Rüyada Ayak Görmek

Rüyada Ayak Görmek
11 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.171 kez okundu.

Rüyada ayak görmek kişinin çoğu zaman iş hayatıyla ilgili yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işinin uzun süre boyunca devam edeceğine kazancının daha da atacağına ve iş hayatında başarılı ve hayırlı sonlara ulaşacağına işaret edilir. Güzel bir görünümde ise iş hayatında sebat etmeye ve hayırlı fırsatlarla karşılaşılacağına ve dini bütün bir insana delalettir. Ayrıca bu tür rüyalar dünyadaki güzelliklere erişmeye ve din konusunda iyi ve hayırlı olunduğuna namazını doğru kıldığına ve düzenli ibadete tabir edilir.

Rüyada Ayak Tırnağı Kesmek

Kişinin tövbe etmesi gerektiğine de işaret olabilmektedir. Borç ile ilgili bir sıkıntının onu beklediğine işarettir. Kişinin geçim konusunda rahatlayacağı ve refaha ereceği şeklinde yorumlanır. Kişi ya da yakınlarının mallarından herhangi birine zarar gelmesi de tabirler arasındadır.

Rüyada Ayağın Sakatlanması

Kötü haber veya üzüntü olayların geleceği haberini vermektedir. Rüya sahibi bir kadın ise işlerinde başarı yakalayacağı ve bunun sonucunda mevkisinde yükseleceği olarak da yorumlanmaktadır. Bazen de bir suçtan aklanma şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ayak Yıkamak

Bir kişiye çok değer verdiğinizi ve onun için her şeyi yapabileceğinizi gösterir. Bu rüyanın anlamı değer verdiğiniz bu kişilere her türlü fedakarlık yapabileceğinizi ve bu fedakarlıklarla verdiğiniz değerin karşılığını alabileceğinizi gösterir. Bu sayede etrafınızdaki insanların takdirini kazanıp hepsi ile sağlam ilişkiler kurarsınız. Bu durumda yapmanız gereken fedakar ve özverili bir çalışma ile işlerinizi yoluna koymak ve kazancınızın elinize doğru şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Bu yüzden dirayet ve sabır göstermeniz gerekir.

Rüyada Başkasının Ayağını Yıkamak

Kişi bir başkası ise aynı zamanda bu kişi ile bir menfaat ilişkisi kuracağınız anlamına gelir. Ayağını yıkadığınız kişi sizin için bir iş halledebilecek güçlü ve nüfuzlu biridir ve sizin hayatınızla ilgili çok önemli gelişmelerin gerçekleşmesini sağlayabilir. Eğer yıkadığınız ayak size aitse de bu sizin büyük işler başaracağınıza ancak bunun için destek beklediğinize işarettir. Çevrenizden beklediğiniz destek geldiği taktirde aşamayacağınız zorluk ve başaramayacağınız bir iş olamaz. Ancak bu süreç sizi biraz zorlayabilir çünkü altından kalkmanız gereken sorumluluklar son derece ağır ve yorucu olacaktır.

Rüyada Ayak Tırnağı Görmek

Sizler için uzun süreli bir yol görüleceği ve sizler bir aksilik ile karşılaşacak olduğunuz için de bunu ertelemek zorunda kalacağınızı da sizlere haber vermektedir. Sizler bu sıralar bir iş için de bu seyahate sahip olacağınız için aile durumlarının da ayarlamayı unutmayıp yoksa bu karşınıza çıkan aksilik ile de hayatınızı tersine de döndürebileceğinizi gösterecektir.

Rüyada Ayak Tırnağının Uzaması

Kısa süreli dertler ile uğraşmış olacağınızı da göstermiş olacaktır. Eğer sizler kendinizi biraz daha toparlamak iseniz de kendinizi kötü bir sürecin içinde bulabileceğiniz de göstermektedir. Sizlerin maddi anlamda ya da manevi anlamda içerisinde bulunduğunuz bu durumu da sadece kendiniz de yaratıyor olduğunuz için de yine düzeltmek de sizlerin elinde olan bir durum olduğu için de sizlerin son zamanlarınızda da iyi bir şekilde de değerlendirmeniz de gerekmektedir. Eğer böyle bir durum içerisinde olduğunuz gerçekten uzun süre fark etmez iseniz sizler için de pek hayırlı sonuçlar da göstermeyeceğini de bilmelisiniz.

Rüyada Ayak Parmağı Görmek

Mutlu bir evliliğiniz olduğuna yorumlanır. Evli çiftlerin müjdeli bir haber alacaklarına yani çocukları olacaklarına işaret eder. Evliliklerinin daha da uzun süreceğine ve bu müjdeli haber ile daha da huzurlu bir hayat geçireceklerine işaret eder. Rüya sahibinin kar ve kazancının artmasına işaret eder. Sahip olduğu mal ve mülkün arttığına ve daha da artacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin namaza başlamasına ve namazlarını aksatmadan kılmasına işaret eder. Rüya sahibinin kötü ve ahlaksız davranışlarından kurtulacağına, hal ve hareketlerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada Ayak Kesilmesi

Rüya sahibinin kısa süreli yaşayacağı üzüntü ve kedere ve bu üzüntünün sebebinin evlatları ile olacağına işaret eder. İş değişikliği yapacağına ve bundan dolayı kısa süreli işsiz kalacağına işaret eder. Kişinin yakın çevresinde olan birine bilmeden bir zararının dokunduğuna yorumlanır. Rüya sahibi bunu fark edip düzelmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Parmağının Kırılması

Bir haksızlık karşısında duracağına, yardım isteyen birisine yardım edeceğine işaret eder. Yaptığı bu yardımlardan dolayı rüya sahibinin karşısına hayırlı işler ve insanlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Kırılması

Kişinin büyük bir hayal kırıklığına uğradığına yorumlanır. Yaşamının çok zorlu ve fedakarlıklarla geçiyor olmasına işaret eder. Çok yakını tarafından aldatıldığını öğrenecektir. Çok istediği bir yolcuğa aksilik çıkmasıyla gidemeyeceğine işaret eder. Eğer girmek istediği bir iş var varsa, giremeyeceğine işaret eder. Çok yoğun ve stresli bir dönem geçirdiğine işaret eder ve bu dönemde çok zorlandığına işaret eder. Ekonomik olarak zarar göreceğine işaret eder. Gelirinin daralmasına ve yaşayacağı maddi zorluklara işaret etmektedir.

İnançlı birisi ise inançlarının kırılmasına ve dini inancının zayıfladığına işaret eder. Haram davranışlar kazanmış ve hayırlı olmayan yollara girmiştir. Bir yardıma ihtiyaç duyduğuna da yorumlanır. Zor zamanlar geçiriyordur ve destek görmek istiyordur. Eğer kişinin bir çok kazancı var ise bir kazancının veya birkaç kazancının kesildiğine yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Birinin Ayağının Kırılması

Gördüğünüz kişinin ömrünün az kaldığına işaret eder. Uzun süre sıkıntıya sokacak bir hastalığa yakalanmasına sebep olur. Eğer gördüğü kişi rüyayı gördüğü zaman hasta ise öleceğine işaret eder. Eşinle yakın bir zamanda evinizde vereceğiniz bir davette uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla bir araya gelme fırsatı bulacaksınız. Bu kalabalık davet, geç saatlere kadar sürecek gibi görünüyor. Öylesine mutlu olacaksınız ki, bu daveti daha önce neden akıl edemediğinize pişman olacaksınız. Bundan sonra bu davetleri sıklaştırmanız, hem eşine hem de sana iyi gelecek.

Rüyada Bebek Ayağı Görmek

İyi bir amelle yorumlanır. Kişinin huzurlu bir hayatı vardır ve bu kişi ibadetlerini düzenli olarak yaparak bu huzuru korumaya devam eder. Rüyasında ayak gören kimse ruhani bir mutluluğa sahip, vicdanen huzurlu ve ahlaki değerleri gelişmiş biridir. Ayrıca bu kişinin yaptığı ibadetler ve sevaplar Allah katında çok değerlidir. Ayak aynı zamanda kişinin maddi durumunun yoluna gireceğini, gelirinin bollaşacağını ve evinde bereketin artacağını gösterir. Gelecekte ekonomik özgürlüğünün güçleneceğini ifade eder.

Rüyada Sakat Bebek Ayağı Görmek

Hastalığın kapıda olduğunu gösterir. Kişi bir rahatsızlık geçirecektir ancak bu çok önemli bir rahatsızlık olmayacak kısa sürede iyileşme sağlanacaktır. Sakat ayak aynı zamanda kişinin maddi durumunun da bozulabileceğini gösterir. Hayırsız başlayıp hayırlı sonuçlanacak bir işe yorumlanır. Suçlu duruma düştüğü ya da iftiraya uğradığı bir olayı geride bırakıp temize çıkacağına işaret eder ve kişi bu a-olaydan sonra toplum içinde kaybettiği saygınlığı da geri kazanır.

Rüyada Bebek Ayağı Yıkamak

Tüm işlerden kar sağlayan başarılı ve akıllı seçimler yapar. Her ailede olduğu gibi senin ailende de zaman zaman ufak tartışmalar yaşanıyor. Ancak bunları önemsemediğinizde gelip geçici olduklarının farkındasınız. Hanenizde kalabalık, bolluk ve bereket görünüyor. Bir ev veya araba alımı söz konusu olabilir ya da eve yeni bir eşya alabilirsiniz. İçin ferah, huzurlu görünüyor; bu ferahlık eşinle aranızdaki uyumdan olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git