Rüyada Asker Görmek

Rüyada Asker Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.178 kez okundu.

Rüyada asker görmek, geçici arkadaşlıklar olarak yorumlanır. Asker gören kişi biriyle tanışacaktır ve bu arkadaşlık kısa süreli olacaktır. Bu hem özel hayatta hem de iş hayatında olabilir. Rüyayı gören bekar biriyse kısa süreli bir ilişki yaşayabilir ya da uzun süreli düşünse de bu ilişkinin süresi umduğu gibi olmayabilir. Rüyayı gören kişi iş hayatında ise işle ilgili biri ile tanışabilir ama bu ilişki kısa süreli olacaktır.

Rüyada Askere Gitmek

Yöneticilerle sorun yaşanacağı olarak yorumlanır. Bu rüya kişi yöneticiler ile sorun yaşayabilir anlamı taşır. Kişi eğer iş hayatında ise patronuyla ilgili bazı sorunlar yaşayabilir. Aynı zamanda kişi patronuyla ufak tefek sorunlar yaşayabilir demektir. Kişi eğer okul hayatında ise öğretmenleriyle ilgili bazı sorumlar yaşayabilir.

Rüyada Asker Uğurlamak

Gizli savaşlar olarak yorumlanır. Ayrıca kişi arkadaşlarıyla, iş arkadaşlarıyla gizli çekememezlik yaşayabilir. Çok yakın sandığınız bir arkadaşınızdan çekememezlik görebilirsiniz. Yanlışlıklar karşısında güçlü durmak isteyecektir. Yakın arkadaşlarınızla ilişkilerin sorun yaşanacağına işaret eder. Kimi zaman da kişi, bir devlet dairesinde önemli bir mevkide çalışmaya başlayacak demektir. Kişi, eğer bir işte zaten çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha iyi bir konuma yükselecek demektir. Yeni kişilerle tanışabilir ve bu kişiler ile güzel bir iletişim kurabilir.

Rüyada Askerlik Yaptığını Görmek

Sizlerin bu ara yaşıyor olduğunuz duyguların biraz saha doruklarına da çıkarak oldukça duygusal olan bir duruma gireceğinizi de göstermektedir. Eğer dikkatli olmaz iseniz ve kendinizin de oldukça güçlü olan durumlarından da vazgeçerek de kendinizi salar iseniz sizleri toplamanın da oldukça uzun süren bir zamanı da alacağını göstermektedir. Sizler gerçekten çok güçlü olan bir birey olduğunuz ve yıkılır iseniz de tam bir yıkım da yaşayacak olduğunuz için de gerçekten sizleri toplamak olukça da zor olan bir durum olacağı için de bu ara biraz kendinizi korumanız gerekmektedir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin yaşam tarzının değişeceği şeklinde yorumlanabilir. Kişi hayatında sıkı bir döneme adım atıyor demektir. Özellikle iş konusunda disiplinli bir şekilde çalışmak zorunda olduğunu işaret eder. Emek olmadan yemek olmaz sözünü hayatının felsefesi yapması gereken bu kişi güzel paralar kazanmak için bir kaç merdiven atlamak zorunda kalacaktır. Planlı ve programlı çalışmadan kariyerinde hedeflediği noktalara asla gelmeyeceğini işaret eden bir rüya olduğu söylenebilir.

Rüyayı gören kişinin bir şeyi çok istediğini ifade eder. Bu istenen şeyin yakın zamanda tüm hayrıyla birlikte gerçekleşeceğini yorumlamak mümkündür. Asker demek sabırlı olmak demektir. Bu nedenle sabırsız davranmaktan kaçınarak ve bekleyerek amaçlarını bir bir gerçekleştirir. Maddi anlamda oldukça rahatlayacak olan rüya sahibinin ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunması ve sadaka vermesi gerektiğini işaret eder. Bir iyilik bekleniyorsa bunu hiç düşünmeden gerçekleştirmelidir. Çünkü ne verirsen elinle o gelir seninle. Düşünmeden yapılması gereken bu iyilik karşılığında bir kayıp yerine çok daha fazla kazanım söz konusu olacaktır. Rüya sahibi içini ferah tutmalı ve kuruntu yapmamalıdır.

Rüyada Kardeşinin Asker Olması

Uzun bir süredir o kişinin sabır ile mücadele içerisinde olduğunu da göstermektedir. Sabır eden Derviş nasıl bunun karşılığında muradına da erer ise sizlerin rüyalarınızda görmüş olduğunuz kişiler için de geçerli olan bir durum da olacaktır. Sizler de bu kişiler ile de bir iletişim halinde olarak da hem sizlerin oldukça yararlı çıkacağını hem de ihtiyaçları olduğunda da en yakın olarak sizlere ihtiyaç duyacağının da göstergesidir.

Erken yaşta, yaşından büyük sıkıntılar yaşaman seni içine kapanık, mutsuz bir insana büründürmüş. Yaşadığın herşeyden pişmanlık duyup kendini suçlamaktan vazgeçersen hayatın ayağına getireceği şansları kaçırmamış olursun. Hiç beklemediğin bir anda alacağın güzel bir teklif ile hayatındaki tekdüzelik, mutsuz günler geride kalacak.Bu fırsatı iyi değerlendirmen hayatına renk, canlılık ve hareket getirecek.

Rüyada Askeriye Görmek

İş ve aile hayatında çok güzel ve başarılı zamanlar yaşayacağına işaret eder. Bu süreçlerin içinde kişinin zaman zaman sıkıntıya düşmesi mümkündür. Ancak kişi azimle çalışıp sabır gösterirse, bu süreci de rahatlıkla atlatacaktır. Bunun dışında hayatı ve işleri her zaman yolunda gidecek ve büyük sıkıntılar yaşamayacaktır. Kapısını gördüyseniz, bu hayatınızdaki olmasını istediğiniz hedeflerinizin gerçekleşmesi için az bir süre kaldığını, azimle çalışmaya devam etmeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca bir sağlık sorunu geçirmeniz de söz konusu olabilir. Bıçak altına yatma ihtimali olan bu rahatsızlık çözümü de olan bir hastalıktır. Bu yüzden bu sağlık sorununa dair endişelenmemek gerekir.

İş ya da aile hayatında yaşayacağınız zorluklardan sonra rahata ereceğiniz ve çok büyük bir aşama kaydedip, çok büyük başarılar elde edeceğine işaret eder. Yapacağı atılımlarla pek çok sektörde daha fazla tanınacağına, çok iyi bir konuma gelip emrinde bir sürü insan çalıştıracağına işaret eder. Finansal anlamda sağlayacağı bu büyüme ile başkalarına da iş imkanı sağlayacak ve fayda gösterecektir.

Rüyada Asker Arkadaşını Görmek

Şöhrete yorumlanır. Asker kuvvet ve zafer demektir. Rüyayı gören kişi bazı konularda karar vermeden önce çok iyi düşünmeli, yoksa büyük hatalar yapabilir. Sevince delalet eder. Bazen de yapılacak iyi bir iş olarak tabir edilir. Askere gitmeyen bir birey için hemen askere çağrılacağını işarettir. Rüya sahibinin komutan emrine gireceğine ve savaşa katılacağına yorumlanır. Yakınınızda olan bir bayanın kötü durumda kalacağına işarettir. Birisine yardım etmeye yeltenip, kötü niyetli kişiler tarafından engelleneceğine yorumlanır. Mahallesine tezkere alan bir erkek geleceğine işarettir. İşlerin yoluna gireceğine tabir olunur. Müminler hakkında zafer olarak ta yorumlanır.

Rüyada Askere Sarılmak

Rüya sahibi asker ise subay rütbesini göreceğine delalet eder. Hükumet adamlarından iyilik göreceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin çevresinde ki insanlar için saadete, mutluluğa yorumlanır. Aile için de huzura ve güvene işarettir. Sefere yorumlanır ve iş olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kötülüklerden uzak olduğu anlamına gelir. Bol kazanç elde edileceğine ve yükseleceğine işaret eder. Rüya sahibi arkadaşlarından destek alacağı anlamına da gelmektedir. Negatif yorumcular için rüya sahibinin iyi olmadığı, problemli dönemlerden geçeceğine, iyi işler yapmaya çalışırken başkasından gelecek kötülüğe delalettir. Kişinin darlığa aynı zaman da zorluğa düşeceğine işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git