Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada Ateş Söndürmek
16 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 781 kez okundu.

Rüyada ateş söndürmek görmek, rüya sahibinin çok zorlu, sıkıntılı ve stresli bir dönemden geçtiğini işaret eder. Maddi olarak yaşanan sıkıntıların yanında ailevi ve manevi sıkıntılar da baş gösterir ve kişi ruhsal bunalımın kapı eşiğine gelmiştir şeklinde yorumlanabilir. Ancak her gecenin bir sabahı vardır. Kişinin kendini bu sıkıntılara kaptırmak yerine savaşmak ve başarmak zorunda olduğunu da ifade eden bir rüyadır.  Özel hayatında çok güvendiği bir kişiden kazık yediğini öğrenecek ve hayatının şokunu yaşayacaktır. Rüyada ateş yakmak ise rüya sahibinin maddi durumunu simgeler. Rüya sahibi ödemekte zorluk çekeceğini düşünmeden bir borcun altına girecek ve inişe geçen iş hayatı nedeniyle bu borcu ödeyemeyerek zor günler geçirecektir.

Rüyada Ateş Söndürmek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ateş söndürmek
Rüyada ateş söndürmek, görülen ateş çok harlı ve göz alıcı bir şekilde yanıyorsa bu durum rüyayı gören kişinin gerçek hayatında ateşle oynadığını ifade eder. Gizli ve el altından yapılan işler ile helal olmayan kazanç elde ettiğini yorumlamak mümkündür. Rüya sahibi bu durumla ilgili vicdanen rahat değil anlamını içerir. Bu kişinin öbür dünyada cehenneme gitmemesi için tövbe etmesi ve imana yönelmesi gerekir şeklinde yorumlanır.  Rüyada ateş söndürmeye çalışan ve bunda zorlanan kişi hayatında iniş çıkışlı bir döneme girecek demektir. Rüyada yangın söndürmek gerekli gereksiz her şeye konuşan bir kadının varlığını işaret eder.

 

Etiketler:

Rüyada Ateş Söndürmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Musa dedi ki:

    Mrb rüyamda bizim tarlada çocuklar ateş yaktığını gördüm sonra bende gittim söndürdüm ….bu ne anlama gelir cevaplarsanız sevinirim.

  2. Elanur dedi ki:

    Merhaba rüyamda bizim tuvaletin deliğinden ateşler yükseliyordu bende o ateşi söndürmek için şu döküp ateşi donduruyorum ne manaya geliyo acaba

Sayfa başına git