Rüyada Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.644 kez okundu.

Rüyada ayna görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlilik yapacağına ya da çocuk sahibi olacağına delalettir. Ayrıca başkasının siluetine işaret eder. Kişi tez zamanda nikah masasına oturur. Eğer kişi evli ise, yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir evlat sahibi olacaktır.

Rüyada Aynada Kendini Görmek

Güzel bir geleceğin sizi beklediğini ve maddi kazancınızın artacağını gösterir. Kırıldığını görme ise bu anlamların dışında anlamlar kazanmaktadır. Hane içerisinde huzursuzluk yaşanacağına, maddi sıkıntı ve ağır hastalıklarım yaşanabileceğini gösterir. Sıkıntı, dert, üzüntü ve maddi sıkıntıların yaşanabileceğinin göstergesidir. Rüyada kendini gören gözler bir başkasının hayatınıza gireceğini gösterir.

Rüyada Aynaya Bakmak

Genellikle iyiye ve hayırlı bir kısmete, çocuğa delalet etse de kırılmış ve çatlamış ise tersi bir anlama gelmektedir. Buğulu ise, güzel günlerin yaklaştığını fakat önünüzdeki bir kaç engeli önce aşmanız gerektiğini gösterir. Bekarlar için hayırlı bir evlilik habercisi iken, evliler için ise hayırlı bir çocuk sahibi olacağınızın göstergesidir. Başkası ile yeni bir başlangıç yapılacağının ya da hayatınıza yeni bir kişinin dahil olacağına işaret eder.

Rüyada Aynada Kendini Çirkin Görmek

Çıkacağı yolculuklarda dikkatli olmasına işaret eder. Yolculuğunda kaza olmasına veya eşya kaybedecek olmasına işaret eder. Alacağı biletin yanlış kesilmesine veya biletini kaybetmesine işaret eder. Rüya sahibi için büyük bir değişiklik söz konusudur. Kendisi ile yüzleşmesi olarak da yorumlanır. Bu seyahatte daha önce dile getirmediği şeyleri başkalarından duyabilir.

Değer verdiğin ve hoşlandığın bir adamdan beklediğin sözleri duymana çok az kalmış, kalbinin acısının sonlanması için biraz daha beklemelisin. Beş ay içinde bu kişi bütün cesaretini toplayıp karşına çıkacak ve hiç ummadığın kadar güzel sözleri ondan duyacaksın. Güzel bir ilişkinin başlamasına vesile olacak bu sözler sevinç gözyaşları dökmene neden olacak.

Rüyada Ayna Çatlaması

Rüya sahibinin kendisinde yapmak istediği ve yapacağı değişikler olarak yorumlanır. Kendisinde sevmediği alışkanlıklarının olduğuna yorumlanır. Arkadaş çevresinin genişlemesine ve eğlenceli dopdolu günler yaşayacak olmasına işaret eder. Kendini görmek bir çok organizasyonda yer alacağına ve eğlenceli günler geçireceğine yorumlanır. Fakat gittiği yerler de sözlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Yanlış anlaşılacağına işaret etmektedir. Kendini ve davranışlarını açıklaması gerekebilir.

Rüya sahibinin çok şanslı olduğuna da işaret eder ve bu şansının giderek artacak olması olarak da yorumlanır. Rüya sahibine gelecek iş teklifleri ve bununla beraber değişecek çevresine işaret etmektedir. Eğer bir iş başvurusu yapmış ise kabul edildiği haberine işaret eder ve işten istediği kazancı elde edecektir. Gitmeyi planladığı veya uzun süredir görmediği bir kişiyi görecek olması olarak da yorumlanır.

Rüyada Aynanın Kırılması

Genelde kişinin iç dünyası ile ilgilidir. İç dünyasında olup biteni, hayallerini, ideallerini, prensiplerini ve değer yargılarını görmüş demektir. Aynı zamanda kadın ile tavır edilmektedir. Rüyayı bir erkek görmüşse bu kadın hayırlı kısmet anlamına, bir kadın görmüşse güzel bir dostluk anlamına gelir. Kişinin rüyasında gördüğü aynı temiz, pürüzsüz ve güzel ise bu sıkıntılarını attığına ve dertlerinden kurtulduğuna işarettir. Bakıp kendini beğenen kişi uzun ve mutlu bir yaşam sürer ve hayatından bereket eksik olmaz her daim bolluk içinde yaşar. Ancak rüyada kendini çirkin bulan kişi sorunlar yaşayacak ve sıkıntılı bir dönem geçirecektir.

Çok yakında mutlu bir evlilik yapacağına ve huzurlu bir yuva kuracağına işarettir. Evli biri bu rüyayı görürse evliliğine ve mutluluğuna hareket kazandırmak için değişiklikler yapacağına yorumlanır. Kendini sakallı olarak görüyorsa bu onun toplumda saygın bir yeri olacağına ve önemli bir insan olacağına işaret eder. Güzel yüz güzel olaylara, kötü suret sıkıntılara ve sorunlara işarettir.

Rüyada Ayna Kırmak

Şerle yorumlanır. Yakın zamanda bir kayıp haberi alır ya da başka türlü bir acı yaşar. Maddi veya manevi bir çöküş dönemine ve bir hezeyana girer. Ailesinden biri ölebilir ya da uzun süre ölümcül bir hastalıkla uğraşabilir. Bu durum kişinin kendisini de kötü etkileyecek ve psikolojik bir hezeyana girecektir. Hayatında yaşayabileceği şanssızlıklara işaret eder. Bu dönemde çalışıyorsa işleri ters gidebilir ve büyük maddi kayıplar verebilir, eğitim hayatı devam ediyorsa notları düşebilir, ümit ettiği gelişmeler gerçekleşmeyebilir. Rüyanın sahibi bu dönemde büyük uğursuzluklar yaşayacak ve çevresindeki insanlar da bundan etkilenecektir.

Rüyada Yanlışlıkla Ayna Kırmak

Başarısızlıklarını görmüş demektir. Bu kişiler hiçbir işi beceremez, sakarlıklarıyla her zaman her şeyi karıştırırlar. Bu durum kişinin kendisine küsmesine, öz güven kaybı yaşamasına ve içine kapanmasına sebep olacaktır. Bu durum kişinin giriştiği her işe korkuyla yaklaşmasına sebep olacaktır. Bazı yorumculara göre ise de bir kimse ailesinden, akrabalarından ya da yakın çevresinden ölüm haberi alacaktır.

Kendini çok fazla sıkıntıya sokmuş gibi bir halin var. Bu sıkıntılı süreçten kurtulabilmek için gereken güç sen de var ancak sen gücünün farkında değilsin. Oysaki arkadaşların seni güçlü, kararlı yapın ve kendinden emin duruşundan dolayı seviyorlar. Arkadaşlarının yardımını geri çevirme, onlar senin bir an önce toparlanman için yardım etmek istiyorlar.

Rüyada Kırık Ayna Görmek

Son zamanlarda kendisinin de hoşuna gitmeyen davranışlar sergilediğine işaret eder. Kendi vicdanını ve hareketlerini sorgulaması gerekmesi olarak yorumlanır. Ailesinde olan birisinin bilmediği bir gerçeği öğrenmesine işaret eder. Rüyayı gören kişinin eğer sevgilisi varsa ,sevgilisinin onu aldattığına işaret eder. Ve bunu çok geç fark etmesine yorumlanır. Rüya sahibinin sakladığı şeylerin ortaya çıkacak olmasına da işaret eder. Rüya sahibi eğer utanç verecek bir şey yaptıysa bunun çevresinin öğreneceği anlamına gelmektedir. Kişinin kibirli olduğuna da işaret eder. Başkaları tarafından rahatsızlık duyulan duygular olarak da yorumlanabilir. Kişinin kendi hal ve hareketlerini sorgulaması ve gözlem yapması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ayna Silmek

Rüya sahibinin bir hastalığı olduğuna veya yakın zamanda hastalanacağına işaret eder. Hastalığından dolayı kısa bir süre için de olsa sıkıntı çekeceği olarak yorumlanır. Fakat rüya sahibi kalbini temiz tutmalıdır. Bu dönem oldukça kısa sürecektir. Bu sayede kendi çevresinde ki kişilerin gerçek kişiliğini de beraber görmüş olacaktır. Bir yakınından meydana gelecek bir bebek olarak da yorumlanır. Dünyaya yeni gelecek bir çocuğu işaret etmektedir.

Aileni ve akrabalarını uzun süredir ziyaret etmediğin için sana biraz kırılmış gibiler. En kısa zamanda gönüllerini alman gerekir. İşlerin yoğunluğu ve arkadaşlara ayırdığın vakitlerden dolayı onları biraz ihmal etmiş gibisin. İş yerindeki başarıların ile adeta yıldız gibi parlıyorsun. Yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçebilir. Bu parayı yatırım olarak değerlendirmeyi düşünüyorsun. Belki ev alımı söz konusu olabilir.

Rüyada Altın Ayna Görmek

Yakın zamanda kötü bir haber almayı işaret eder. Rüya sahibi alacağı bu kötü haberle zor ve sıkıntılı günler yaşar. Ruhsal olarak bir çöküntü içine girer. Neşesi kaçar, umuları tükenir. Gerek iş hayatında gerekse aile hayatında şanssızlık ve başarısızlıklar yaşar. Muhtemelen çok üzüleceği bir ölüm haberi alır. Rüya sahibi eşini veya aileden birini kaybedebilir.

Rüyada Ayna Karşısında Saç Taramak

Rüya sahibi gerçekleşmesini ümit ettiği olayların gerçekleşmemesine şahit olur. Olmasını ümit ettiği şeyleri beceremeyecek elinden bir şey gelmeyecektir. Bu durumda rüya sahibi hayata küsebilir. Rüyayı gören kimsenin kısmeti kapanır. Hayatında bir evlilik planı varsa olmaması muhtemeldir. Hayatında bir ayrılık yaşayacaktır. Bu rüya rüya sahibinin üzerinde nazar olduğunu da işaret eder. Malında eksilme olur ve hanesinde bereket azalır. Kimsenin çevresi tarafından eleştiri alması beklenir. Çevresinde bu kimse için çok iyi konuşmayan insanlar bulunmaktadır. Yakın zamanda bir sırrı açığa çıkacaktır. Çevresi tarafından tepki alan rüya sahibi bir süre yalnız kalacaktır.

Senin hakkında çok konuşuluyor sanki çünkü söylenen pek çok laf görünüyor. İşteki başarıların ve pozitif enerjin etrafın senle ilgili konuşmalarına sebep oluyor. Kimisini duysan bile aldırış etmiyorsun. Senin umursamaz bu halin etrafı daha da kışkırtıyor gibi… Görüşüp anlaştığın biri var, bu kişiyle aşk yaşayabilirsiniz. Şu sıralar sağlıkla ilgili sıkıntılar olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git