Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.491 kez okundu.

Rüyada ayı görmek, büyük bir düşman olarak yorumlanır. Rüyada ayı gören kişi çok büyük bir düşmanla karşılaşacaktır. Hiç tahmin edilmeyen bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gizlice size düşmanlık besleyen birisi olacağı gibi size açıkça meydan okuyan bir düşman da olabilir. Rüyada büyük bir ayı gören büyük bir düşmanla savaşmak zorunda kalır. Zor bir dönem geçirileceğine işarettir.

Rüyada Ayı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ayı

Rüyada ayı görmek, alçakça hareket edecek düşman olarak yorumlanır. Rüyasında ayıyla boğuştuğunu gören kişi düşmanla karşı karşıya gelir ve onunla savaşmaya başlar. Güç savaşlarının olacağı bir dönem olabilir. Rüyayı gören kişi zor ve güçlü bir düşmanla uğraşacaktır. Rüyada ayı görmek fark ettirmeden size düşmanlık yapacak biri olarak yorumlanır. Size dost gibi görünen biri size çok büyük bir kötülük yapabilir. Sinsice hareket edecek size bir şey fark ettirmeyecektir.

Rüyada Ayı Görmek Ne Demek ?

Rüyada ayı, kötü bir kişiye dalalettir. Rüyada ayı öldürdüğünü gören kişi kötü birinden uzaklaşır ve bir düşmanından kurtulur. Rüyada ayı öldürmek, kötü olan bir kişiden kurtulmak olarak da yorumlanabilir kötü bir olaydan kurtulmak olarak da yorumlanabilir. Kötü olan bir şeyden kurtulunur ve başından savılır. Feraha çıkmak olarak yorumlanır. Ayı sembolü, kaba insanlarla gireceğiniz münakaşaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin içinde bastırılmış olan bir kin ve nefret duygusu olabilir. Ayı tarafından zarara uğradığını gören bir kişi, bazı insanlar tarafından zarara uğratılacak demektir.

Rüyada Ayı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayı görmenin anlamı ve ayı rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git