Rüyada Asansör Görmek

Rüyada Asansör Görmek
25 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 985 kez okundu.

Rüyada asansör görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu veya olumsuz dalgalanmalar yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Sorumluluğunu aldığınız bir takım kişilerden kurtulmanızın ve hafiflemenizin yakın olduğunun işaretçisidir. Maddi anlamda sıkıntıya düştüğünüz bir anda hiç beklemediğiniz vir kişiden iyilik göreceğinizin işaretçisidir. Yolunda gitmeyen işlerinizin düzeleceğine, evinizin bereketinin artacağına işarettir. Kalabalık bir şekilde bulunmak sıkıntıya düşeceğinizi işaret eder. Bozuk ise çok şekilci bir insan ile tanışıp rahatsız olacağınıza işaret eder.

Rüyada Asansörle Yukarı Çıkmak

Hayatınızda belli bir mertebeye yükseleceğinize ve maddi manevi huzur bulacağına yorulabilir. Karanlıkta kalan kişiyi zor günler bekliyor demektir. Yolunda gitmesini istediğiniz işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, planlanan şeylerin gerçekleşmeyeceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağınızın habercisi olduğu söylenebilir.

Rüyada Lüks Asansöre Binmek

Kişinin hayat şartları değişecektir. Yanında görmek istediği kişileri elde edecek ve ailesinde onun karşısında bulunan insanlar destek olmayı tercih edeceklerdir. Aynaya bakan kişi kendisiyle yüzleşir ve kendi doğruları doğrultusunda ilerlemeye devam etmelidir. Çok çaba harcadığı ve olmasını istediği şeylerin gerçekleşmesine az bir zaman kaldığını işaret eder. Aileden birinde bir hastalık ve ya sıkıntı var ise kısa bir zaman sonra o kişiden güzel haberler geleceğinin işaretçisidir.

Rüyada Asansöre Binmek

Rüya sahibinin hayatında bir kademe değiştireceği anlamına gelir. Aşağıya veya yukarıya çıkmasına göre anlamlandırılabilir. Aşağı indiğini görmek bir kişinin sorunuyla ilgili kendi başına düşünmesi ve karar vermesi gerektiği anlamını taşır. Rüya gören kişi olumlu veya olumsuz karar vererek kendini farklı bir yere taşır şeklinde yorumlamak mümkündür. Yukarı çıkmak kişinin yaşamında olumlu şeylerin olumsuza dönüşeceği anlamını taşıyabilir. Hiç tahmin etmeyeceği durumlarda zorda kalabilir ve sıkıntı çekebilir. Eğer aşağı iniyorsa, işinin hayatında bir alçalma ve şartlarda düşme olabileceğinin işaretidir. Maddi anlamda dara düşerek bir takım kısıtlamalara gitmesi mümkündür.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Rüya sahibinin hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağı anlamını taaşımaktadır. Kariyer anlamında bir kademe atlanabilir veya bir sıkıntının üstesinden kolaylıkla gelinebilir demektir. Kalabalık ise kişi toplum içerisinde kendini yalnız hissediyor denebilir. Ve bu durumdan şikayetçidir ve bunalmıştır. Paylaşım yapmak adına bir çevre oluşturmak istese de bir takım engeller onun toplumdan dışlanmasına neden olur. Arkadaş ortamlarının devamlılığı gelmez ve çevresinde paylaşım yapacak birilerini barındırması gerektiğini yorumlamak mümkündür.

Rüyada Asansörden Düşmek

Bildiğiniz bir işi becerememenize işaret eder. İnsanlar bazen bildiği ve sık sık yaptığı ileri başaramazlar. Bu rüya da kişiye bu durumla ilgili hissettiklerini gösterir. İnsanlar bildikleri bir işi yapamadıklarında bu onları mutsuz hissettirir ve aşağılık kompleksine girerler. Başarısız olma duygusu bütün benliklerini rahatsız eder ve suçluluk hissederler. Aynı zamanda iyi halden kötü hale düşmeye yorumlanır. İşinizi yapamamanın verdiği endişe ve kötü hisler sizi rahatsız eder ve sıkıntıya düşmenize sebep olur. Bu bakımdan kişi, kendini yetersiz ve verimsiz hissedeceği bir dönemin içine girer. Başaramadığı her işte, ters giden her durumda kişi kendini sorumlu tutar ve bu başarısızlıkların çevresindekilere zarar vereceğine dair endişe durur.

Rüyada Asansörün Düşmesi

Aynı zamanda kişinin işteki başarısızlıklarından dolayı iş çevresinde hor görülmesine ve eleştirilmesine yorumlanır. Bu eleştiriler kişinin moralini daha da düşürür ve potansiyelini ortaya çıkarmasına engel olur. Bu düşüş kişinin mevki ve makam kaybetmesine kadar devam eder. İçinde bulunduğu olumlu durumu ve düzenin kaybetme tehlikesi yaşar bu yüzden kişinin umutları da tükenir.

Rüyada Asansörde Kalmak

Sizler için hayırlı olmayan bir işe başladığınız ya da daha başlamak üzere olduğunuz bir işi simgeler iken bu ara biraz temkinli olmanız gerektiğini de göstermektedir. Evet, sizler temiz kalpli olan bireyler olabilirsiniz fakat çevrenin etkisi ile de bu pek de anlaşılmayarak sizleri oldukça sürünceme içerisinde olan olaylara itebilir. Bu olaylar hem maddi hem de manevi anlamlarda da olabilir iken de sevdiklerinizi hayal kırıklığına da bir hayli uğratacak olduğunu da göstermektedir. Bazı rüya yorumcularına göre iki kişi arasında kalmaya işarettir.

Rüyada Sevdiğiniz Biriyle Asansörde Kalmak

Oldukça da farklı bir şekilde de yorumlanabilmektedir. Sizler için çok karlı ya da avantajlı gibi görünüyor olan olayların tam bir aksilik yaşanacağını da göstermektedir. Bu sadece sizlerin elinde olan değil de asıl zararı görmenizi sağlayacak olan kişinin o rüyada birlikte kaldığınız kişi de olduğunu size bildirmektedir. Bu ara biraz güveniyor olduğunuz kişilere bile dikkat etmeniz gerektiğini de aklınızın bir köşesine de not etmeniz de bir hayır olacağını bilmelisiniz.

Rüyada Asansörde Sıkışmak

Özel nedenlerden dolayı kendi içinize kapanmak olarak yorumlanır. Son ilişkin seni hayli yıpratmışa benziyor, bu yüzden epey bir süre yeni bir ilişki düşünmüyor gibisin. Ancak hiç ummadığın yerde ve beklemediğin bir anda karşına hayırlı bir kısmet çıkacağa benziyor. Bu kişinin özellikle kültürlü ve bilgili olması, sakin tavırları senin de oldukça hoşuna gidecek. İlk başlarda arkadaşça başlayan duygularınız zamanla büyük bir aşka dönüşecek gibi görünüyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git