Rüyada Ayna Kırmak

Rüyada Ayna Kırmak
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 581 kez okundu.

Rüyada ayna kırmak görmek, şerle yorumlanır. Ayna kırıldığını gören yakın zamanda bir kayıp haberi alır ya da başka türlü bir acı yaşar. Maddi veya manevi bir çöküş dönemine ve bir hezeyana girer. Ailesinden biri ölebilir ya da uzun süre ölümcül bir hastalıkla uğraşabilir. Bu durum kişinin kendisini de kötü etkileyecek ve psikolojik bir hezeyana girecektir. Aynayı kırılmış görmek de kişinin hayatında yaşayabileceği şanssızlıklara işaret eder. Bu dönemde çalışıyorsa işleri ters gidebilir ve büyük maddi kayıplar verebilir, eğitim hayatı devam ediyorsa notları düşebilir, ümit ettiği gelişmeler gerçekleşmeyebilir. Rüyanın sahibi bu dönemde büyük uğursuzluklar yaşayacak ve çevresindeki insanlar da bundan etkilenecektir.

Rüyada Ayna Kırmak Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayna kırmak
Ayna kırmak, başarısızlıklarını görmüş demektir. Bu kişiler hiçbir işi beceremez, sakarlıklarıyla her zaman her şeyi karıştırırlar. Bu durum kişinin kendisine küsmesine, özgüven kaybı yaşamasına ve içine kapanmasına sebep olacaktır. Bu durum kişinin giriştiği her işe korkuyla yaklaşmasına sebep olacaktır. Bazı yorumculara göre ise de rüyasında ayna kıran bir kimse ailesinden, akrabalarından ya da yakın çevresinden ölüm haberi alacaktır.

Rüyada Ayna Kırmak Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayna kırmak görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git