Aynaya Bakmak

Aynaya Bakmak
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 745 kez okundu.

Rüyada aynaya bakmak görmek, Rüya sahibinin kendisinde yapmak istediği ve yapacağı değişikler olarak yorumlanır. Kendisinde sevmediği alışkanlıklarının olduğuna yorumlanır. Arkadaş çevresinin genişlemesine ve eğlenceli dopdolu günler yaşayacak olmasına işaret eder. Kendini görmek bir çok organizasyonda yer alacağına ve eğlenceli günler geçireceğine yorumlanır. Fakat gittiği yerler de sözlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Yanlış anlaşılacağına işaret etmektedir. Kendini ve davranışlarını açıklaması gerekebilir.

rüyada aynaya bakmak

Rüyada aynaya bakmak, sahibinin çok şanslı olduğuna da işaret eder ve bu şansının giderek artacak olması olarak da yorumlanır. Rüya sahibine gelecek iş teklifleri ve bununla beraber değişecek çevresine işaret etmektedir. Eğer bir iş başvurusu yapmış ise kabul edildiği haberine işaret eder ve işten istediği kazancı elde edecektir. Gitmeyi planladığı veya uzun süredir görmediği bir kişiyi görecek olması olarak da yorumlanır.

Rüyada Aynada Kendini Çirkin Görmek

Rüyada aynada kendini çirkin görmek, çıkacağı yolculuklarda dikkatli olmasına işaret eder. Yolculuğunda kaza olmasına veya eşya kaybedecek olmasına işaret eder. Alacağı biletin yanlış kesilmesine veya biletini kaybetmesine işaret eder. Rüya sahibi için büyük bir değişiklik söz konusudur. Kendisi ile yüzleşmesi olarak da yorumlanır. Bu seyahatte daha önce dile getirmediği şeyleri başkalarından duyabilir.

Değer verdiğin ve hoşlandığın bir adamdan beklediğin sözleri duymana çok azmış, kalbinin acısının sonlanması için biraz daha beklemelisin. Beş ay içinde bu kişi bütün cesaretini toplayıp karşına çıkacak ve hiç ummadığın kadar güzel sözleri ondan duyacaksın. Güzel bir ilişkinin başlamasına vesile olacak bu sözler sevinç gözyaşları dökmene neden olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git