Rüyada Aşure Görmek

Rüyada Aşure Görmek
13 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.536 kez okundu.

Rüyada aşure görmek, genellikle hayıra ve güzelliklere yorulur. Rüya sahibinin huzura ereceğine ve kötü düşüncelerden arınacağına işarettir. Bolluk ve bereketin temsilini görmüş olur. Hayatında bereketin eksik olmayacağı ve bolluk içinde yaşayacağı bir döneme gireceğini işaret eder. Yaptığını görmek sevinilecek bir haberin işaretçisidir. Yapıldığını görmek ise kişinin balına gelecek müjdeli bir olayı işaret eder. İbadetlerin gerçekleştirilmesi konusunda dikkat etmek gerektiğini işaret eder. Rüya sahibinin bir adağı var ise bunu kısa zamanda gerçekleştirmesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada Aşure Yemek

Rüya sahibinin kötü günler geçirdiği ancak kısa zamanda huzura kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Yediğini gören kişi Allah yoluna gönül koymuş ve ibadetlerini tam anlamıyla yapmaya çalışacağı güzel bir döneme adım atacak demektir. Dağıtıldığını görmek bereketin, saflığın ve temizliğin kapıları ardına kadar rüya sahibine açılacağını işaret eder. Ayrıca rüya sahibi hayatı boyunca yaşadığı sıkıntıların hepsini geride bırakacak ve apayrı bir dünyaya adım atacaktır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Planlanmasa da bir iş görüşmesine dahil olacağı yönünde yorumlanabilir. Rüya sahibi bu iş görüşmesi sonucunda güzel sürprizlerle karşılaşacak ve beklemediği fırsatlara gebe olan güzel günler yaşayacaktır. Ydiğini gören kişi evinde dua okutmalı ve bir ölüsünün ruhuna bağışlatmalıdır şeklinde yorumlamak mümkündür.

Rüyada Aşure Almak

Kişinin uzun yoldan kalabalık bir grup misafiri gelecek ve o kişiler ile güzel muhabbetler ederek deşarj olacaktır. Manevi anlamda huzursuz olan kişi rüyasında yediğini görürse huzursuzluk sebepleri bir bir yok olacak demektir. Sevdiği bir dostuyla ettiği muhabbet ile o kişiden olumlu yönde bildiler edinecek ve doğru yolu bulduğunu hissedecektir. Bu yolda ilerlemeye devam etmesi rüya sahibinin güzel ve sakin bir hayat yaşamaya devam edeceğini haber eder.

Rüyada Aşure Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin çok hayırlı şeylere vesile olacağı şeklinde yorumlamak mümkündür. Bir kimseye yardımcı olmak veya birilerinin izdivacını gerçekleştirmek bu kişiye nasip olacaktır. Hayır duası alacak ve mutlu olacaktır. Dağıtmak iç huzuru tam olacak ve ibadetlerini bu şekilde gerçekleştiriyor olmak rüya sahibini sükuta erdirecek demektir. Bu rüyadan sonra daha sakin bir yaşantıya geçiş yapacak ve iç dinginliğini sağlamaya odaklanacaktır. İbadetine vakit ayıracak ve olması gerektiği gibi olsun diye elinden gelen her şeyi yapacaktır.  Mutluluk isteyen bir kişinin bu rüyayı görmesi; hayatına girecek yeni bir kişinin habercisidir. Bu kişi rüya sahibiyle tam bir gönül bağı kuracak ve tüm paylaşımları rahatla sağlayabilecekleri şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Aşure Pişirmek

Malında mülküne kazanç sağlamak anlamına gelir. Aynı zamanda pişirenin hali vakti yerinde ise mutlu bir haber alacağına da işarettir. Yapan bunu yapıp yediğini görse bu onun içindeki sıkıntıların su yüzeyine çıkıp çözüleceğine ve mutlu günlerin onu beklediğine işarettir. Fakat maddi durumu kötü ise yeni bir işe başlayacağını ve o işte bol kazanç sağlayacağı anlamını taşır, aslında bir çok anlamda yorumlanır. Evinde ki bereketin çoğalacağı ve bu bereketli günlerinde gözü büyüdüğü anda birden maddiyatta büyük bir çöküş yaşayacağı anlamını taşır.

Rüyada Aşure İkram Edilmesi

Hayatında büyük değişikliklerin yaşanacağı ve bu değişiklikler kötü görünse de aslında iyi şeylerin yaşanacağı anlamı taşır. Eğer bunu erkek görür ise bu çok daha farklı anlam taşır, evli değil ise evleneceği, evli ise çocuğunun olacağı anlamı taşır, yani erkeğin her yönden bu rüyayı görmesi ona kazanç sağlıyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git