Ateşlenmek

Ateşlenmek
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 977 kez okundu.

Rüyada ateşlenmek, rüyayı gören kişi için zorluklara ve meşakkate yorumlanır. Kişi, birini kırmışsa ya da birinin günahına girmişse, bilinçaltında oluşan suçluluk duygusu yüzünden bu tip rüyalar görebilir. Bunun yanı sıra bu sıkıntıların getirdiği dönemin bitmesi için kalbini kırdığınız ya da sizin yüzünden üzüldüğünü düşündüğünüz kişinin gönlünü almanız içinizin ferahlaması ve sıkıntınızdan kurtulmanız için işe yarayacak bir yöntem olabilir. Bu süreyi aşmak için de vicdanınızı temizlemeniz ve kırdığınız kalplerin diyetini ödemeniz gerekir. Gönül almanız ve çevrenize iyilikler yapmanız bu konuda size yardımcı olacaktır. O kişiye haksız bir şekilde eleştiri yapmak demektir.

rüyada ateşlenmek
Rüyada ateşlenmek, aynı zamanda iş hayatınızda başarılı projeler ortaya koyacağınız ve çok başarılı işler yapacağınız anlamına gelir. Bu projelerin gerçekleşmesi durumunda çok daha yüksek mevkilere geleceğiniz ve başarılarınızın giderek artacağı söz konusudur.

Rüyada Hastalandığını Görmek

Rüyada hastalandığını görmek, bir türlü kurtulamadığınız bir derdi de simgeleyebilir. Bu zor ve sıkıntılı bir sürecin içinde olduğunuzu gösterir. Günahlarınızın vicdanınıza işlediği ve bu yüzden kendinizi mutsuz hissettiğiniz bir dönemde olduğunuz anlamına gelir. Bu uzun süreli durum uzun ve sıkıntılı bir yaşamınız olacağı anlamına gelir.

Şu sıralar işlerindeki yoğunluk sen de uykusuzluk ve sinir haline sebep olmuş gibi duruyor. Bu sinirli halinden dolayı arkadaşların ve ailen senden uzaklaşmaya başlamış bilesin. Belki meditasyon veya yoga ruhunu dinlendirmede yardımcı olabilir. Hafta sonları doğa ile baş başa olmak da ruhunu dinlendirmek için etkili olacaktır. Beslenme düzenine de dikkat etsen iyi edersin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git