Rüyada Askı Görmek

Rüyada Askı Görmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 839 kez okundu.

Rüyada askı görmek, gelecek kötü haberlere ve yaşanacak zor durumlara yorulur. Kişinin hayatında olumsuz gelişmeler yaşanmaya başlayacak ve bunun sonucunda rüya sahibi zor günler geçirecektir. Bu yaşanan olayların etkisi kısa sürede kaybolmayacak ve bu ruh haline çözüm aramak amaçlı doktora başvurmak zorunda kalınacaktır. Ard arda gelen olumsuzluklar rüya sahibinin dengesini derinden sarsacaktır. Gerek maddi gerekse manevi anlamda çöküntü içine girileceğini yorumlamak mümkündür.

Rüyada Kırık Askı Görmek

Böyle bir rüya daha çok hane içerisinde yer alan bazı durumları ifade etmektedir. Hane içerisinde bir takım sorunlar yaşanacağına ve zor günlerin bir süre hane içerisinde dolaşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin belli başlı bir takım borçları olduğunu ve bu borçlardan dolayı bir takım mahkemelik durumlar yaşayacağını ifade etmektedir. Kısacası elindeki bir çok şeyi kaybetmeyi gösterir.

Rüyada Kapı Askısı Görmek

Rüya sahibinin hayalini kurmuş olduğu huzurlu ve düzen içerisinde yer alan bir aileye sahip olacağını ifade etmektedir. Aynı zamanda ileride kuracağı yuvanın huzur ile dolacağına ve oldukça sıcak bir yuva olacağına işaret eder. Yaşamış olduğu tüm hüzünlü günleri artık geride bırakacağına ve bu yuva ile hepsini unutup adeta yeniden doğmuş gibi çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Askıda Elbise Görmek

Rüya sahibinin küçüklükten beri kurmuş olduğu bir takım hayallerin yer aldığını ve bu hayallere ulaşmak için yıllarca çok caba gösterdiğini ifade etmektedir. En sonunda ise çabalarının işe yarayacağını ve hedefini ulaşıp, hayalini kurmuş olduğu geleceğe ulaşacağını göstermektedir. Bu hayaller sonucunda rüya sahibinin hayalini kurmuş olduğu gelecekte çok ama çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ayaklı Askılık Görmek

Rüya sahibinin bundan sonraki yaşantısının oldukça düzenli olacağına ve işlerinin yolunda gideceğine işaret etmektedir. Eğer ki rüyayı gören kişi bekar birisi ise ve sevdiği birisi var ise, sevdiği adam yada kadına kısa süre sonucunda kavuşacağına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibinin en büyük hayalinin elinde sonunda gerçek olacağına ve bununla birlikte çok ama çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Askıda Gömlek Görmek

Rüyayı gören kişide ilgi alanında ilerleyip yükseleceğine ve bu alanda belli bir süre sonucunda kariyer yapacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda böyle bir rüya, yurt dışı ile bağlantısı olan bir iş ile yapılacak olan anlaşmaya işaret eder. Böylelikle rüya sahibinin sıkıntı yaşadığı bazı olayları unutacağına ve bu anlaşma ile beraber kafasının dağılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Tahta Elbise Askısı Görmek

Böyle bir rüya alınacak olan çok ama çok olan hayırlı bir habere işaret etmektedir. Bu haber aynı zamanda oldukça müjdeli bir haberdir. Aynı zamanda bununla beraber yakın çevresindeki kişilerin mutlu anlarına şahit olmaya ve onların bu mutlu günlerini beraber yaşayıp eğlenmeye işaret etmektedir. Kısacası iç açan mutlu haberler ile beraber peşinden gelen huzurlu günlerin en güzel habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Askıya Kıyafet Asmak

Amaçlanan şeyler için sabırlı olması gerektiğini işaret eder. Kişinin hayatında hiçbir şeyi elde etmek kolay olmaz. İstediği en ufak şey için bile çabalaması ve mutlaka sabretmesi gerekir. Bu nedenle gözlerini dört açmalı ve karşısına çıkan en ufak fırsatları bile değerlendirme yoluna gitmelidir. Böylelikle ulaşmak istediği şeyleri tırnaklarıyla kazıyarak elde edecektir. Hayatındaki tüm nimetlerin farkına vararak her şeyin kıymetini bileceği bir döneme gireceğini işaret eden bir rüyadır. Bekar ve evlenmek isteyen kişinin önüne hayırlı birinin çıkacağı anlamındadır. Ancak bu kişiyi dikkatle incelemesi ve karakteri hakkında analiz yapması önemlidir. Çünkü mutlu bir evlilik yapabilmesi için karşısındaki insanın kendine uygunluğunu tamamen görmesi şarttır.

Hayata sıfırdan başlıyorsun gibi bir halin var. Hayatındaki bu dönemeç sana ne kadar güçlü olduğunu fark etmeni sağlamışa benziyor. Ara sıra uzaklara dalıp, bir şeyler düşünüyorsun. İçinde çözemediğin ve anlam veremediğin bazı olaylar var gibi görünüyor. Ancak zamanı gelince hepsi çözülecek, dert etme. Sen şu an hayatının tadını çıkarmaya devam et.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git