Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek
15 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 3.193 kez okundu.

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek, hayırla yorumlanır. Evlenen yakın arkadaşınızsa, yakın çevrenizde birinin güzel bir olay yaşayacağını ve sevincini sizinle paylaşacağınız gösterir. Bu kişiler genelde rüyanıza giren kişilerdir. Onların sevincine ortak olmanız sizi de çok cana yakın ve vefalı bir insan olarak gösterir. Rüyada arkadaşının gelinlik giydiğini görmek o arkadaşınıza bir kısmet var demek de olabilir. Rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız aynı zamanda bekarsa gerçekten evlenebileceğine ya da birileriyle tanışabileceğine de işaret eder. Eğer evlenme sürecinde ona yardım ettiğinizi görürseniz bu , onun sıkıntılı bir anında yardım edeceğinizi ve destek çıkacağınız böylece arkadaşınınız gözünde değerinizin daha da artacağını gösterir.

Rüyada Arkadaşın Evlenmesi Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada arkadaşının evlendiğini
Rüyada arkadaşın evlenmesi, üzerinde gelinlik varsa bu onun hayatında yakın zaman içinde güzel bir gelişme yaşanacağına, beklediği bir haberin hayırlı sonucunun karşısına geleceğine ve mutlu olacağına işaret eder. Bu haberi almasında siz de ona yardım edebilir, ona bu süreçte destek verebilir ve moralini yüksek tutmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü bu süreç arkadaşınız için muhtemelen zor ve meşakkatli olacaktır. Rüyada düğün görmek moralinizin son derece yüksek olacağı bir döneme işarettir. Rüyada arkadaşınızın gelinlik değil de elbise giydiğini görürseniz o zaman hayatında aşması gereken sıkıntıları ve kimseye söyleyemediği sırları vardır.

 

Etiketler:

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. gözde dedi ki:

    rüyamda sevmediğim bi arkadaşım evleniyordu fakat reelde aramiz cok kotuyken orada eskisi gibi cok mutluyduk ve üzerinde gelinlik yokru sadece evlendigini duyuyordum ve baska bir arkadaşımla onun yanında ben evlenmem daha cok erken falan diyordum evlerine gttigimizde ise arkadasımı degil kendi teyzemlerin evine gidiyordum alakasız bir sekilde ve enistemin cok degistigini görüyordum cok kötü biri oldugunu.dolaplarindan sosis yemeye gittiğim de kuzenimle, teyzem kuzenime bagırdı. yorumlanmasını istedigim bir rüya beni aydinlatisaniz cok sevinirim 🙂

Sayfa başına git