Rüyada Ayı Görmek

Rüyada Ayı Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.821 kez okundu.

Rüyada ayı görmek, büyük bir düşman olarak yorumlanır. Rüyada ayı gören kişi çok büyük bir düşmanla karşılaşacaktır. Hiç tahmin edilmeyen bir kişi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gizlice size düşmanlık besleyen birisi olacağı gibi size açıkça meydan okuyan bir düşman da olabilir. Kişi büyük bir düşmanla savaşmak zorunda kalır. Zor bir dönem geçirileceğine işarettir.

Rüyada Ayı Oynatmak

Alçakça hareket edecek düşman olarak yorumlanır. Kişi düşmanla karşı karşıya gelir ve onunla savaşmaya başlar. Güç savaşlarının olacağı bir dönem olabilir. Rüyayı gören kişi zor ve güçlü bir düşmanla uğraşacaktır. Fark ettirmeden size düşmanlık yapacak biri olarak yorumlanır. Size dost gibi görünen biri size çok büyük bir kötülük yapabilir. Sinsice hareket edecek size bir şey fark ettirmeyecektir.

Rüyada Ayı Öldürmek

Kötü bir kişiye dalalettir. Kişi kötü birinden uzaklaşır ve bir düşmanından kurtulur. Kötü olan bir kişiden kurtulmak veya kötü bir olaydan kurtulmak olarak da yorumlanabilir. Kötü olan bir şeyden kurtulunur ve başından savılır. Feraha çıkmak olarak yorumlanır. JKaba insanlarla gireceğiniz münakaşaya delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin içinde bastırılmış olan bir kin ve nefret duygusu olabilir. Ayı tarafından zarara uğradığını gören bir kişi, bazı insanlar tarafından zarara uğratılacak demektir.

Rüyada Ayı Yavrusu Görmek

Kişinin çevresinde zararlı ve kendisine kötülük gelebilecek birilerinin varlığına işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin çevresinde olup onu hayırsız işlere, ahlaksız ve hileli olaylara bulaştırabilir. Bu kişiler insanın başına her türlü kötülüğü getirebilir ve onlara ger türlü zararı verebilir. Haksız kazanç elde etmekten, kötü yollara girmekten, ahlaksızlık yapmaktan çekinmezler. Aynı zamanda günah işlemekten de kaçınmazlar. Beyaz ise dikkatli olunması gereken bir döneme işarettir. Rüya sahibi çok dikkatli davranmalıdır ve hayatına herkesi sokmamalı herkesle samimiyet kurmamalıdır. Çünkü bu rüya aynı zamanda onu gören kişiye, kendisine yaklaşan herkesin iyi niyetli olmadığının da habercisidir.

Rüyada Ayı Yavrusuyla Oynamak

Rüya sahibi kendisine zarar verecek kötü karakterli insanlarla arkadaşlık edecektir. Bu kişi onun doğru yoldan sapmasına ve günah işlemesine yol açar. Rüya sahibi yakın zamanda çevresindeki insanlardan birinin kötülüğünü görür ve zulmüne uğrar. Aynı zamanda etrafındaki kötü niyetli ve işe yaramaz insanlardan kurtulup hayatını gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder. Siyah ise bolca hayır yapacağınıza dalalettir.

Rüyada Ayıdan Kaçmak

Açığa çıkmasından korktuğunuz korkularınız olarak yorumlanır. Sizin ile çıkar ilişkisi olan yakın arkadaşlarınıza da işaret eder. Gitmek istediğiniz yerler olduğuna ve maddi açıdan kayıplar yaşayacağınıza ve destek göremeyeceğiniz olarak da yorumlanır. Üzerinize gelen kötü olayların üstesinden gelemediğiniz olarak yorumlanır. Çevrenizden destek göremeyeceğinize işaret eder. Yakın arkadaşlarınızdan size yalan söyleyen birisi olduğuna işaret eder. Sevmediğiniz davranışları olan bir arkadaşınızdan kaçmak istemeniz olarak da yorumlanır. Sevilen bir arkadaşınız tarafından ihmal edileceğinizi işaret eder.

Rüyada Ayının Kovalaması

Sorun yaşadığınız kişinin statüsü yüksek olarak yorumlanır ve beklemediğiniz birisinden yardım geleceğine de işaret eder. Bununla birlikte şansının artacağına işaret eder. Eğer heybetli ve çok büyükse başına gelecek büyük bir iş olarak da yorumlanır. Uzun zamandır beklediği bir iş veya para beklemediği bir zamanda geleceğine işaret eder. Biraz sabırlı olmasına ve azimli olması gerekir. Sabrının ve azminin sonucunda çok mutlu olacağına işaret eder. Kendine gelecek işle beraber istediği kişinin onu sevmesine de işaret eder. Eğer uzun zamandır beğendiğini birisi varsa ve sizi görmüyor ise sizi görmesine ve seveceğine işaret eder.

Geçmişte yaşadığın kötü ve zor günler güzel geleceğine kötü bir set çekmene sebep olmuş. Geçmişten sıyrılmayı başarıp önüne bakmayı başarabilirsen sana hayran kalmış, senin için her türlü mücadeleyi vermeye hazır olan güzel bir kısmetin etrafında dolaştığını fark edeceksin. Sıkıntıların yaratmış olduğu stresten dolayı kalıcı bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalacaksın, dikkat et.

Rüyada Siyah Ayı Görmek

Rüya sahibinin fikirlerinin değişmesine sebep olacak olayların olacağına işaret eder. Rüya sahibinin başına gelecek iyi olaylar olacağına yorumlanır. Var olan büyük korkuların yok olacağına ve başına gelen kötü bir olayın iyi bir şekilde sonuçlanacağına işaret eder. Yakın aileden anne tarafını temsil etmektedir. Anne tarafından birisinin rahatsızlanmasına veya bir haber geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin eğer gelmek istediği bir görev veya istediği bir iş varsa ,o işe ve o mertebeye ulaşacağına işaret eder. Daha da mutlu olacağına ve hayırlı işlerde olacağına işaret eder.

Rüyada Ayı Avlamak

Düşmanı olduğuna ve bu düşmanını yenmesine işaret eder. Rüya sahibinin çevreye zararlı davranışlarda bulunduğu ve bundan dolayı bir zarara uğrayacağına işaret eder. Bu hareketleri çevresi tarafından hoş karşılanmadığına ve rüya sahibinin de çok zarar gördüğü olarak yorumlanır. Rüya sahibinin bir rahatsızlığı olduğuna da işaret etmektedir. Yakın zamanda bir haber alacağına da işaret etmektedir. Rüya sahibinin büyük bir sorumluluktan kurtulacağına ve yaşadığı stresli ve zorlu dönemden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Ayı Görmek

Rüya sahibinin etrafında kendisi ile ilgili yanlış düşünceleri değiştirip itibar kazanmış olmasına da yorumlanır. Hane içerisinden veya hane içerisine sürekli girip çıkan biri başkaları tarafından sana karşı dolduruluyor. Yakında bu kişiyle aranda büyük tartışma yaşanacak ve bu kişi senin bütün sırlarını ortaya dökecek. Sıkıntılı zor bir süreç seni bekliyor, hazırlıklı ol. Her durumda sana destek olan nişanlın bu konuda da en büyük destekçin olacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git