Rüyada Avuç Görmek

Rüyada Avuç Görmek
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.

Rüyada avuç görmek, iki anlamı vardır. Sağ avucu görmek kazancın ve bereketin artacağına yorumlanır. Rüyasında sağ avucunu birine uzattığını gören kimseye ya yüklü bir miktar miras kalır ya da evine pahalı ve lüks eşyalar alır. Rüyada el görmek veya açık avuç görmek etrafına karşı cömert biri olduğuna bu cömertlikle ihtiyacı olanlara yardım ettiğine ve sık sık sadaka verdiğine işarettir. Bunun yanında bu kişi herkesin duasını aldığı için kendi rızkı da sürekli artar ve evinden bereket eksik olmaz.

Rüyada Avuç Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada avuç içi
Rüyada avuç, sol avuç içini görmek de para kaybına ya da iflasa işaret eder. Bu kişi çok büyük bir mal ya da para kaybedecektir. Bu onun için bir yıkım dönemi olacak ve maddi manevi zor durumda kalacaktır. Kişi bu durumdayken çevresinde olup ona yardım etmek isteyen herkes onun dostudur. Bu insanlarla kurduğu bağlar gerçek bağlardır. Aksi durumda yanında olmayan kimse onun için gerçek dost olamaz ve bu süreyi atlattıktan sonra kişinin bu insanlarla bağını koparması gerekir. Bu yüzden çevresindeki insanların iyiliğini de kötülüğünü de unutmamalıdır. Rüyada avuç içinde yara görmek kesinlikle uzak durmanız gereken bir iş arkadaşı ile yorumlanır. Eğer evliyseniz bu insan sizin aile huzurunuzu dahi bozabilir.

Rüyada Avuç Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada avuç görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git