Rüyada Ayakkabıcı Görmek

Rüyada Ayakkabıcı Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 778 kez okundu.

Rüyada ayakkabıcı görmek, sıkıntı olarak yorumlanır. Ayakkabıcı gören kişi sıkıntılı bir dönemin içine girecektir. Maddi ve manevi sıkıntıların olacağına dalalet eder. Rüyayı gören kişi ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilir. Aile ortamında yanlış anlaşılmalar yüzünden sorunlar yaşanacaktır. İş hayatında ufak aksaklıklar yüzünden sıkıntılar yaşanabilir.

Rüyada Ayakkabıcı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ayakkabıcı

Rüyada ayakkabıcı görmek, maddi sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada ayakkabısının yırtıldığını gören kişi maddi olarak sıkıntılar yaşayabilir. Yaptığınız planlar bozulabilir ve paranız yetmeyebilir. Ödeme planınızın bozulacağına işaret eder. Çok fazla alışveriş yapmak ve gereksiz şeyler almak maddi olarak sorun yaşamanıza neden olacaktır. Harcamaların dikkatli olmasına işaret eder.

Rüyada Ayakkabıcı Görmek Ne Demek ?

Rüyada ayakkabıcı, boşanma olarak yorumlanır. Rüyasında iki yağını bir ayakkabının içine sokmaya çalışan kişi evliliğinde sorunlar yaşayabilir ve boşanmalar söz konusu olabilir. Rüyasında ayakkabının sıktığını gören kişi tatsız olaylarla karşılaşabilir. Rüyasında ayakkabısının çıktığını ve ayağını acıttığını gören bir kişi, doğru bildiği yolda ilerlerken zor zamanlar yaşayabilir ve karşısına pek çok engel çıkabilir. Ayakkabısı yırtık birini gören bir kişinin işi bozulabilir, maddi ve manevi zarara uğrayabilir. Yeni ayakkabı aldığını gören bir kişi, yeni bir işe başlayabilir ya da çalıştığı işte makam olarak yükselebilir. Bu sayede o kişinin geliri ve mal varlığı da artacaktır. Size ayakkabı satmak için çok ısrar eden bir ayakkabıcı görmek, sıkıntılı ve zor günler geçireceğinizi ve bu dönemde pek çok sorumluluğu üstlenmek zorunda kalacağınızı gösterir.

Rüyada Ayakkabıcı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayakkabıcı görmenin anlamı ve ayakkabıcı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Ayakkabıcı Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. özlem orhon dedi ki:

    ayakkabı rüyalarının sıkıntılı günlere dalelet etmesini gerçekten deniyimledim.

Sayfa başına git