Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada Aynaya Bakmak
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 687 kez okundu.

Rüyada aynaya bakmak görmek, Rüya sahibinin kendisinde yapmak istediği ve yapacağı değişikler olarak yorumlanır. Kendisinde sevmediği alışkanlıklarının olduğuna yorumlanır. Arkadaş çevresinin genişlemesine ve eğlenceli dopdolu günler yaşayacak olmasına işaret eder. Rüyada aynada kendini görmek bir çok organizasyonda yer alacağına ve eğlenceli günler geçireceğine yorumlanır. Fakat gittiği yerler de sözlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Yanlış anlaşılacağına işaret etmektedir. Kendini ve davranışlarını açıklaması gerekebilir.

Rüyada Aynaya Bakmak Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada aynaya bakmak

Rüyada aynaya bakmak, sahibinin çok şanslı olduğuna da işaret eder ve bu şansının giderek artacak olması olarak da yorumlanır. Rüya sahibine gelecek iş teklifleri ve bununla beraber değişecek çevresine işaret etmektedir. Eğer bir iş başvurusu yapmış ise kabul edildiği haberine işaret eder . Ve işten istediği kazancı elde edecektir. Gitmeyi planladığı veya uzun süredir görmediği bir kişiyi görecek olması olarak da yorumlanır. Fakat yüzü eğer bakarken derinleşiyorsa rüya sahibinin ,çıkacağı yolculuklarda dikkatli olmasına işaret eder. Yolculuğunda kaza olmasına veya eşya kaybedecek olmasına işaret eder. Alacağı biletin yanlış kesilmesine veya biletini kaybetmesine işaret eder. Rüya sahibi için büyük bir değişiklik söz konusudur. Kendisi ile yüzleşmesi olarak da yorumlanır. Bu seyahatte daha önce dile getirmediği şeyleri başkalarından duyabilir.

Rüyada Aynaya Bakmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada aynaya bakmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git