Rüyada Asa Görmek

Rüyada Asa Görmek
28 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 864 kez okundu.

Rüyada asa görmek, bir güç sahibi olacağınızın ve güçleneceğinizin habercisidir. Kişi iş hayatında ya da okul hayatında uzun bir zamandır hayalini kurmuş olduğu başarıya ulaşacak ve hak ettiği mevkiye yükselecek demektir. Maddi ve manevi anlamda kendisini güçlü hissedeceği bir dönemin içerisine girecektir. Sabrın sonunda zenginliğe, mala, mülke işaret eder. Kişinin hayırlara vesile olan bir konuda söz sahibi olup, insanlığa yarar işler yapacağına delalet eder. Aynı zamanda uzun süredir biriktirdiği para ile bir yatırım yapacağına işarettir. Genel anlamda maddiyata, mevkiye ve işe yorumlanır. Kişinin içinde bulunduğu zor durumun geçici oluğuna, zamanla yükselişe geçeceğine delalet eder. Çok gayrimenkul işi ile de yorumlanır. Rüya sahibinin mal, mülk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Asa Bulmak

Sıkıntılı ve zor günleri geride bırakacağımızın ve rahat bir dönem içerisine gireceğinizin göstergesidir. Ayrıca çabaladığınız, hayalini kurduğunuz bir şeyin son anda istediğiniz gibi gelişmeyeceğinin ve maddi kayıplar yaşayabileceğiniz bir dönemin içerisine girebileceğinizin göstergesidir. Genellikle iyi anlamda yorumlanan bir olgudur. Güç sahibi bir yakınınızdan yardım göreceğinizin ve bu yardım sayesinde çok iyi işler başaracağınızın göstergesidir. Bol kazançlı bir işe gireceğinizin ya da size yüklü bir miktarda miras kalacağınızın göstergesidir. Yaşantıdaki dağınıklıkları yok etmeye işarettir. Rüya sahibinin elindeki imkanları iyi bir şekilde değerlendirip kendisini sıkıntıya sokan insanlardan ve olaylardan uzaklaşacağına delalet eder.  Uzun süredir çözemediği bir durumu feraha çıkaracağına işarettir. Yeni iş arkadaşlarına ve akılda olmayan bir işe girişileceğine işaret eder. Rüya sahibinin mühendislik işleri ile ilgileneceği ile de yorumlanır. Önemli bir konuda danışılacak büyük deneyimleri olan bir kişiye işarettir. Kişinin başladığı bir projeyi kısa sürede bitireceğine ve bundan büyük maddi destek göreceğine delalet eder.

Rüyada Asa Tutmak

Genel olarak gücü simgeler. Kişi ağır bir hastalık geçiriyorsa hastalıklarından kesin olarak kurtulacak demektir. Bazen de ömür kısalığına ya da geçirilecek ani bir hastalığa işaret etmektedir. Bunun dışında maddi kayıplar yaşayabileceğinizin ve işlerinizin bozulacağı sıkıntılı bir döneme gireceğinizin göstergesidir. Gücü simgelerken, kırıldığını ya da yandığını görme ise, güç kaybı yaşayacağınızın göstergesidir. Birlik ve beraberlik ile bir işin üstesinden gelineceğine işarettir. Rüya sahibinin yaşamının düzene gireceği ile de yorumlanır. Zor durumda olan çalışmalarının rahatlayacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet eder. Geçmiş zamanda edilen zararların telafi edileceğine işarettir. Çevresindeki insanlara yardımcı olacağına ve hayır duaları alacağına işaret eder. Doğru kararlar vermesi sayesinde iş hayatının düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerini yoluna koyduktan sonra evlilik adımları atacağı ile yorumlanır.

Rüyada Elinde Asa Görmek

Güç anlamına gelir. Elinde gören kimse güç kazanacak ve yükselecek demektir. Bu güç ile kişi varlıklı ve şöhret sahibi bir insan olup kudreti ile çevresindekilerin takdirini ve beğenisini kazanacak demektir. Başka bir rivayete göre fakirlikle yorumlanır. Tutan ya da bulan kişi maddi bir zarara uğrayacak ya da iflas edecek demektir. Bu yüzden ticari gelişmeler söz konusu olduğunda dikkatli adımlar atması gerekir. Çevrenizdeki insanların sizden bir şeyler gizlediği anlamına gelir. Ailenizden biri ya da sevdiğiniz bir arkadaşınız, sizin iyiliğiniz için olduğunu düşünerek önemli bir konuda sizden bir şeyler gizliyor olabilir. Çocuklarınız ya da eşiniz sizin için bir sürpriz hazırlayabilir. Sizden saklanan şeylerin ne olduğunu öğrendiğinizde kızmayacak, aksine mutlu hissedeceksiniz. İnsanlarla aranızdaki sırlar yavaş yavaş azalacak ve aslında kimseyi zannettiğiniz kadar iyi tanımadığınızı fark edeceksiniz. En yakınınızdaki insanların dahi size açmakta zorluk çektikleri sırları olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Asanın Kırılması

Kişi kayıp verecek demektir. Eğer memursa görevinden alınır, öğrenciyse okuldan atılır ve ticarete atılmışsa iflasa uğrar. Yere vurduğunu gören kimse yerin sahibi olacak demektir. Bu rüyanın gerçek hayattaki açıklamasına göre kişinin pahalı bir dünyalığı olacak demektir. Bu dünyalık kişinin hayat boyunca garantisi olacak ve kişi bolluk içinde kudretli bir hayata ihtiyaç duyacaktır. Kişi büyük bir yükten kurtulur. Bu kişi eğer hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcu biter. Bolluk ve bereketi temsil eder. Bu rüya sizin rızkınızın temiz olduğuna yorulur. Kişinin hayatta örnek aldığı bir büyükten bahsedilir. Bu bir akraba da olabilir bir din alimi de olabilir. Berraklığı gösterir. Siz çok temiz düşünen bir insansınız ve bu huyunuz insanlar tarafından çok seviliyor. Her zaman güvende ve huzur içinde olacağınıza dalalettir. Yalnız ve tehlikede hissettiğiniz anda sizi koruyup gözeten ve iyi olduğunuzdan emin olana kadar sizi yalnız bırakmayan birinin varlığına dalalet eder. Tehlike durumların içine girmek zorunda olduğunuzu ancak her seferinde bu durumlardan kurtulmanın bir yolunu bulabileceğinizi gösterir. Hem sizin hem de ailenizin karşı karşıya kalacağınız tehlikelerden asla büyük zararlar görmeyeceğinize işaret eder. Kötü insanlar kadar iyi insanlarla da bir arada olacağınıza ve bu iyi insanlar sayesinde güvenli bir hayat süreceğinize dalalet eder.

Rüyada Asa Yapmak

Rüya sahibinin çevresinde var olan iki yüzlü bir insanı henüz fark etmemiş olmasına işarettir. Yüzüne gülüp arkasından iş çevirdiğini görmeye az kaldığına rivayet eder. Ayrıca bir süre sonra bunları fark edeceğine ve kendini değiştirmek için uğraşlara başlayacağına delalet eder. Rüya sahibinin değişimi için gireceği yoğun tempoya işarettir. Bu sayede kişinin kendini daha çok geliştireceğine, donanımlı olacağına ve iş hayatında tüm gözlerin üzerinde olacağı bir konuma kavuşacağına rivayet edilir. Severek ve isteyerek yapılacak bir işe yorulur. Rüya sahibinin kazancının artacağına, kariyer planlamasının istediği şekilde ilerlemesine delalet eder. Fikirlerin önemini vurgular. Kişinin öne sürdüğü fikirler sayesinde daha iyi bir sonuçlar elde edileceğine ve rüya sahibinin bunun sonucunda ödüllendirileceğine işaret edilir. Bir yandan da mala mülke yorulur.

Rüyada Asa ile Sihir Yapmak

Yatırım için sahip olunacak bir eve işaret olabilir. Aynı zamanda kendini önemsediğine de yorulur. Giyinişten, mesleğe, lüks bir hayata özen gösterilerek yaşayışa delalettir. Bir muradın gerçekleşeceğine rivayet edilir. Özel hayattaki gelişmelerin hızlıca devam edeceğine ve rüya sahibinin şık bir yemeğe davet edileceğine işarettir. Çağdaş bir kişiye rivayettir. Rüya sahibinin karşısına çıkacak çağdaş, anlayışlı ve iyi bir aile evladına yorulur. Bu da, iyi bir aileye daha katılacağının göstergesi olabilir. Evliliğe, mutlu bir birlikteliğe ve sağlam ilişkilere rivayettir. Boş hayallere ve hayal kırıklıklarına yorulur. Zihninizi olmayacak işlerle doldurup onlardan medet umar hale gelmişsiniz. Ve bu durum zamanınızın çoğunu alıyor. En kısa zamanda kendinize gelmeniz gerekmektedir yoksa bu şekilde ömrünüzü tüketeceksiniz. Beklenilmeyen bir başarı yakalayacağınızı ve yeni bir mevkiye geleceğinizi gösterir. Kuyunuzu kazanların olduğunu ve sizin bunlara pabuçlarını ters giydireceğinizi söyler.

Rüyada Asa ile Uçmak

Gereksiz işlere kafa yorduğunuzu gösterir. Rüya sahibine talih ve kısmet getirir. Aradığınız insan sonunda karşınıza çıkacak ve bu kişiyle ortak zevkleriniz olacaktır. Beraber çok iyi anlar geçireceksiniz. Kısa sürede evlenme kararı alacak beraber mutlu bir ömür süreceksiniz. Gören kimsenin yolunda engeller çıkacaktır bu engeller sizi sekteye uğratacak istediğiniz sonuca ulaşmanızı geciktirecektir. Gören öğrenci ise birçok kişiyle bir konuda yarışıyor demektir. Çok zorlu bir maraton geçiriyorsunuz. Kalabalık ortamlara yorulur. Genellikle kişi bu kalabalık ortamlara girecek olan kişi eğitim hayatıyla ilgili bir gelişme yaşayacak ya da iş hayatı ile ilgili bir yenilik yaşayacağına işaret eder. Yoğun iş temposuna yetişmeye çalışan kişiler zaman zaman stresli dönemler yaşayabilir ve gergin bir havaya girebilir. Bu rüya ayrıca bir ev ya da işyeri inşa ettirmeye de yorumlanabilir. İş yoğunluğundan doğan streslerden kurtulmak için kişilerin iş dışındaki zamanlarında kendilerine ait rahatlayıcı meşguliyetler elde etmesi gerekir.

Rüyada Uzun Asa Görmek

Eğitim anlamında büyük başarılara imza atılacağına işaret eder. Bu başarılar büyük olasılıkla akademik anlamda gerçekleşir. Özellikle bilim alanında büyük başarılara imza atacağı, saygın ve önemli bir insan olacağı anlamına da gelir. Bir başka yoruma göre de rüyayı gören kişinin çevrelerindeki insanlara karşı akıl hocalığı yapacağı, koruyup kollayacağı bir rol üstleneceği anlamına gelir. Kişinin verdiği tavsiyeler genelde akılcı ve mantıklı tavsiyelerdir ve insanların yararına olacak özelliktedir. Bu yüzden kişi, sorumluluklarla dolu temposu yüksel ve verimli bir yaşam geçirecek ve pek çok insana fayda sağlayacaktır. Sevgilin sana sürpriz yapıp, seni güzel bir akşam yemeğine çıkaracak gibi görünüyor. Bu yemekte birbirinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve birbiriniz için yaratıldığınızın bir kez daha farkına varacaksınız. Ara sıra böyle tatlı kaçamaklar ikinize de iyi gelecek, aşkınıza heyecan katacaktır. Bir arkadaşının sıkıntısı var ve senden bunu saklıyor gibi görünüyor.

Rüyada Asanın Yılan Olması

İçinizde yaşattığınız bir isteğinize artık kavuşacağınızı gösterir. Bu istediğiniz şartlarda bir iş ya da yolunu gözlediğiniz bir sevgili olabilir. Unvanlı bir işle meşgul olduğunuzu söyler. Şu sıralar duygusal hayatınız da iyi gidiyor her şey yolunda görünüyor. Sevgiliniz ile emin adımlarla ilişkinizi devam ettiriyorsunuz ve yakında bu işi ciddi anlamda bir neticeye vardırmayı düşünmeye başladınız. Kişi bekar bir kız ise bu rüya ona güçlü bir erkek ile tanışacağını gösteriyor. Bu güç hem fiziki anlamda düşünülebilir hem de maddi anlamda düşünülebilir. Ayrıca kişinin mal varlığı artacak demektir. Evet sizi çekemeyenler var ancak siz emin bir şekilde yolunuzda ilerliyorsunuz ve gücünüze güç katıyorsunuz. Bazen de yeni doğacak bir çocuğa işarettir. Hamile kadın gördüyse doğacak çocuğu erkek olacak demektir. Müjdeli haberleri çağrıştırır.

Rüyada Asa ile Büyü Yapmak

Bazen de gücü ve kuvveti simgeler. Rüya sahibinin etrafında onu koruyan dostları vardır ve her zaman dayanışma içindedirler. Kişinin yumuşak huyundan dolayı kaçırdığı fırsatlar vardır. Hayatınızdaki problemleri ortadan kaldırmak ve bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına kendinize veya partnerinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini söylemeye çalışmaktadır. İş hayatınızda zor bir projeye dahil olacağınıza, bu işin üstesinden gelebilmek ve başarılı bir proje elde etmek için çok fazla çabalayacağınıza, sonucunda da çok güzel bir başarı elde edeceğinizi gösterir. Ayrıca da bu işin karşılığında hem çok fazla takdir alacağınıza hem de yüklü bir maaş alacağınızı da söylemeye çalışmaktadır.

Rüyada Asa ile Yürümek

Çocuğunuza yada ailenizdeki bireylere yakından ilgilenmeniz gerektiğine, sıkışmış olduğunuz para konusunda üç vakte kadar ferahlayacağınıza, ailenizle hiç ummadığınız bir kişi tarafından tatile gönderileceğinize, hak ettiğiniz başarıyı ve saygıyı almak için çok fazla emek harcadığınıza tabir edilir. Bir insanın içinin güzel olduğuna, iyi kalpli, iyiliksever, güzel huylu, esprili ve güler yüzlü olduğunu ifade eder. Eşinin ailesiyle ufak bir anlaşmazlığınız olabilir. Eğer alttan alıp, gönüllerini kırmazsan bu tatsız olay en kısa sürede kapanacak. Sorunlar, sıkıntılar derken için hayli sıkılmış görünüyor. Ruhunu arındırmak için meditasyon veya yoga yapabilirsin. Ayrıca günlük kısa yürüyüşler de kafanın dağılması için etkili olacaktır. Sağlığın için beslenme düzenine dikkat etsen iyi edersin.

Rüyada Altın Asa Görmek

Kişinin işleri rast gider. Bu kişi insanlar arasında sevilen sayılan birisidir. Kişiyi parlak bir gelecek beklemektedir. Bol kazançlı bir iş ya da öğrenci iseniz iyi bir meslek edineceksiniz. Kişinin aşk hayatı güzel bir şekilde ilerleyecektir. Sevgiliniz ile mutlu bir son sizi bekliyor. Sağlık sorunlarınızı artık kafanıza takmayın bu dönemde şifa bulacaksınız. Kişiye yakın bir dostundan güzel haberler gelecektir. Bir süredir aile arasında yaşanan üzücü olaylar artık son bulacak ve hanenize huzur gelecektir.Beklentilerin olduğu bir dönemde çekilen sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı özellikle beklediği bir iş ya da işle ilgili bir sınav sonucu bekleyen insanlar, bu sonucu bekledikleri sıkıntılı dönemlerde böyle rüyalar görmeleri mümkündür. Hesapsız kitapsız davranışlarda bulunup kendiniz ve ailenizi maddi anlamda zora sokacağınızı gösterir. Bu yüzden çekilecek sıkıntılar ve üzüntüler hastalıklara da sebep olabilir. Böyle bir durumda öncelikle maddi ve manevi tedbirler almalı sonrasında da sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir.

Rüyada Sihirli Asa Görmek

İş veya eğitim hayatınla ilgili pek yakında güzel haberler alabilirsin. Hayatında huzurlu, mutlu, keyifli ve rahat günler seni bekliyor. Arkadaşlarından birinin sağlık sorunu biraz canını sıkacağa benziyor. Aile büyüklerinden birinin bir yatırım planı var gibi, sana maddi açıdan destek sağlayabilir. Dış görünümün ile ilgili değişiklik yapmak için spora başlayabilirsin. Güç, kudret ve başarı sahibi olacağınıza delalettir. Bir olayda büyük başarı yakalayıp öz güveninizi arttıracağınıza işaret eder.Uzaktan bir sevdiğinizin geleceğini ya da dargın olduğunuz biri ile barışacağınızı gösterir. Genellikle hayra, güzel günler yaşanacağına ve başarıya delalettir. Özlemini kurduğunuz ve uzun zamandır göremediğiniz biri ile kavuşacağınıza delalettir. Başarınızı gölgeleyecek bazı olaylar yaşayabileceğinize ve sevdiklerinizden ayrı kalabileceğinize ya da çok sevdiğiniz bir insan ile aranızda bir kırgınlık oluşabileceğini gösterir. Ayrılığın ve kavuşmanın, hüzün ile birlikte sevincin yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Demir Asa Görmek

Güzel günlerin başlangıcı, başarılı bir döneme atılan ilk adım ya da kazanacağınız bir mevki yükselişinin habercisi olabilir. Başka bir rivayete göre ise gücü simgeler. Gücün yanında para ve malınızın artacağını da delalet eder. Uzun zamandır birinden yakında bir haber alacağınız anlamına gelir. Yüksek mertebede çalışan bir erkeğin sana karşı yoğun duyguları var. Bu erkek seni çok düşünüyor ancak sana açılırsa seni tamamen kaybetmekten korkuyor. Eğer bu erkeğin hislerine karşılık verirsen kısa zaman dilinde mutlu bir evlilik içerisinde bulacaksın kendini.

Rüyada Asa Aldığını Görmek

Sorunları tere yağından kıl çeker gibi hallettiğinizi gösteriyor. Öyle ki etraftan insanlar bile bir sorunla karşılaşınca sizden akıl almaya gelir olmuş. Kişi dinç ve sağlam bir vücuda sahiptir. Gerçek hayatta yaşadığınız pişmanlığa işaret eder. Hayatta yapmış olduğunuz seçimler, gitmiş olduğunuz yerler, söylemiş olduğunuz sözler üzerinde pişmanlık duymuş iseniz bu rüyayı görmeniz daha mümkün. Pişmanlığın yanı sıra bu rüya aynı zamanda tövbe ettiğiniz bir günah varsa buna geri dönebileceğinize işaret eder. Bu durumda iradenize hakim olmak zorundasınız çünkü yeni bir pişmanlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada Asa Verilmesi

Zinde bir yaşama ve sağlıklı olmaya işaret eder. Konu dünyalık meselelerse kolay yoldan kazanç sağlamaya çalışabilirsiniz ancak bu konuda dikkat etmelisiniz çünkü kolay kazanç beraberinde sıkıntılar da getirir ve doğru yollardan elde edilemez. Bir diğer karşılığı da hataya düşmektir, ” acele işe şeytan karışır” tabirine dayanarak, herhangi bir konuda yanlış adım atmanız çok olağan bir durumdur bu yüzden konu ne olursa olsun attığınız adımları dikkatli seçmeli ve üzerinde çok iyi düşünmelisiniz. aksi halde sonuçlar sizin için sorun yaratacağı gibi bu sıkıntı ailenize bile yansıyabilir. Kendini her daim genç ve enerjik hissediyorsun, pozitif enerjin ile etrafın beğenisini topluyor gibisin. Arkadaşların ve ailen seninle vakit geçirmekten çok keyif alıyorlar, çünkü onları eğlendirip mutlu edebiliyorsun. Ancak şu sıralar ilişkini biraz geri plana atmış gibisin. Sevgilin senden biraz ilgi bekliyor, onu şu sıralar biraz ihmal etmişsin gibi görünüyor.

Rüyada Beyaz Asa Görmek

Üzerinde takıntı yaptığınız konular olduğunu ve bu konulara kafa yorup kuruntulara sebebiyet verdiğinizi ifade eder. Bu konu bir kişiyle ya da bir konuyla ilgili olabilir. Bu konu her ne ise kişi bunu takıntı haline getirip soruna dönüştürecektir. Ancak bunun yerine konuyu akışına bırakmalı ve olacağına varmasını beklemelidir. Aksi halde kişi agresifleşip çevresindeki insanlarla olan ilişkileri de tehlikeye atacaktır. Bazı yorumculara göre dar görüşlü bir insanı fikirleriniz ile etkilemeyi başaracağınız anlamını taşımaktadır. Beklenmedik bir yerden yüklü miktarda bir para eline geçeceğe benziyor. İş hayatındaki sıkıntılar nihayet sona eriyor. Seni deli gibi seven ve sana aşık olan bir sevgilin var. Daha önce bu kadar sevildiğini hatırlamıyor gibisin. Aşk hayatında önemli gelişmeler olacak gibi görünüyor, sanırım yakında evlilik söz konusu. Yakın çevrenden gelecek bir habere biraz üzüleceksiniz.

Rüyada Elinde Asa Olan Birini Görmek

Rüyayı gören kişi her işini zorlanmadan hallediyor demektir. Bu kolaylık size özel hayatınızda da avantaj sağlayabilir. Uzun süredir izlediğiniz, gönlünüzde yatan kişiye şu aralar muhakkak açılın. Çünkü işlerinizin açıldığı bir dönemdesiniz ve olumlu bir cevap almanız çok olası. Kişinin sağlıklı bir ömrü olur. Bu iyi sağlık size ailenizden gelen genlerden kaynaklanıyor olabilir. Siz aile boyu pek sağlık sorunları yaşamayan bir nesilsiniz. Ayrıca kişinin hesap etmediği bir ayrıntı canını sıkacak demektir. En baştan her şeyi düşünseniz iyi olur sonradan tökezlemekten iyidir bu durum. Etrafınızda iyi niyetli kişilerden hala bulunuyor demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git