Rüyada Askılık Görmek

Rüyada Askılık Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 788 kez okundu.

Rüyada askılık görmek, düzenli hayat olarak yorumlanır. Rüyada askılık gören kişi hayatını düzene sokmak isteyecektir. Yapmak isteyip de sürekli ertelediğiniz şeyler olabilir. Yakın bir zamanda ertelediğiniz şeyleri yapmaya başlayacaksınız. Çok istediğiniz ama ertelediğiniz şeyler artık hayatınızın bir parçası haline gelebilir. Bir spor salonuna yazılabilirsiniz, sanatsal bir kursa gidebilirsiniz.

Rüyada Askılık Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada askılık

Rüyada askılık görmek, planları erteleme anlamına gelir. Rüyada askılık gören kişi ve ona dokunan kişi gereksiz gördüğü olayları bir kenara koyacaktır. Kişisel olarak arınma dönemine girebilirsiniz. Sizi üzen,  zarar veren kişileri hayatınızdan çıkarabilirsiniz yada uzaklaşma kararı alabilirsiniz. Sizin sağlığınızı zorlayan şeylerden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada Askılık Görmek Ne Demek ?

Rüyada askılık, yavaş hareket etmek olarak yorumlanır. Rüyada askılığa bir şeyler asan kişi yaptığı işlerde yavaşlama hissedebilir. Olmasını istediğiniz şeylerde yavaş ilerleme söz konusu. Sabırlı ve ılımlı olmak bu dönemin güzel yanları olacaktır. Rüyada askılık gören kişi sabırla hareket edecektir. Askılık gören bir kişi, moda, kıyafet ve bunların satımı gibi işlerde çalışıyorsa kendisi için çok iyi bir pazarlama alanı bulacak demektir. Aynı zamanda askılık görmek, size destek olacak maddi ve manevi varlıkların hayatınıza etki etmesi anlamına da gelir. İnsan vücudu suretinde bir askılık görmek ise, hiç ummadığınız bir kişiden büyük bir destek alacağınıza delalet eder. Askı üzerine temiz elbiselerini astığını gören bir kişi, yeni bir başlangıç yapabilir, yeni bir iş ya da yeni bir okul başlangıcına delalet eder.

Rüyada Askılık

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada askılık görmenin anlamı ve askılık rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git