Rüyada Aynı Kişiyi Görmek

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 7.506 kez okundu.

Rüyada aynı kişiyi görmek, kişinin bilinçaltına yer etmiş bir konunun var olduğunu gösterir. Rüya sahibi her seferinde aynı kişiyi rüyasında görüyorsa normal hayatında sürekli onu düşündüğü anlamına gelir. Rüyada sürekli aynı kişiyi görmek; rüyanızda gördüğünüz kişiden beklentiniz olduğunu gösterir. Bu beklentiyi çok fazla kafanıza taktığınız ve beklentide olduğunuz kişiden gördüğünüz kötülüğü dert ettiğiniz anlamına gelir. Bu kişi rüya sahibini olumlu ya da olumsuz bir şekilde etkisi altına almış ve sürekli kendisini düşünmesine sebep olmuştur. Bu kişi rüyada bu sıklıkla görüldüğü sürece o kişiyle iletişime geçilmesi ve bir araya gelinmesi de mümkündün olacaktır.

Rüyada Aynı Kişi Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada aynı kişi
Rüyada aynı kişi, aynı zamanda üzerinde takıntı yaptığınız konular olduğunu ve bu konulara kafa yorup kuruntulara sebebiyet verdiğinizi ifade eder. Bu konu bir kişiyle ya da bir konuyla ilgili olabilir. Bu konu her ne ise kişi bunu takıntı haline getirip soruna dönüştürecektir. Ancak bunun yerine konuyu akışına bırakmalı ve olacağına varmasını beklemelidir. Aksi halde kişi agresifleşip çevresindeki insanlarla olan ilişkileri de tehlikeye atacaktır. Rüyada üst üste aynı kişiyi görmek bazı yorumculara göre dar görüşlü bir insanı fikirleriniz ile etkilemeyi başaracağınız anlamını taşımaktadır.

 

Etiketler:

Rüyada Aynı Kişiyi Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Nur dedi ki:

    Annem elinde ucu bağlanmış bir sac vererek al bunu sende ona yap o evde senib sacini buldu ve kırmızı giysine yapti diyor ve sonrasinda surekli gordugum eski atkadasim babama kavgaya geliyor annemi öpüyor babama kızgın beni selamlayip opup geciyor ve konusuyoruz ilk kez ruyamda

Sayfa başına git