Rüyada Avize Görmek

Rüyada Avize Görmek
18 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 812 kez okundu.

Rüyada avize görmek, genellikle mutluluk ve paraya yorumlanır. Birine borç para verdiyse bu paranın arkasını aramasın. Sadakam olsun desin. Çünkü bu parayı verdiği kişinin geri getirmeye niyetinin olmadığı ve bu konuyla ilgili tartışmaya hazır olduğu bu rüyayla yorumlanabilir. Tartışmak, sinirlerinizi bozmak da hiç bir şey ifade etmeyecektir. Sakin ve dingin bir hayat yaşamak arzunuzu gerçekleştirmeniz için güzel bir döneme giriş yaptığınızın habercisidir. Lambası yanıyorsa güzel günlerin yaklaştığına, mutluluk ve huzur kapılarının bu kişiye ardına kadar açılacağı anlamını taşır. Bereketli bir dönem yaşamaya başlayacak ve işler tamamen yoluna girecektir.

Bu rüya genellikle evlilik durumunuzla ilgili haberler verilir. Mesela avize parlak ve temizse evin hanımının mutlu, huzurlu, sakin ve anlayışlı olduğu anlamlarına gelir. Ampuller sönmüş bir avize ise ev hanımın huysuz ve anlayışsız bir kadın olduğu anlamlarına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin kariyerinde yükselişlere geçeceği ve en üst noktaya geleceğine de delalet eder.

Rüyada Bozuk Avize Görmek

Kişinin kısmetsizliği her anlamda yoluna çıkacak ve kişiyi bezdirecek derecede etkili olacaktır. Kendini bunalmış ve sorularının cevabını veremiyor bir halde kafası karışık durumda yaşamaya başlayacaktır. Hayatın anlamını ve yaşam biçimini sorgulayarak bir yere varamayacağını bilse de kendini bundan alıkoyamaz.

Rüyada Avize Taktığını Görmek

Rüya sahibi mutsuz ve partneriyle de ilişkisinin zora girdiği bir dönem yaşayacak demektir. Aşırı stresli bir dönemde olacağı için bir hastalık yaşamaması açısından dikkat etmesi gerektiği bir dönemdedir.

Etrafında iyi niyetini sürekli suiistimal etmeye çalışanlar var. Bu kişilere karşı dikkatli olmalısın. Aksi takdirde başına türlü belalar açacak gibi duruyorlar. İşine ve ailene bağlı bir yapın var. Hem işine hem de ailene vakit ayırabiliyorsun. Ancak ara sıra kendine de vakit ayırsan iyi edersin. Bazen tek başına kalıp kafa dinlemek sana iyi gelecektir.

Rüyada Avize Dükkânı Görmek

Etrafınızda ve çevrenizde ki yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına işarettir. Aç olan insanların, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine mutlu olacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yapacağı yeni başlangıçlara, hayal edilen hedeflere ulaşılacağına ve sessiz sakin huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir. Yine aynı zamanda bu rüya sessiz ve sakin olan hayatınızın alt üst olacağına ve karışacağına da işarettir.

Rüyada Sallanan Avize Görmek

Sizi zorlayan üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine ve mutlu olacağınıza işarettir. Sorunlarınızın en kısa sürede çözülmesi söz konusu olabilir. Ruhunuz son zamanlarda ki tüm kötülüklerden arınacak ve sevdiğiniz kişiler ile olan ikili ilişkilerinizde rahatlıklar yaşayacaksınız. Sizin için oldukça güzel ve hayırlı olan gelişmeler ortaya çıkabilir. Fazla kendinizi üzmemeye özen gösterin çünkü şu sıralar hasta olma riskiniz çok yüksek

Rüyada Kırmızı Avize Görmek

Sizin için en kötü koşuldayken bile mücadele etmenin önemli olduğunu vurgulayan bir rüyadır. En kötü koşuldayken bile kontrolü ve inancınızı elinizden bırakmayacağınıza işarettir. Hayatınızı daha güzel bir konuma getirmek için adımlar atacağınıza işarettir. Sevgiliniz ile aranızda ki mesafeler ortadan kalkacak ve rahatlayacaksınız. Hayatınıza girecek veya size gelecek olan bazı haberlerin sonucu olarak çok mutlu olacağınıza ve sevineceğinize işarettir.

Rüyada Avizenin Kırılması

Değer verdiğiniz ve sizin için gerçekten çok özel ve önemli olan bir eşyaya uğrayacak olan hasara işarettir. Para kaybına da işaret edebilir. Eğer bir borcunuz veya sıkıntınız varsa bu sizin yakın zamanda başınızda ki bu sıkıntıdan veya borçtan kurtulacağınız anlamına gelmektedir. Ayrıca yine bu rüya ölüm veya kara haber olarak da adlandırılan kötü haberlere delalet eder. Bu rüyayı gören kişi yakın zamanda sevdiği bir insanın ölüm haberini alabilir.

Rüyada Avize Takmak

Hayatınızda ki bazı dert olarak adlandırdığınız sorunlardan biraz uzaklaşacak ve kafanız rahatlayacaktır. Sevdiğiniz insanlarla birlikte vakit geçirme fırsatları bulacaksınız. Büyük başarılar kazanmak için çıktığınız yolda çeşitli güzellikler ve hayırlı işlerle karşılaşacağınıza işarettir. Hayırlı ve de size kazanç getirecek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Yine aynı zamanda bu rüya işlerinin bozulmasına ve sıkıntılarının artacağına işarettir.

Rüyada Avizenin Düşmesi

Hayatınızda gerçekleşen bazı olayların sonucu olarak huzurlu ve mutlu bir insana dönüşeceksiniz. Sevinçli ve sizi mutlu edebilecek haberler alabilirsiniz. Her zaman düşlediğiniz o ferahlığa ve rahatlığa ulaşacaksınız. Sevdiğiniz insanlarla birlikte oldukça hayırlı işlere karar verecek ve adım atacaksınız. Yaşamınız birçok başarı öyküsü ve ödüllerle dolacak. Maddi ve manevi zararlarınızın hepsi karşılanacak ve son bulacak.

Rüyada Kristal Avize Görmek

Hayatınızın bazı noktalarında ve bazı kademelerinde zorluk ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Başınıza açılacak olan bazı zorluklar ve engeller bir süre ve hatta uzunca bir süre sizin başınızı ağrıtacak ve oldukça oyalayacaktır. Hayatınız biraz zorlaşabilir. İşlerinizin kötüye gitmesine, karşınıza çıkan çok sayıda ki engellere pek çok aksilik ve zorluğun üst üste denk gelmesine aldırış etmeyin.

Rüyada Avize Almak

Bu rüyayı gören kişinin bekâr olması yakın bir tarihte bu kişinin güzel bir ev açacağına ve mutlu bir evlilik hayatı olacağına işaret eder. Fakat bu rüyayı gören kişi zaten evli ise uzun süredir yaşamak istediği mutluluğu yaşayacağına ve bu onu olduğundan daha fazla sevindireceği anlamlarına gelmektedir. Bu rüya hem evli hem de bekâr insanlar için de hayırlı olarak yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git