli bir yolculuğun sonunda kazanılacak ünvana, mala, şöhrete, paraya, ham ayvalar ağaçtaysa o zamanda başarıya ulaşmak için daha zaman olduğunun ve biraz sabır göstermeniz gerektiğinin ifadesidir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayva ağacı görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git