Rüyada Ayakkabı Görmek

Rüyada Ayakkabı Görmek
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.601 kez okundu.

Rüyada ayakkabı görmek, zenginliğe bolluğa ve berekete işaret ederken şık, parlak ve temiz ise güzel bir geleceğin, hayırlı bir işin yakın bir zaman içerisinde başaracağınız bir iş sonucu büyük bir başarı yakalayıp varlığınızın artacağını gösterir.

Genellikle iyi bir gelire, zenginliğe ve başarı ile sonuçlanacak bir işe işaret eder. Rüya sahibinin varlığında bir eksilme yaşanacağına ve maddi zarara uğrayacağına yorulmaktadır. Yakın çevrenizde bir cinayet işleneceğini ve sizin de bu olayı duyacağınızı gösterir. Sıkıntı, üzüntü, dert ve zor günlere delalettir.

Rüyada Eski Ayakkabı Görmek

Genellikle kişinin varlığı ile yaşayacağı değişmelere işaret etmektedir. Bu yüzden güzel, eski, yeni, yırtık ya da küçük olması kişinin mal varlığında yaşayacağı değişmelere ve kazancının ne yönde olacağına işaret eder. Üstesinden gelmekte zorlanacağınız bir iş ile karşılaşacağınızı gösterir. Bazen de güzel ve bol kazançlı bir işe adım atacağınızı gösterir. Kişi, hayatında sıkıntıya düşebilir ve maddi zorluklar çekebileceği bir dönemin içerisine girebilir. Rüya sahibinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağının göstergesidir. Günah işleyeceğinizi ya da kötü bir şey yapacağınızı gösterir. Ün peşinde koşmanın size büyük zarar vereceğinin göstergesidir.

Rüyada Renkli Ayakkabı Görmek

Eğer rüyayı gören kişi bir genç kız ise haneden ayrılacağına işaret eder. Genç kızın evlenmesi olarak yorumlanır. Kişinin çevresinden ve arkadaşlarından rahatsız olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin kötü yerlere gittiğine ve haram işler yaptığına işaret eder. Eğer bir iş sahibi ise işlerinin kötü gideceğine işaret eder. Fakat kısa süreli bir imtihan olarak yorumlanır. Sıkıntıların kısa süreceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rengi tabi ki önemlidir.Rüya sahibinin sağlığı ile ilgili sorunlar yaşayacağına ve sağlığı için yolculuk yapacağına işaret eder. Fikir keşfedeceğine ve düşünce yapısının değiştiğine işaret eder. İyimser ve çalışkan biri olduğuna yorumlanır. İyi huylu olmasına yorumlanır. Maceracı bir kişiliği olduğuna ve yeni yerlere seyahat edeceğine yorumlanır. Karamsar ve kötü düşündüğüne yorumlanır. Yalnız hissetmesine işaret eder. Mutlu olacağına ve hayalinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Ayakkabı Görmek

Ayrılığa, terk edilmeye işarettir, giyen kişi sizi terk edebileceği gibi aranıza mesafeler de girebilir. Bağcıklarını bağlarken görmek uzun süredir çektiğiniz sıkıntıda artık kurtulup işlerinizi yoluna koyacağınız anlamına gelir. Rüyada başka bir kimsenin sizin önünde eğilerek bağladığını görmek iş yerinde ya da özel hayatınızda belli bir saygınlığa ulaşacağınız, ya da mertebe atlayacağınız anlamına gelir. Sağ elle sol ayağınıza giyiyorsanız yolculukta aksilik yaşanacak fakat aksilikler halledilip sonucunun iyi olacağı söylenir. Sol elle sağ ayağa giyiyorsanız düzgün giden yolculuğun sonunda sıkıntı yaşayacağınız (maddi olabilir) anlamına gelir.

Rüyada Kırmızı Ayakkabı Görmek

Pahalı ise bu kazandığınız mal ve mülkten dolayı kibre kapılıp çevrenizdeki insanlara tepeden bakacağınıza işaret eder. Eğer kaybettiğinizi görürseniz bu da mal ya da para kaybedeceğiniz anlamına gelir. Bu yüzden bu rüyayı gördüğünüz dönemlerde yaptığınız yatırımlara ve harcamalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Yeni aldığınızı görüyorsanız da bu yeni hedefler koymanız ve bu hedeflerin sizin için hayırlı sonuçlanacağı anlamına gelir. Bu durumda bu yeni girişim için atacağınız adımlar sizin için hayırlı bir sonuç getirecektir. Bu girişime odaklanmaktan ve gerçekleştirmekten çekinmeyip kazancınızı bu noktaya odaklamalısınız. Dar ise bulunduğu mekan ve koşullardan biraz sıkılmak olarak yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Yırtılması

Rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Şuanda bulunduğu mevkiden ayrılacağına ve daha da yüksek bir mertebeye ulaşacağına işaret eder. Geçmiş zaman da zor zamanlar geçirdiğine ve bu zor zamanların geçeceği olarak yorumlanır. Kazancının artacağına ve daha da mutlu olacağını işaret eder. Daha önce kendisine kötülük yapmış birisinin iyiliğini görecek ve onunla olan kötü ilişkilerin düzeleceğine işaret eder. Çevresinden itibar göreceğine ve saygınlığının artması olarak yorumlanır.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Ailesinde uzun süredir görmediği birisini görecek olması ile yorumlanır. Bu kişi eğer kadın ise aile içi ilişkilerini düzelteceğine ve aile ile muhabbetinin artması olarak yorumlanır. Durumu kötü olan rüya sahibinin mal varlığının artacağına ve içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kısa sürede kurtulacağına işaret eder. Hayırlı bir yolculuğa çıkacağına da işaret eder. Uzun süredir gitmek istediği seyahati gerçekleştireceğine işaret eder. Bu seyahatten sonra alacağı bir iş teklifine ve bu teklif ile çevresinin değişeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bulunduğu çevresini değiştirmek istediği olarak da yorumlanır.

Çok sakin ve sessiz bir yapıya sahip olduğun görünüyor. Sevgilin de senin en çok bu sakinliğini ve ağırbaşlılığını seviyor. Ancak ilişkileri ayakta tutan heyecanlardır. Ara sıra sevgiline minik sürprizler hazırlaman onun sana daha çok bağlanmasını sağlayacaktır. Böylece ilişkinizdeki heyecan bitmeyecek. Baş ağrılarının sebebi göz yorgunluğu ve uykusuzluk olabilir. Çalışmalarına biraz ara versen iyi edersin.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git