Rüyada Arkadaşını Görmek

Rüyada Arkadaşını Görmek
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 528 kez okundu.

Rüyada arkadaşını görmek, genelde hayra yorumlanır, eğer gördüğünüz kişi sevdiğiniz ve size yakın bir arkadaş ise bu rüyanın anlamı da. Yakında planını kurduğunuz olmasını hayal ettiğini, olması için dua ettiğini bir işin, sınavın ve ya sevdiğiniz kişi ile yakın zaman da hayırlı bir nişan, evlenme ve ya çocuk isteyen kişinin çocuk sahibi olacağıdır. Maddi olarak zorda olan birinin eline para geçeceği, manevi konularda sıkıntı çeken kişinin feraha ulaşacağıdır.

Rüyada Arkadaşı Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada arkadaşını

Rüyada arkadaşını, küskün olduğu bir ile arasını düzeleceğine işaret eder. Rüyada gördüğünüz arkadaş eğer aranızın bozuk olduğu, size yanlış yapan, size özen biri ise hayatınız da bazı aksamaların olacağı kısa bir süreliğine sizi üzen maddi ve ya manevi bir konunun canınızı sıkacağı ve beklemediğiniz birinde zarar göreceğinize işaret eder. Rüyada görülen arkadaş ile mutlu ise ve sizi gördüğün de güler yüzle ile sizi karşılıyorsa güzel haberleri alacağınızın işarettir. Eğer arkadaşınız mutsuz ise ve sizi gördüğün de mutsuzluğunu belli ediyorsa hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Görmek Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada arkadaşını görmek anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git