Avize

Avize
18 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 665 kez okundu.

Rüyada avize görmek, genellikle mutluluk ve paraya yorumlanır. Birine borç para verdiyse bu paranın arkasını aramasın. Sadakam olsun desin. Çünkü bu parayı verdiği kişinin geri getirmeye niyetinin olmadığı ve bu konuyla ilgili tartışmaya hazır olduğu bu rüyayla yorumlanabilir. Tartışmak, sinirlerinizi bozmak da hiç bir şey ifade etmeyecektir. Sakin ve dingin bir hayat yaşamak arzunuzu gerçekleştirmeniz için güzel bir döneme giriş yaptığınızın habercisidir. Lambası yanıyorsa güzel günlerin yaklaştığına, mutluluk ve huzur kapılarının bu kişiye ardına kadar açılacağı anlamını taşır. Bereketli bir dönem yaşamaya başlayacak ve işler tamamen yoluna girecektir.

rüyada avize

Rüyada Bozuk Avize Görmek

Rüyada bozuk avize görmek, kişinin kısmetsizliği her anlamda yoluna çıkacak ve kişiyi bezdirecek derecede etkili olacaktır. Kendini bunalmış ve sorularının cevabını veremiyor bir halde kafası karışık durumda yaşamaya başlayacaktır. Hayatın anlamını ve yaşam biçimini sorgulayarak bir yere varamayacağını bilse de kendini bundan alıkoyamaz.

Rüyada Avize Taktığını Görmek

Rüyada avize taktığını görmek, rüya sahibi mutsuz ve partneriyle de ilişkisinin zora girdiği bir dönem yaşayacak demektir. Aşırı stresli bir dönemde olacağı için bir hastalık yaşamaması açısından dikkat etmesi gerektiği bir dönemdedir.

Etrafında iyi niyetini sürekli suiistimal etmeye çalışanlar var. Bu kişilere karşı dikkatli olmalısın. Aksi takdirde başına türlü belalar açacak gibi duruyorlar. İşine ve ailene bağlı bir yapın var. Hem işine hem de ailene vakit ayırabiliyorsun. Ancak ara sıra kendine de vakit ayırsan iyi edersin. Bazen tek başına kalıp kafa dinlemek sana iyi gelecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git