Rüyada Aslan Görmek

Rüyada Aslan Görmek
22 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 977 kez okundu.

Rüyada aslan görmek, yüksek makam sahibi birine, devlet başkanına, güce ve büyük bir başarıya işaret eder. Karşılaşacağınız tüm zorlukların üstesinden gelip güçleneceğinize işaret ederken sağlıklı biri için hastalanacağına, hasta biri için ise vefat edebileceğine delalet eder. Ayrıca ecelin yaklaştığının göstergesidir. Bazen de her alanda başarı elde edeceğinize, üzüntü ve korkuya işaret etmektedir. Üzüntü, keder ve hayal kırıklığını gösterir. Tüm zorluklara karşı galip geleceğinizi gösterir. Kişi bulunduğu mevkiden yükselebilir, güzel bir iş teklifi alabilir ya da iş hayatında çok önemli bir mevkiye sahip olan birinden bir yardım görebilir.

Genellikle güce, başarıya, zafere ve büyük bir kazanca işaret etmektedir. Artık kafanıza takmanız gereken bir sorun kalmadığını ve evinizde de feraha kavuşacağınızı gösterir. Büyük başarılara imza atacağınızın, eğer çalışıyorsanız bulunduğunuz mevkiden daha yüksek bir mevkiye terfi edeceğinizi, henüz işsizseniz de önemli bir mevkide iyi bir işe başlayıp daha sonra önemli başarılara imza atacağınızın göstergesidir.

Rüyada Aslandan Kaçmak

Korku ve hırsınızla yüzleşeceğinizi gösterir. Kısa bir süre sonra çabaladığınız her şeyin karşılığını görecek ve çabalarınızın meyvesini yemeye başlayacağınızın göstergesidir. Kısa bir zaman önce seni derinden sarsan ve çok üzen bir kayıp yaşamışsın. Hayatının bittiğini, çaresiz olduğunu ve dünyanın başına yıkıldığını düşünüyorsun. Ancak ileride seni çok daha iyi ve çok mutlu olacağın günler bekliyor. Kendi kabuğundan çıkıp, biraz sosyal ortamlara katılsan senin için iyi olacak. Ummadığın bir yerden eline bir miktar para geçebilir.

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüya sahibinin çok güçlü ve kudretli bir düşmanı olduğuna ve bu düşmanını yeneceğine, etrafından uzaklaştıracağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin gizli düşmanları olduğunun göstergesidir. Aynı zamanda güçlü ve mevki sahibi arkadaşları olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşlarından fayda göreceğine ve hatta onlardan daha da güçlü, kuvvetli olacağına işaret eder.

Rüyada Aslan Kovalamak

Bazen çok büyük bir üzüntüye çekilecek olan kısa süreli hastalığa, ailede söz sahibi güçlü büyüklerden birinin ölümüne işaret edebilir. Rüya sahibinin büyük korkuları olduğuna yorumlanır. Eğer rüya sahibinin iş ve aile hayatında büyük sorumlukları var ise bu sorumlulukların altından kalkamayacağını hissetmesine yorumlanır. Kişinin babası ile yaşayacağı büyük sorunlara da işaret eder. Rüya sahibi eğer babasının onay vermediği işler yapıyor ise bunların açığa çıkacağına ve babası ile olumsuz bir süreç yaşayacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi adaletsiz ve haksızlığa uğradığı bir durumun içinde ise bu durumdan kolaylıkla sıyrılıp kendisini temize çıkaracaktır. Ayrıca güçlü, adaletli ve istediği gibi bir yaşam sürmesine işaret eder.

Rüyada Aslan Kovalaması

Bildiğimiz gibi yırtıcı, kendine güvenen ve her anlamda başarılı olan veya olmaya çalışan bir hayvandır. Bunu rüyada görmek üstelik kovalamak bir çok yorum getirten bir rüyadır. Başlı başına kısmetinizi kovalamak anlamına gelmekte birlikte bunu nasıl ve ne şekilde yaptığınız da önemli. Bir kadın kovalıyor ise tamamen etrafında ki olumlu davranışlardan olabilecek ve mutlu olmaya iten durumlardan gözüne bir perde indiğine işarettir. Lakin bir erkeğin kovalaması erkeğin güçlüklere göğüs geldiği ve dik başlı biriyle tanışıp belli bir rekabet, mücadeleye hazır olması gerekir.

Rüyada Sopayla Aslan Kovalamak

Erkeğin elinde sopa, taş vb. bir nesne ile kovalıyor ise bu o erkeğin gelecekteki sıkıntıların olacağına fakat ne kadar sıkıntı yaşayacak ise bu onu yıldırmayacağı, aksine göğüs geleceği dimdik ayakta duracağı anlamına gelir. Eğer rüyada bir kadın her hangi bir nesne ile kovalıyor ise bu o kadının tam tersi gerçek anlamda korkak olduğunu sıkıntılara karşı koymaya çekinen bir insan olduğunu bu durumda en kısa zamanda çözüm bulması gerektiğini gösterir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Güçlü bir hayvandır ve gücün sembolüdür. Etrafındaki güçlü birinden destek alacaktır. Bu kişi ya çok nüfuzlu bir iş adamı ya da bir devlet adamıdır. Bu kişinin sağlayacağı imkanlarla rüyayı gören kişi gelişecek ve büyüyecektir. Kaçtığını gören kişi, bu yolda karşısına çıkan rakiplerini alt edecek demektir. Aynı zamanda sağlık anlamına da gelir. Bu durum iş yerinde vuku bulursa etrafınızdaki herkes sizin etrafınızda olacak ve moralinizin bozulmamasını sağlayacaktır. Kişi eğer hasta ise hastalığı ister ağır ister hafif olsun mutlaka sağlığına kavuşacaktır. Ayrıca maddi sıkıntıları varsa giderecek ve feraha çıkıp bolluğa kavuşacaktır.

Rüyada Dişi Aslan Yavrusu Görmek

Dikkat etmek gerekir çünkü bu sembol zalim ve merhametsiz bir kadının hayatınıza gireceğine işaret eder. Bu yüzden etrafınızdaki insanların size olan yaklaşımına dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada Aslan Yavrusu Sevmek

Biri size karşı gövde gösterisi yapacak demektir. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü bu kişi kuru gürültü çıkarmaktan başka bir şey yapamayacak ve sizin üzerinizde baskı kuramayacaktır. Sevgilinin ihmalkarlığına, umursamaz ve soğuk tavırlarına alınmışa benziyorsun. Ancak sevgilin bu davranışlarının farkında değil, çünkü şu sıralar işle ilgili sorunlarla kafası çok meşgul. Ona bu durumu tatlı dille anlatsan o da her şeyin farkında olacaktır. Yakın zamanda yeni bir iş teklifi alabilir veya şimdiki işinde farklı bir pozisyona geçiş olabilir.

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak

Güçlü insanlarla mücadele bir bakıma iyi bir şeydir. Düşmanlarınız hem güçlü olduğu için sevinmelisiniz. Güçlü insanlarla uğraştığınızı bilmek sizi motive etmeli. Gerek iş hayatında gerek ise okul ve aile hayatında sizi zorluklar bekleyebilir demektir. Bunun için güçlü olmanız gerekli. Düşmanlarınızı en iyi ve iyi hamleler kullanarak yenebilirsiniz. Hepsi sizin elinizdedir. Bu sebepten dolayı eğer görürseniz korkmayın. Daha da güçlü olmak için elinizden gelenim en iyisini yapmalısınız ki düşmanlarınızı kolay hamleler yenebilesiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git