Rüyada Ayak İzi Görmek

Rüyada Ayak İzi Görmek
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.496 kez okundu.

Rüyada ayak izi görmek, memuriyet ya da üst mevkide bir makamda bir işe başlangıcın göstergesidir. Hayırlı bir kazanç yakalanacağının ve maddi refaha kavuşacağınızın göstergesi olabilir. Parasal yükü ağır olan orta yaşlı bir adamdan uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada Ayak İzi Bırakmak

Rızkın hayırlı olacağına ve ikili ilişkilerde huzura işaret eder. Gören bir kişinin hoş sohbet olması beklenir. Ayrıca ticari bir alanda girişilen bir işte başarısızlığa, maddi anlamda yaşayacağınız sıkıntı ve zor günlerin habercisi olarak yorulurken başka bir rivayete göre ise yaşanan bir başarısızlığın ardından yakalanacak büyük bir başarının, hastalıklardan kurtuluşun ve refaha kavuşulacağının göstergesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ayak İzi Silmek

Genel olarak iyi bir kazanç yakalayacağınızın ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızın göstergesidir. Kişi uzun bir süredir uğraştığı bir girişimin sonucunda başarısız olduktan kuşa bir süre sonra başarının yakalanacağının ve refaha kavuşulacağının göstergesidir. Yakaladığı bir başarı sonrasında güç kazanacak ve ve sıkıntılarından kurtulacak demektir. Başka bir tabire göre ise yaşanan üzücü olayların son bulacağına ve hastalıkların son bulacağına delalet eder. Genellikle hayatınızda iyi şeyler olacağının göstergesidir.

Rüyada Çocuk Ayak İzi Görmek

Kişinin örnek aldığı birinin olması anlamına gelir. Bu kişi yaşlı ve bilge bir kimsedir. Özellikle genç ve tecrübesiz olan kişiler atacağı adımlarda bu kişilerden örnek alırlarsa ya da onların tavsiyesine uyarlarsa doğru seçimler yapabilir. Bu yüzden bu kişilerden mutlaka fikir almak gerekir. Hayra yorulan bir semboldür. Kişinin işinde var gücüyle çalıştığını ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla aldığını gösterir. Bu kişiler aynı zamanda çevresi için sürekli faydalı şeyler yapmaya çalışırlar ve yaşadığı yeri eğlenceli hale getirmekle yorumlanır.

Rüyada Çocuk Ayak İzi Görmek

Bu rüyayı gören insanlar kendilerinden çok etraflarındaki insanların faydalarını gözetirler ve bu yüzden çevreleri tarafından çok sevilen ve saygı duyulan insanlardır demektir. Bu kişilerin yaptıkları sevaplar Allah katında da kişinin çok taktir kazanacağına işaret eder. Bu kişilerin kazançları daha da artar, evleri her zaman bereketli olur ve gelecekte bir servet sahibi olurlar. Bu servet, kişilerin çevrelerine daha çok yardım etmeleri anlamına gelecektir. Bu kişiler yaptıkları sevaplarla hayatlarını dertsiz tasasız olarak geçirecek ve her zaman huzurlu yaşayacaklarıdır. ayrıca inançları dolayısıyla ahirette de rahat edecekler ve ruhları huzur bulacaktır. Çamurlu ise birtakım sıkıntıların üstesinden sabırla gelmeye işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git