Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Rüyada Ayak Parmağı Görmek
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.004 kez okundu.

Rüyada ayak parmağı görmek, mutlu bir evliliğiniz olduğuna yorumlanır. Evli çiftlerin müjdeli bir haber alacaklarına yani çocukları olacaklarına işaret eder. Evliliklerinin daha da uzun süreceğine ve bu müjdeli haber ile daha da huzurlu bir hayat geçireceklerine işaret eder. Rüya sahibinin kar ve kazancının artmasına işaret eder. Sahip olduğu mal ve mülkün arttığına ve daha da artacağına yorumlanır. Rüyada ayak tırnağı görmek aynı zamanda rüya sahibinin namaza başlamasına ve namazlarını aksatmadan kılmasına işaret eder. Rüya sahibinin kötü ve ahlaksız davranışlarından kurtulacağına, hal ve hareketlerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ayak parmağı

 

Rüyada ayak parmağı, rüya sahibinin kısa süreli yaşayacağı üzüntü ve kedere ve bu üzüntünün sebebinin evlatları ile olacağına işaret eder. Rüya sahibinin iş değişikliği yapacağına ve bundan dolayı kısa süreli işsiz kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresinde olan birine bilmeden bir zararının dokunduğuna yorumlanır. Rüyada ayak parmağı 6 tane görmek, rüya sahibi bunu fark edip düzelmeye çalışacağına işaret eder. Rüyada ayak parmağı kırılması, rüya sahibinin bir haksızlık karşısında duracağına, yardım isteyen birisine yardım edeceğine işaret eder. Yaptığı bu yardımlardan dolayı rüya sahibinin karşısına hayırlı işler ve insanlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ayak parmağı görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git