Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 867 kez okundu.

Rüyada asker görmek, geçici arkadaşlıklar olarak yorumlanır. Asker gören kişi biriyle tanışacaktır ve bu arkadaşlık kısa süreli olacaktır. Bu hem özel hayatta hem de iş hayatında olabilir. Rüyayı gören bekar biriyse kısa süreli bir ilişki yaşayabilir ya da uzun süreli düşünse de bu ilişkinin süresi umduğu gibi olmayabilir. Rüyayı gören kişi iş hayatında ise işle ilgili biri ile tanışabilir ama bu ilişki kısa süreli olacaktır.

Rüyada Asker Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada asker

Rüyada asker görmek, yöneticilerle sorun yaşanacağı olarak yorumlanır. Rüyada asker gören ve askerin hareket durduğunu gören kişi yöneticiler ile sorun yaşayabilir. Rüyayı gören kişi eğer iş hayatında ise patronuyla ilgili bazı sorunlar yaşayabilir. Askerin koştuğunu gören kişi patronuyla ufak tefek sorunlar yaşayabilir. Rüyayı gören kişi eğer okul hayatında ise öğretmenleriyle ilgili bazı sorumlar yaşayabilir.

Rüyada Asker Görmek Ne Demek ?

Rüyada asker, gizli savaşlar olarak yorumlanır. Rüyada askerler gören kişi arkadaşlarıyla,iş arkadaşlarıyla gizli çekememezlik yaşayabilir. Çok yakın sandığınız bir arkadaşınızdan çekememezlik görebilirsiniz. Rüyada asker gören ve silahlı gören kişi  yanlışlıklar karşısında güçlü durmak isteyecektir. Yakın arkadaşlarınızla ilişkilerin sorun yaşanacağına işaret eder. Asker gören bir kişi, bir devlet dairesinde önemli bir mevkide çalışmaya başlayacak demektir. Bu rüyayı gören bir kişi, eğer bir işte zaten çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha iyi bir konuma yükselecek demektir. Yeni kişilerle tanışabilir ve bu kişiler ile güzel bir iletişim kurabilir.

Rüyada Asker

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada asker görmenin anlamı ve asker rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git