Rüyada Ay çekirdeği Görmek

Rüyada Ay çekirdeği Görmek
26 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.317 kez okundu.

Rüyada ay çekirdeği görmek, kalabalık ortamlara gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu ortamlarda bol bol muhabbet, kahkaha ve huzur olacağını işaret eder. Tam çok sıkıntılı olduğunuz bir dönemde değer verdiğiniz kişilerle gireceğiniz bu ortam sizi tamamen olumlu yönde etkiler. Ve son dönemlerde olan hayata bakış açınızı değiştirir. Daha pozitif olmaya başlarsınız ve böylece kafanıza taktığınız sıkıntıların çok da önemli olmadığını fark edeceğiniz anlamında bir rüyadır. Rüyada siyah ay çekirdeği görmek kişinin daha önce sıkıldığı ve acı çektiği bir olayın arkadaşının başına gelmesi üzerine, o arkadaşına çok fazla yardımı dokunacağına ve hayır duasını alacağına işaret eder.

Rüyada Ay Çekirdeği Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ay çiçeği
Rüyada ay çekirdeği, geceyi gündüze katıp olması için çabaladığınız şeyin umudunuzu yitirmek üzereyken gerçekleşeceği anlamındadır. Ailenizin içinden bir kişiden gurur duyacağınız ve mutluluktan havalara uçacağınız bir haber alacağınızı işaret eder. Rüyada Ay çekirdeği gören kişinin Allah’ın sevdiği kullarından olduğu şeklinde yorumlar yapılır. Ve gördüğü rüyayla bu kişinin çok güzel ve mutluluk dolu bir yaşantısı olacağını işaret ettiği söylenir. Rüyada ay çekirdeği gören kişi günlük hayatının monotonluğundan sıkılıp kendine farklı hobiler edindiği esnada hayatının aşkıyla tanışabilir ve güzel, mutlu bir evlilik yapabilir şeklinde yorumlanır. Rüyada ay çekirdeği gören kişinin daha önce sıkıldığı ve acı çektiği bir olayın arkadaşının başına gelmesi üzerine, o arkadaşına çok fazla yardımı dokunacağına ve hayır duasını alacağına işaret eder.

 

Etiketler:

Rüyada Ay çekirdeği Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Öznur dedi ki:

    Ruyada cilek bahcesinin icerisine girip cilek yemeye basliyodum oyle sulu sulu tatlı koca koca cileklerdi sonra kiz kardeslerim yanima geliyodu dondurma almislardi kendilerine istiyodum onlrdan ama vermiyolardi bana onlar dondurma yiyolardi bende cilek ondan sonra kiz kardesimle birlikte ayciceginin tanelerini toplamaya gidecektik. Ruyam burda bitmis oldu

Sayfa başına git