Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek

Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 500 kez okundu.

Rüyada ayakkabı denemek görmek, bir eve girecek olan berekete ve bolluğa işaret eder. Evinizdeki bir kişinin zekatını vermek için oldukça yoksul ve ihtiyacı olan birini seçmeniz gerektiğine tabir edilir. Rüya sahibinin çok sevdiği bir arkadaşının iş için veya yapacağı evlilikten dolayı çok uzak bir şehre taşınacağına ve gittiği şehre rüya sahibini davet edeceğine tabir edilirken diğer bir yandan da uzun zamandan beri çocuk sahibi olmak için tedavi gören akrabanızdan yada komşunuzdan güzel haberler alacağınıza delalet eder. Ayakkabınızı denediğinizi ve ardından ayağınızdayken kaybolduğunu görmüşseniz, gizli bir sırrı ortaya çıkartacağınıza ve bu sırrı kimseye açıklamayarak ortak olacağınıza, ailenizdeki huzursuzluğu çıkaran kişiyi karşınıza alarak onunla güzel bir konuşma yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayakkabı denemek
Rüyada ayakkabı denemek, iş için uzun bir yolculuk yapacağınız için şimdiden uçak biletinizi ayarlamanız gerektiğini simgelemektedir. Uzun zamandan beri tedavi görmüş olduğunuz hastalığınızdan kurtulacağınıza, eski sıhhatinize ve sağlığınıza kavuşarak bundan sonra gönlünüzdeki her şeyi yapabileceğinize tabir edilir. Arkadaşlarınızla eski günlerinizi yad etmek ve kafanızı dağıtmak için güzel bir mekan ayarlayacağınıza yorumlanılır. Sizlere kalacak olan mirasla güzel bir geleceğe sahip olacağınıza ve hayatınızı dolu dolu geçireceğiniz günlere az kaldığına, kendinizle birlikte ailenizi de mutlu etmek için çok fazla çabaladığınıza tabir edilir.

Rüyada Ayakkabı Denemek Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayakkabı denemek görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git