Rüyada At Isırması Görme

Rüyada At Isırması Görme
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.713 kez okundu.

Rüyada at ısırması görmek, rüya sahibinin çok başarılı ve güzel olmasından dolayı kendisini kıskanan ve çekemeyen insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde çok konuşulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kulağına gelecek dedikodulardan rahatsız olacağına ve çevresinden uzaklaşmak istemesine yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında usulsüz işler yapan arkadaşlarının olduğuna ve bundan dolayı suçlanacağına ve başının belaya girmesine işaret etmektedir. Evli veya sevgilisi olan çiftlerin, eşini veya sevgilisini aldattığına işaret eder.

Rüyada At Isırması Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada at ısırması

Rüyayı gören kişi bir öğrenci ise ,öğretmenleri ile yaşadığı sorunlara ve sıkıntılı bir okul hayatı olduğuna ve zaman sıkıntısı yaşadığına yorumlanır. Rüya sahibinin sert yaklaşımları ve söylemleri olduğuna ve etrafından sürekli eleştiri aldığına yorumlanır. İç dünyasında çok hayalperest birisi olduğuna ve hayal dünyasına rüya sahibinin kendisini çok kaptırıp gerçek ile hayali ayırt edemeyecek seviyeye geldiğine işaret eder. Ailesinin rüya sahibini sevmediğini düşünmesine işaret eder. Fakat ailesinin yaptığı bir sürpriz ile bu düşüncelerinden kısa bir süre içinde vazgeçmesine işaret eder. Rüya sahibinin ailesi ile uzun bir tatile çıkacağına ve her şeyden uzaklaşıp dinleneceğine işaret eder.

Rüyada At Isırması Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada at ısırması görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Rüyada At Isırması Görme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Latife dedi ki:

    Merhaba, rüyamda siyah büyük ve genis at beni isirdi. Ben korkup kactim attan . At Benim pesime kostu ve ben saköandim ama at beni buldu. Ben cok korktum .
    Ne anlamina gelir acaba?

Sayfa başına git