Rüyada Atkı Görmek

Rüyada Atkı Görmek
31 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 981 kez okundu.

Rüyada atkı görmek, duygusal bir yapıya sahip olduğunu gösterir. Bu kişinin gönül gözü açıktır ve her konuda duygusal şekilde hareket eder. Her şeyden hemen etkilenir ve üzülüp ağlar. Kişi eğer bir kadınsa bu onun aynı zamanda çok da anaç biri olduğuna işarettir. Kendi ailesi olsun ya da yakın çevresi olsun herkese yarım etmeye ve iyilikler yapmaya çalışır. Yakınındaki herkesi de sahiplenen niteliktedir. Muhtaçlara yardım etmeye, açları doyurmaya ve hatta sokak hayvanlarını beslemeye bayılır. Kişi erkekse o da çok babacan ruhlu demektir. Renkli ise sakin bir kişilikle yorumlanır. Ayrıca bu sakinlik sizi çıldırtabilir.

Rüyada Atkı Kaybetmek

Rüya sahibinin her ne kadar riskli bir durum olursa olsun bir işe başvuracağına işaret etmektedir. Fakat bütün bu sıkıntılara ve risklere rağmen işlerin yolunda gideceğini gösteren bu rüya, rüyayı gören kişinin maddi olarak bütün işler sonucunda dahada genişleyeceğini gösterir. Hatta bu genişleme sonucunda herkese yardım edeceğine ve kişilere borç verecek duruma dahi geleceğine işarettir.

Rüyada Atkı Örmek

Kişinin huzuru ile yorumlanır. Bu rüya, kişinin huzurunun ve rahatının her zaman yerinde olduğunu gösterir. Rüyasında gördüğü kişinin iyi niyetli olduğuna işaret eder. Bu kişiler etrafı için her zaman iyi niyet besleyen ve bu detaylar doğrultusunda hareket eden kimselerdir. Bu da onun herkese karşı korumacı davrandığını özellikle ailesine ve yakın çevresine karşı bir kalkan oluşturduğunu gösterir.

Rüyada Beyaz Atkı Görmek

Tertemiz ve yalansız bir ilişkiyi işaret eder. Sevgilinle tutkulu ve büyük bir aşk yaşıyorsunuz. İlerleyen günlerde aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşanacak. Şu sıralar iç huzurun artmış gibi görünüyor. Sanırım iş yerinde işlerin yolunda gitmesi ve son zamanlarda kazandığın kazançlar bunun sebebi gibi gözüküyor. Arkadaşlarınızdan alacağınız bir haber sizi biraz sarsacak gibi görünüyor. Sanırım bu haber bir hastalıkla ilgili…

Rüyada Erkek Atkısı Görmek

Rüya sahibinin ilerlediği yol boyunca ufkunun gün geçerek dahada açılacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda yakın bir zaman içerisinde bu kişinin çok fazla sevineceği hayırlı haberler alacağını gösterir. Rüya sahibi yaşamış olduğu durumlar karşısında düşüncelerine değiştirecek ve hayata karşı daha farklı bir bakış açısına sahip olacak demektir. Aynı zamanda hayatında yer alan zararın kişilerden uzaklaşacağını gösterir.

Rüyada Siyah Atkı Görmek

Rüyada görülen atkının rengi oldukça büyük önem taşımaktadır. Siyah görülen atkı ne yazık ki mutsuzluğu simgeler. Rüya sahibinin mutsuz bir haber alacağını ve umutsuzluğa kapılıp uzun süre boyunca bu şekilde yaşayacağını ifade etmektedir. Eğer ki rüya sahibi çalışan birisi ise yakın zamanda ilgilenmiş olduğu bir projenin (fakat uzun süre üzerinde durulamayan bir projenin) son bulacağına ve bununla emeklerine yazık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Örgü Atkı Görmek

Rüya sahibinin hayatı boyunca kendi maddi geliri ile yetineceğine ve kimseye muhtaç olmadan bir ömrü geçireceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda şanslı birisi olduğuna ve evinde bulunduğu yerden rahatlık ile para kazanacağına işaret eder. Fakat bunlar ile beraber rüya sahibinin yükünün artacağını da göstermektedir. Fakat böyle bir rüya bazı kişiler için ise, yapılan işten hoşnut kalınmamasını da göstermektedir. Buda rüya sahibinin sıkıntılı bir dönemde yer alacağına işarettir.

Rüyada Atkı Takmak

Eğer ki rüya sahibi bekar ise karşısına çıkacak olan kısmetin oldukça hayırlı olduğunu ifade etmektedir. Eğer ki bir kısmeti var ise bu kişinin hayırlı olduğunu da söylemektedir. Fakat rüya sahibi evli birisi ise, bu rüya çocuğu ile yorumlanmakta ve çocuğunun hayırlı bir evlat olacağını göstermektedir. Büyüklerine saygılı ve sonuna kadar yardımsever biri olacağını ifade eder.

Rüyada Atkı Almak

Rüyayı gören kişinin eline geçecek olan büyük miktardaki bir parayı ifade etmektedir. Böyle bir rüya, rüya sahibinin bir proje gibi işle meşgul olduğunu ve bunun sonucunda büyük bir kazanca sahip olacağını gösterir. Yada herhangi bir işe sahip değil ise, yakın zamanda eline geçecek olan bir mülke işaret etmektedir. Bu para ile kişi bütün borçlarını ödeme fırsatı bulacak ve maddi açıdan oldukça büyük bir rahatlık elde edecektir.

Rüyada Mavi Atkı Görmek

Rüyayı gören kişinin etmiş olduğu duaların kabul olacağına işaret etmektedir. Eğer ki bir muradı var ise ona yakın zamanda kavuşacağını gösteren bu rüya, mutluluğu da bu murat ile elde edeceğini ifade etmektedir. Kişi evli ise yada sevgilisi var ise mutlu bir şekilde onunla hayat geçireceğini gösterir. Kısacası mutlu ve huzurlu olan bir hayatın habercisi olarak yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Yeşil Atkı Görmek

Böyle bir rüya ağız tadı ile yaşanacak olan bir bir hayata işaret etmektedir. Bir ömür boyunca rüya sahibinin ailesi ile beraber huzurunu ve mutluluğunu paylaşacak olmasını gösterir. Aynı zamanda huzur dolu bir aileye sahip olduğunu ifade eden bu rüya, rüya sahibinin elde etmiş olduğu huzurun bu aile sayesinde oluştuğunu da bizlere göstermektedir.

Rüyada Atkı Ören Birini Örmek

Böyle bir rüya tamamı ile mutluluğa işarettir. Rüyayı gören kişinin mutlu bir hayata sahip olduğunu ve hayatının hep bu şekilde ilerleyeceğini ifade etmektedir. Aynı zamanda çevresinin sevdikleri ile dolu olduğunu ve hayatı boyunca sevdikleri ile yaşamış olduğu mutlu anları paylaşıp mutluluğunu iki katı dahada da çok arttıracağını göstermektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin oldukça iyi bir kalbe sahip olduğunu gösteren bir rüyadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git