Rüyada At Binmek

Rüyada At Binmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 593 kez okundu.

Rüyada at binmek görmek, bilinen en eski ifadesi ile at murat ata binmek ise muradına nail olma şeklinde yorumlanır. At bolluk bereket şans mutluluk, bol kazanç zenginlik ve istenen sevgilidir. Başka bir ifade ile de ata binmek yapılacak yolculuğu işaret eder. Ata binmek düşmanınıza galip gelmeye, şeref ve itibara, beyaz ata binmek sevilen kişi ile evlenmeye, mutlu olmaya, kızıl bir at, zengin dindar temiz kalpli iyi bir kadına, genç bir kısrak işinde başarılı olunup itibar sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada kahverengi at binmek, at ise hazır ve zahmetsiz bir geleceğe, çıplak bir ata binmek ise bazı sorunlar oluşsa bile muradınıza nail olacağınıza işaret eder. Rüyada at görmek ata binmek her zaman iyi bir rüyalardır.

Rüyada At Binmek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada ata binmek

Ata binmek, atın zayıf ve çelimsiz olması isteklerinize kavuşmanızın daha zaman alacağını ve manevi yönden eksikliklerinizin olduğunu bol bol dua etmeniz gerektiğini ifade eder. Atın kuyruğu uzun ve gösterişli ise başarının da o kadar kalıcı ve kazançlı kısa veya kesik olması omurunuzun muradınıza kavuşmaya yeterli olmayıp mücadele etmeniz gerektiğine yorumlanır. Rüyalar sadece görülen şekliyle değil genel olarak değerlendirilmesi daha doğru olacaktır.

Rüyada At Binmek Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada at binmek görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git