Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 951 kez okundu.

Rüyada at görmek, hükümdarlık olarak yorumlanır. At görmek ve atın şahlandığını görmek bulunduğunuz ortamda hükümdarlık kuracağınız anlamına gelir. Atın şahlanıp sesinin çıkmadığını görmek başarılı olacağınız bir işte bazı engellerin olduğuna işaret eder. Rüyanızda atın şahlanıp üstünüze atladığını görmek, hükümdar oluşturmanızda bazıların rahatsız olacağını gösterir. Atın yelesini görmek sizi bekleyen berekettir.

Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada at

Rüyada at görmek, beyaz  bir at görmek büyük bir talih, kısmet demektir. At yelelerini okşadığınızı görmek büyük bir şansla karşılaşacağınıza işaret ediyor. Rüyada at binmek büyük bir kısmetin kapınızı çalacağını gösterir. Beyaz bir ata binmek yakın bir zamanda evlilik yapacağınız anlamındadır. Evli olanlar için de bolluk berekettir. Atın uzuvlarının eksik olduğunu görmek parada yada iffette bir azalma olacağını gösterir.

Rüyada At Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada at hayır ve bereket anlamındadır. Birçok at görmek ve at çiftliğinde olduğunu görmek çok büyük para kazanılacağı anlamındadır. Çok çalışıp çok paralar kazanılacaktır. Siyah bir at görmek sevdiğinizle aranıza soğukluk ve başka biri girecek demektir. Siyah ata bindiğinizi görmek çok kızgın olduğunuz birinden öç almak isteyeceğiniz anlamındadır. Siyah atla beyaz atın koştuğunu görmek kafanızın karışık olduğu ve çözmek için psikolojik savaş verdiğiniz anlamındadır. At görmek, güçlü ve kudretli bir rütbeye ulaşacağınıza delalet eder. Aynı zamanda at sembolü, çok çalışan ve yılmadan, yorulmadan yoluna devam eden kişileri simgeler.

Rüyada At

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada at görmenin anlamı ve at rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git