Rüyada Atölye Görmek

Rüyada Atölye Görmek
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.055 kez okundu.

Rüyada atölye görmek, önemli bir göreve atılıp kendini geliştirmek için pek çok etkinlik ve seminere katılacağı ve kendini ilerleteceği anlamına gelir. Bilimsel anlamda gelişme ve akademik açıdan ilerleme anlamına gelir. Bu gelişmelerle kariyer açısından ilerleme sağlanarak bir yükselme dönemine girilir. Gelişmeler kişinin yükselip kaliteli bir yaşam süreceğine ve kendine kattığı birikimlerle iyi çalışmalar yapıp kaliteli bir hayat yaşayacağı şeklinde gelişir. Uzun süreli olacak bu çalışma hayatı kişinin aynı zamanda sabır göstermesi gereken bir süreçtir çünkü kişi bu yoğunluğun içinde bunalabilir ve sıkıntıdan kaçmak isteyebilirsiniz. Mobilya ise maddi sıkıntılarınızı giderecek bir teklif almaya işarettir.

Bu uzun süreli ve yoğun çalışmaya dayanabilmek için sağlığınıza da dikkat etmeli, hasta olmaktan kaçınmalısınız. Çünkü yükseldiğiniz bu mertebe sizi uzun saatler çalışmaya mecbur bırakacak ve bu durum sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. Bu yüzden bu yoğunlukta gücünüzü kaybetmemek ve sağlığınızı korumak için dikkatli olmanız gerekir.

Rüyada Dikiş Atölyesi Görmek

Himayenizde olan bir kişiyi de yetiştirmeniz anlamına da gelebilir. Bu kişi üzerinde yatırım yapmanız, eğitmeniz ve geliştirmeniz ileriki dönemlerde sizin için de gerekli olabilecektir. Yorucu bir tempoya girmeniz gerektiğini ama verimini en kısa zamanda alacağınızı simgeler.

Rüyada Marangoz Atölyesi Görmek

Helal yoldan para kazanmaya, planlı düzenli çalışması sayesinde kazancını arttırmaya, yoğun bir çalışma temposuna girmeye, kişisel problemlerini bir kenara bırakarak profesyonel davranmaya delalet eder. Çekingen tavırlarından dolayı fırsatları kaçırmaya, girişimci aktif faaliyetler de bulunması gerektiği yönünde uyarıcı bir rüyadır. Bazen de işlerin beklediği gibi gitmemesine, aksilikler olmasına tabir edilir.

Rüyada Tekstil Atölyesi Görmek

Varlık içinde yaşayan rüya sahibinin işlerinin tepetaklak olması sonucu zor zamanlar geçirmesine, dost bildiği kimseden kazık yemeye, tez canlı sabırsız davranan kimsenin varlığını, her heves ettiği işe başlamaya ancak tamamlamadığı için zarar görmeye, ikiyüzlü kimsenin gerçek yüzünü görmeye, fedakarlık yaptığı arkadaşından beklediği değeri görememeye, sağlam karakterli kimsenin yol göstermesine delalet eder.

Rüyada Terzi Atölyesi Görmek

Ömür boyu huzurlu yaşamaya, kazadan beladan uzak sessiz bir hayat sürmeye, sezgilerine güvenen kişinin yanılmasına ve bunun neticesinde zarar görmesine tabir edilir. Hane içinde saygı sevginin eksik olmayacağına görenlerin gıpta ile bakacağı bir aile hayatına sahip olmaya, herkesçe bilinen güçlü zengin bir aileye gelin gitmeye, yaşam standardının yükselmesine delalet eder.

Rüyada Konfeksiyon Atölyesi Görmek

Uyumlu sıcakkanlı fedakar bir yapıya sahip olan rüya sahibinin hane içindeki kavgaları küslükleri bitirecek hareketlerde bulunmasına, etrafı tarafından oldukça sevilip sayıldığına tabir edilir. Kendisi için faydalı olabilecek her yolu denemeye, bilimsel alanda akademik başarıya ulaşmaya, kendisi gibi bilgili görgülü terbiyeli kimseyle dünya evine girmeye, sıkıntılarını unutturacak günler geçirmeye delalet eder.

Rüyada Atölyede Çalışmak

Haksızlığa uğramaya, hakkını mahkemelerde aramaya, dini vecibelerini ihmal eden rüya sahibinin hayır işlemesi gerektiğine, evlatları yüzünden başının öne eğilmesine delalet eder. Yanlış arkadaşlıklar yüzünden yoldan çıkmaya, tembellik edip görevlerini aksatmaya, patronundan azar işitmeye delalet eder. Bazen de can yoldaşım dediği kimseyle münakaşaya girmeye ve bundan büyük üzüntü duymaya tabir edilir.

Rüyada Atölye Açmak

Yıllarca birikim yaparak kendi işini kurmaya, hayırlı iş kapılarına vesile olmaya, yardıma muhtaç kimseleri eli boş çevirmemeye, umutsuz olduğu bir durumdan olumlu gelişmeler elde etmeye delalet eder. Olumsuz olarak intikam duygusuyla hareket edip başına bela açmaya, öfkeden gözü dönmüş kimseyle tartışmaya girmeye neticesinde karakola düşmeye, uğursuz günler atlatmaya tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git