Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.282 kez okundu.

Rüyada at görmek, hükümdarlık olarak yorumlanır. Bulunduğunuz ortamda hükümdarlık kuracağınız anlamına gelir. Başarılı olacağınız bir işte bazı engellerin olduğuna işaret eder. Artık yaşadığınız sorunlar karşısında yer alan engelleri tek tek aşacak ve başarıya ulaşacaksınız. Tek yapmanız gereken pes etmemek ve sonuna kadar direnmeniz. En kısa sürede rahata kavuşacaksınız. Aile içerisinde yaşanan sorunlar çözülmeye başlayacak ve hayal ettiğiniz mutluluğu yaşamaya başlayacaksınız. Çocuğunuz varsa artık yaptığı hataları görecek ve bundan ders çıkararak kendine çeki düzen vermeye başlayacak. Aşk hayatınızda eğer bir ilişkiniz yoksa sizi çok mutlu edecek ve hayatınızı bir anda değiştirecek bir kişi ile tanışacaksınız. Eğer bir ilişkiniz varsa sürpriz yağmuruna hazır olun.

Rüyada Ata Binmek

Büyük bir talih, kısmet demektir. Büyük bir şansla karşılaşacağınıza işaret ediyor. Büyük bir kısmetin kapınızı çalacağını gösterir. Yakın bir zamanda evlilik yapacağınız anlamındadır. Evli olanlar için de bolluk berekettir. Atın uzuvlarının eksik olduğunu görmek parada ya da iffette bir azalma olacağını gösterir.

Rüyada At Çiftliği Görmek

Hayır ve bereket anlamındadır. Çok büyük para kazanılacağı anlamındadır. Sevdiğinizle aranıza soğukluk ve başka biri girecek demektir. Çok kızgın olduğunuz birinden öç almak isteyeceğiniz anlamındadır. Kafanızın karışık olduğu ve çözmek için psikolojik savaş verdiğiniz anlamındadır. Güçlü ve kudretli bir rütbeye ulaşacağınıza delalet eder. Aynı zamanda at sembolü, çok çalışan ve yılmadan, yorulmadan yoluna devam eden kişileri simgeler.

Rüyada Beyaz At Görmek

Yakın da güzel günlerin sizi beklediği, mutluluk, huzur, maddi ve manevi güç gibi kavramlarla yorumlanır. Sevinmeniz gerekir çünkü gücü, şerefi, maddiyatı, maneviyatı etrafınızdakilerden yarar sağlayacağınıza işaret eder. Anlamı daha açarsak kişinin hayatın da kolaylık sağlamak için var olmuşlardır. Kişinin tüm işlerini yapmasın da kolaylık sağlamış ve yanın da duran bir eş, bir dost, bir arkadaş kadar vefa doludur. Eğer planladığınız bir iş varsa bu iş yakın zamanda hayır ile sonuçlanacağı ve çevrenizde yakın birinde yardım alacağınız o yardım ile başarılı olacağınıza işarettir. Koşuyor ise sıkıcı planlardan sıyrılıp yeni ve eğlenceli bir döneme gireceğinizi gösterir.

Rüyada At Pisliği Görmek

Rüya sahibinin maddi sıkıntısından kurtulup çok zengin olacağına işaret eder. Yaşadığı üzüntülerden sıkıntılardan ve stresli günlerden kurtulup, çok mutlu olacağına ve bundan sonra yaşamının refah bir şekilde ve huzurlu olarak yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin eğer bir rahatsızlığı var ise rahatsızlığına şifa bulacağına işaret eder. Rüya sahibinin işi için çok çalıştığına ve çok emek harcadığına yorumlanır. Kişinin çok çalışmasının ve emeklerinin karşılığını alacağına ve terfi edeceğinden dolayı kazancının artmasına işaret eder.

Rüyada At Pisliğine Basmak

Çok sevdiği bir patronunun olduğuna, iş yerinde çok sevildiğine ve iş ilişkilerinin iyi olduğuna yorumlanır. Rüya sahibi yaptığı bir işten dolayı pişmanlık duyarken aslında doğru bir iş yaptığı ortaya çıkacaktır. Eğer rüyayı gören kişi bir iş sahibi ise yeni ortaklıklar kuracağına işlerinin büyüyeceğine işaret eder. Çalışan sayısının artmasına ve maddi kazancının çoğalmasına yorumlanır. Aynı zamanda ile de bulan yaşlı bir büyük akrabanın eve gelmesine işaret eder. Bu büyük ile alınan hayır duasına yorumlanır. Evin bereketinin artacağına ve kazançların daha da arttığına evde olan ihtiyaçların hiç azalmamasına işaret eder.

Rüyada Atın Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin çok başarılı ve güzel olmasından dolayı kendisini kıskanan ve çekemeyen insanların olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde çok konuşulduğuna işaret eder. Rüya sahibinin kulağına gelecek dedikodulardan rahatsız olacağına ve çevresinden uzaklaşmak istemesine yorumlanır. Rüya sahibinin etrafında usulsüz işler yapan arkadaşlarının olduğuna ve bundan dolayı suçlanacağına ve başının belaya girmesine işaret etmektedir. Evli veya sevgilisi olan çiftlerin, eşini veya sevgilisini aldattığına işaret eder.

Rüyada Atın Kovalaması

Kişi bir öğrenci ise öğretmenleri ile yaşadığı sorunlara ve sıkıntılı bir okul hayatı olduğuna ve zaman sıkıntısı yaşadığına yorumlanır. Rüya sahibinin sert yaklaşımları ve söylemleri olduğuna ve etrafından sürekli eleştiri aldığına yorumlanır. İç dünyasında çok hayalperest birisi olduğuna ve hayal dünyasına rüya sahibinin kendisini çok kaptırıp gerçek ile hayali ayırt edemeyecek seviyeye geldiğine işaret eder. Ailesinin rüya sahibini sevmediğini düşünmesine işaret eder. Fakat ailesinin yaptığı bir sürpriz ile bu düşüncelerinden kısa bir süre içinde vazgeçmesine işaret eder. Rüya sahibinin ailesi ile uzun bir tatile çıkacağına ve her şeyden uzaklaşıp dinleneceğine işaret eder.

Rüyada Atlı Görmek

Muradınıza ereceğinizi ancak bunun bir kişinin ya da olayın aracılığı ile olacağını ifade eder. Beklediğiniz haber ya da olmasını umduğunuz bir gelişme umduğunuz şekilde gerçekleşecek ve bu durum birilerinin yardım etmesi ile bu noktaya gelecektir. Ayrıca hiç aklınızda yokken ya da umudunuzu kestiğiniz anda güzel bir haber almanız ya da beklentinizin olumlu sonuçlanması da bu rüyanın anlamları arasında yer alır. Rüyayı gören kişinin hayatında köklü değişiklikler yaşanacağı ve bu değişikliklerin hayatında büyük mutluluklara sebep olacağını da söylemek mümkündür.

Rüyada Ata Binen Birini Görmek

Aynı zamanda hayatınıza çok bereketli ve verimli bir insanın gireceğine işarettir. Bu kişi hayatınızda büyük etkiler yaratacak ve çok katkı sağlayacak biridir. Bu kişi hayatınıza girdikten sonra ters giden ne varsa düzelecek ve adeta şansınız dönecektir. Özellikle işinizi artıracak, daha başarılı olmanızı sağlayacak, kendisinin sahip olduğu bu şansla birlikte başkalarına da yardımı dokunup hayırlı ve yararlı işler yapacaktır. Bu sayede hem muradına erip hayatını planladığı şekilde yürütecek hem de etrafına yaptığı hayırlarla pek ok insanın da duasını kazanacaktır.

Rüyada Kahverengi At Görmek

Hayırlara vesile olacağına muradınızın gerçekleşeceğine yorumlanır. Her zaman iyi olarak yorumlanırken bazı durumlara dikkat çekmeye iman tazelemeye, çocuk sahibi olmaya, kazanç kapısına, alacağınız kararlara uygun hareket etmeniz gerektiğine işaret eder. Dizginlerinden tutmuş gezdirirken görmeniz biraz dikkat etmeniz ve zamanı boşa harcamayıp size verilen şansı iyi değerlendirmeniz gerektiğini, gösterişli ve kızıl renkte olması dilek kapınızın açık olduğunu ve bunu iyi değerlendirmeniz durumunda bolluk bereket içinde bir yaşamınızın olacağına ve sevdiğinizle mutlu bir geleceğin sizi beklediğine, kır ise inişli çıkışlı bir hayatınız olurken manevi yönünüzü unutmayıp sabırlı davranmanın size istediklerinizi getirmesinin mümkün olduğunu göstermektedir.

Rüyada At Arabası Görmek

Servete, sağlığa, hayırlı erkek evlada, sevgiliye kavuşmaya, bu dünya nimetlerinden en iyi şekilde faydalanmaya yorumlanır. Yularından tutup bağlamak bazı kararlarınızı uygulamakta zorluklarla karşılaşacağınızı ve bir süre daha isteklerinize kavuşmak için mücadele ederken sabır göstermeniz gerektiğine, dolu dizgin koşması hırçın bir kadınla tabir edilirken, uysallaşmış veya uysallaştırdığınızı görürseniz sevdiğiniz kadının size tabi olup mutlu olacağınızı anlamına gelir.

Rüyada Siyah At Görmek

Değişik bir insanla tanışarak hayatını birleştirmek konusunda kararsız kalmaya işaret eder. Hayatında zorlu bir döneme gireceğin görünüyor. Sanırım maddi veya manevi sıkıntılar çekeceksin. Ancak arkadaşlarının ve ailenin desteği ile bu zorlu günleri çabucak atlatabileceksin. Ailenin söylediklerini kulak ardı etmemelisin. Hayatınla ilgili önemli bir karar aşamasında gibisin. Sanırım sevgilinle artık hayatınızı birleştirmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun. Sevgilin de uzun zamandır bu teklifi bekliyor gibi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git