Rüyada Ay Görmek

Rüyada Ay Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 799 kez okundu.

Rüyada ay görmek, başkan başkanlık anlamına gelir. Bir projede, bir işte, bir grupta başkanlık yapabilir  yönteicilik yapabilirsiniz. Kişi liderlik vasıflarına nail olur. Ay gören kişi yakınındaki birine yardım edebilir ona yol gösterebilir. Rüyasında aya dokunmak isteyen biri güçlü birinden yardım alacağına ya da güçlü birinden yardım alarak başka birine yardım edeceğinize işaret eder. Rüyada ayın küçüldüğünü görmek elinizde bulundurduğunuz güç ve yetkinin azaldığı olarak yorumlanır.

Rüyada Ay Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada ay

Rüyada ay görmek, makam, yetki anlamındadır. Çalıştığınız işte makam atlayabilirsiniz ya da patronunuzdan maddi olarak destek alabilirsiniz. Rüyada aya dokunduğunu hissetmek,makam sahibi olmak için büyük destek alınacağına işaret eder. Rüyada ayın çok parlak olduğunu görmek, çok güzel makamlara ulaşılacağı ve büyük işlere adım atılacağı anlamına gelir.

Rüyada Ay Görmek Ne Demek ?

Rüyada ay, bolluğun ve bereketin işaretidir. Ayın eve yansıdığını görmek evimize bolluk ve bereketin geleceğini gösterir. Eve bol rızk gelir ve bereket dolar. Rüyada ayın çoğaldığını görmek büyük bir devlet işiyle uğraşağınız anlamına gelir. Devletle olan işleriniz hayırlı olacaktır. Ayın çoğalması aynı zamanda birçok farklı iş olanağına işaret eder. Rüyasında ay gören bir kişi, kendisinden güçlü ve yetkili bir kişiden destek alarak yükselebilir. Yarım ay gören bir kişinin tamamlanmasını beklediği bazı hayalleri var demektir. Aynı zamanda bu, bir devlet dairesinde başlayacağınız güzel bir işe delalet edebilir.

Rüyada Ay

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada ay görmenin anlamı ve ay rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git