Rüyada Ayı Kovaladığını Görmek

Rüyada Ayı Kovaladığını Görmek
17 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 830 kez okundu.

Rüyada ayı kovaladığını görmek, Rüya sahibinin büyük korkuları olduğuna işaret eder.  Eğer rüya sahibinin yakın çevreleri ile büyük sorunlarının olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin yalnızlık korkusu olduğuna ve yakın arkadaşlarının ve çevresinin kendisini terk edeceğini düşünmesi olarak yorumlanır. Rüya sahibinin eğer sevgilisi var ise sevgilisinden şüphelenmesi olarak da yorumlanabilir. Rüya sahibinin bir devlet işene gireceğine işaret eder. İşinde başarılı ve yüksek mertebede olan birisinden yardım alacağına işaret eder. Rüyada ayı görmek babasıyla yaşanan sorunlar olarak da yorumlanır. Babanızın hoşunuza gitmeyen davranışlar gösterdiğine ve bunların ortaya çıkmasından korktuğunuz olarak yorumlanır.

Rüyada Ayı Kovaladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayı

Rüyada ayı kovaladığını görmek, veya size doğru geldiğini görmek; rüya sahibinin yapması gereken işlerden kaçtığına işaret eder. Sorumluluklarının artacağına ve bu sorumluluklardan kaçmak isteyeceğine işaret eder. Maddi sıkıntılar çekiyor olmasına yorumlanır. Fakat eğer bu zorluklara karşı sabrederse büyük bir başarı elde edeceğine işaret eder. İstedikleri şeyleri almasına ve daha da mutlu olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin arkadaş çevresi genişleyecek ve yeni seyahatler yapacaktır. Rüya sahibinin kendisine gelecek olan yeni iş tekliflerine de işaret eder. İyi gibi görünen olarlar kötü sonuçlanabilir. Kötü olarak görünen olaylarda iyi sonuçlanabilir. Rüya sahibinin kesin karar vermemesine işaret eder.

 

Etiketler:

Rüyada Ayı Kovaladığını Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Gūlay dedi ki:

    Mrh ben rūyamda açıklık bir alanda yezillik gūzel bir bahçede hasta tekerlekli sandelyede oturan hasta lara bakıyomusum sofra hazırlanmıs sofrada bal var aslında sofradaki bal ayınınmîs ama cok bal vardı balı yerken ayı geldi bana sarıldı balı almak istedi ben vernedim ama ūstùm basım heryer bal oldu ayîyı kovaladım ama bi sūre sonra gene geldi uzaktan bakıyo hadi gidelim diyom oralarda geziniyo yine saldırıcak diye heryeri toparlıyom ama ayıyı görūyom deli gibi kosusturuyo yine saldırcakmıs ben ordan uzaklasıyom

Sayfa başına git