Rüyada Ateş Böceği Görmek

Rüyada Ateş Böceği Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.443 kez okundu.

Rüyada ateş böceği görmek, bahtın açılacağını, hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağını gösterir. Bu kişinin hayal ettikleri ve diledikleri mütemadiyen olur ve hayatını kimseye muhtaç olmadan yaşar. Rüya sahibinin hayatı boyunca kolaylıklar ve ayrıcalıklar yaşayacağı, bu doğrultuda her zaman kısmetinin açık olacağı bolluk ve bereket içinde yaşayacağı söylenir. Bu doğrultuda huzurlu ve sağlıklı bir hayat sürer. Bu hayat her zaman güzel kısmetlerle dolu olacak ve herkes bu yaşantıya özenecektir. Isırması ise kaybedeceğiniz bir dostunuzu simgeler. Kısa vadede alınacak haberlere, uzun süreli olmayan mutluluklara, sevinç gözyaşlarına ve sıkıntılı günleri ardında bakmaya delalet eder. Bazen de şifa bulmaya , yakın bir tanıdığının vefat haberini almaya, üzülmeye işaret eder.

Rüyada Ateş Böceğinin Parlaması

Güzel haber almaya ve bu sayede moralinizin düzelmesine işarettir. Bu sayede eğer hastaysanız alacağınız haberle sağlığınız yerine gelir. Hayatıyla ilgili alınacak bir kararda olumlu adım atmasının hayırlı olacağı anlamına gelir. Bunun dışında iş hayatınızla ilgili bir müjde haberi alabilirsiniz, bu bir terfi ya da zam haberi olabilir. Bu müjdeyi ailenizden aldığınızda da yeni bir ev ya da araba haberi yeni bir kazanç kapısı ya da eve yeni bir eşya girmesi söz konusu olabilir.

Arkadaşların uzun süredir yalnız olmana razı değiller gibi ve en kısa sürede seni biriyle tanıştırmak için fırsat kolluyorlar. Hemen tepki vermeden önce bu kişiyle tanışsan iyi edersin. Tanıdıkça ona ısınıp, sen de onu seveceksin ve birlikte çok güzel vakit geçireceksiniz. Bu kişiyle bir davet gibi kalabalık bir ortamda tanışacağınız görünüyor.

Rüyada Ateş Böceği Yakalamak

Rüya sahibinin tez canlı bir yapıya sahip olduğuna, boş hayaller peşinde koştuğuna, başarıyı zor yollardan elde etmeye tabir edilir. Kişi, çaresiz kaldığı bir durumdan ailesinin de desteğiyle kurtulacak, hatalarından ders çıkaracak, büyüklerinden af dileyecektir. Olumlu olarak elinin bollaşmasına, yeni bir dost edinmeye, etrafındakilerin saygısını kazanmaya, gönül ilişkisine başlamaya tabir edilir.

Rüyada Ateş Böceği Öldürmek

Başının belaya girmesine, dostlarının kuyusunu kazmasına, tedbirsizlikten dolayı sağlık sorunu yaşamaya, hane halkından birisiyle tartışmaya, ağzının tadının kaçmasına tabir olunur. Kişi zor zamanlar geçirecek, şükretmesini öğrenecek ve hayatına yeni bir yön tayin edecektir. Bebek haberi almaya, makamında yükselmeye, sorunsuz uzun bir evliliğe, yeni iş ortaklıklarına ve keyifli huzurlu günlere tabir edilir.

Rüyada Ateş Böceği Toplamak

Kendi şansını yaratmaya, canını dişine takarak çalışmaya, emeklerinin karşılığını almaya, iş ortamında huzursuzluğa, takım arkadaşlarıyla münakaşa etmeye tabir edilir. Kişi düzenli, disiplinli çalışmalarından ötürü terfi alacak, maddi yönden yükselişe geçecektir. Edilen duaların kabul olmasına, manevi yönünü geliştirmeye ve hayır işlemeye işaret eder. Hasta ziyaretine gitmeye, seyahate çıkmaya ve lüzumsuz işler peşinde koşmaya tabir edilir.

Rüyada Ateş Böceği Isırması

Dost bildiği insandan kazık yemeye, depresif ruh haline bürünmeye, müşfik duruma düşmeye, haksızlık ettiği bir kişiye karşı mahçup olmaya delalet eder. Aile büyüklerinden nasihat dinlemeye, pişmanlıklarının artmasına, hayatında önemli kararlar almaya tabir edilir. Elinin dara düşmesine, kıskanç arkadaşa, hayatından kendisine yük olan birisini çıkartmaya, mülk edinmeye ve yeni iş alanlarına yönelmeye tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git