Rüyada Arkadaşını Görmek

Rüyada Arkadaşını Görmek
3 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 849 kez okundu.

Rüyada arkadaşını görmek, genelde hayra yorumlanır, eğer gördüğünüz kişi sevdiğiniz ve size yakın bir arkadaş ise bu rüyanın anlamı da. Yakında planını kurduğunuz olmasını hayal ettiğini, olması için dua ettiğini bir işin, sınavın ve ya sevdiğiniz kişi ile yakın zaman da hayırlı bir nişan, evlenme ve ya çocuk isteyen kişinin çocuk sahibi olacağıdır. Maddi olarak zorda olan birinin eline para geçeceği, manevi konularda sıkıntı çeken kişinin feraha ulaşacağıdır.

Rüyada Arkadaşını Ölmüş Görmek

Kişinin yaşadığı bir takım sorunların düzeleceğine işaret eder. Eğer aranızın bozuk olduğu, size yanlış yapan, size özen biri ise hayatınız da bazı aksamaların olacağı kısa bir süreliğine sizi üzen maddi ve ya manevi bir konunun canınızı sıkacağı ve beklemediğiniz birinde zarar göreceğinize işaret eder. Mutlu ise ve sizi gördüğün de güler yüzle ile sizi karşılıyorsa güzel haberleri alacağınızın işarettir. Eğer mutsuz ise ve sizi gördüğün de mutsuzluğunu belli ediyorsa hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Arkadaşının Kaza Yaptığını Görmek

Bir rahatsızlık yaşadığını göstermektedir. Sağlık açısından, zor bir dönemden geçecektir. Ya önceden teşhisi konulmuş olan bir hastalığı bulunmaktadır ya da bu rüya vesilesiyle, yakın zamanda belirtiler kendini göstererek hastalık teşhise doğru yol alacaktır. 3 vakte kadar kötü bir olay yaşayacağınızı sizlerle paylaşabiliriz. Bu kötü olay, ailenizden birisiyle ya da çevrenizdeki bir kişiyle, basit bir tartışma içerisine gireceğinizin habercisi durumundadır. Bu tartışma küçük, ancak etkisi büyük olacak gibi durmaktadır. Bizden söylemesi.

Rüyada Arkadaşını Cin Olarak Görmek

Hiç beklemediğiniz bir durumla karşılaşacağınızın habercisidir. Uuzun zamandır tanıyor olabilirsiniz ancak durum hiç de öyle değil. Siz, sadece iyi günde onu gördünüz ancak o sizin bu halinizi kullanacak ve beklenmedik bir durum beklenmedik bir olayla karşılaşacağınızın da habercisidir. Maddi açıdan bol kazanç yaşayacağınız bir döneme gireceğinizin de habercisi durumunda olan bir rüya ve yorumudur da aslında. Siz de; bol kazançlı dönemde, yardımseverlik duygunuzu yitirmemeli, çevrenizde yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmelisiniz. Bu rüya sayesinde; huzurlu bir hayat yaşayacak, uzun süredir hayalini kurduğunuz bir olayı gerçekleştirmek için bütün fırsatların ayağınıza kadar geldiği şu dönemde, sakin olmalı, mantıklı düşünmeli, yardımseverlik duygusuyla hareket ederek maddi imkanlarınızı bereketlendirerek hem yardım edebilir hem de içinizi ve vicdanınızı rahatlatabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşına Cin Musallat Olması

Sağlık problemi yaşayan bir akrabanız olduğunun habercisidir. Bu akrabanızın rahatsızlığı ya şu an bilinen bir durumdur ya da yakın zamanda ortaya çıkabilecek olan bir durumdur. Siz de bu rahatsızlığın ardından, o kişinin yanında ona destek olabilir, o kişiye moral verebilir, o kişinin yanında olarak güvende olduğunu hissettirebilirsiniz. Sadece güzel zamanlar geçirebileceğiniz zamanlar; belli ki kapıda. Gözlerinizi kapatarak, hayallerinizi gerçekleştirmek için en bereketli zamanlar şu zamanlardır. Bizden söylemesi.

Rüyada Arkadaşını Sarhoş Görmek

Hayırlı olmayan işler yapacağınızın habercisidir. Size hayır getirmeyeceğini bilerek, onunla ortak olan hiçbir işe ve hiçbir projeye katılmamanız gerektiği rüyanızda size aktarılmıştır. Bu rüyayı dikkate alarak, iş ve düşünce paylaşımı konusunda daha fazla dikkat etmeniz gerektiği, daha fazla özen göstermeniz gerektiği sizlerle paylaşılan bir detay olmuştur. Maddi anlamda zor bir döneme girdiğinizin göstergesidir. Şu sıralar; vergi borçları, ödemeler, cezalar gibi sıkıntılar sizin etrafınızda gözüküyor. Şu dönemde biraz azmetmeniz ve gayret göstermeniz son olarak da sabretmeniz sayesinde, bu maddi kayıpları yaşayacak ancak kısa bir süre sonra da toparlanma dönemine de girmiş olacaksınız.

Rüyada Arkadaşını Cin Çarpması

Yaşam süresince bir yakınınızın ya da akrabanızın zor bir durumla karşı karşıya kalacağının habercisidir. Bu kişi, sizin sevdiğiniz ve değer verdiğiniz birisidir. Bu kişi, başına gelen bu kötü olayı, gelip ilk sizinle paylaşacak ve sizden yardım isteyecektir. Siz de vicdanınız ve mantığınızla birlikte hareket ederek, bu kişinin düşmüş olduğu bu karanlıktan çıkmasını sağlayacak, daha mutlu ve uyumlu yaşayabilmesine ortak olmuş olacaksınız. Kötü anında yanında olarak, ona destek olacaksınız. Böylece ne kadar değerli bir insan olduğunuzu çevreniz de fark edecektir. Siz kendiniz olmayı denerken, iyiliğe kapılmış anlar zincirinden geçerek, hayırlı işlere başlamış olacaksınız.

Rüyada Arkadaşını Ağlarken Görmek

Hayatınızda beklenmedik gelişmelerin yaşanacağının habercisidir. Bu gelişmelerle birlikte; hem sevinebilir hem de üzülebilirsiniz. Sevdiğiniz bir arkadaşınız ise, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacaktır. Ancak, küs olduğunuz, tartıştığınız ya da sevmediğiniz ise bu kişi, hayatınızda olumsuz anlamda beklenmedik gelişmeler yaşanabilmektedir. Siz rüyanızda gördüğünüz kişiden emin olduktan sonra, yaşayacağınız iyi ya da kötü gelişmeleri, gönül gözlerinizi de açarak beklemeye koyulun. Hayatında maddi anlamda bir bolluk ve bereket dönemi yaşanacaktır. Bu sayede, kafanızda kurduğunuz bütün borçlar, yaşadığınız bütün maddi sıkıntılar hafif bir düzeye erişecektir. Siz de bu rüya sayesinde, uzun zamandır beklediğiniz yerden gelecek olan parayla, hayalini kurduğunuz işleri yapabilir, daha mutlu bir şekilde, maddi bolluklar içerisinde hayatınızı idame ettirebilirsiniz.

Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Hayırlı bir haber alacağınız anlamına gelir. Bu rüya çoğunlukla doğum haberi almak anlamına gelir. Bebek haberi mutluluk ve bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, gördüğü rüyada kimin hamilelik haberini alıyorsa onunla ilgili güzel şeyler yaşanacak demektir. Bebek bu gelişmelerin sembolüdür. Geliri artar ve zenginleşir. Dünya malı konusunda oldukça şanslı bir hale gelir ve servetine servet katar. Gördüğünüz kişi bekarsa ve hamile olduğunu öğrenen biri gerçekte de hamilelik ya da evlilik haberi alabilir ve bununla ilgili bir davetiye alabilir. Bu mutlu haberle kişinin kendisi de mutlu olacaktır.

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Rüya sahibinin çok uzun bir ömür süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin çok sağlıklı ve sağlığına çok dikkat eden birisi olduğuna yorumlanır. Ömrüne ömür kattığına ve sağlık kontrollerini eksiksiz yaptırdığına, çok sağlıklı beslendiğine ve kendisine dikkat ettiğine yorumlanır. Bulunduğu ortamlarda bereketin artacağına, itibarının yükseleceğine işaret eder. Etrafında şerefli ve onurlu insanların olacağına ve saygınlığının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşı ile arasının daha iyileşeceğine ve dostluklarının uzun yıllar süreceğine işaret eder.

Rüyada Arkadaşını Hasta Görmek

Arkadaşlık ilişkilerinin arkadaş canlısı ,içten ve samimi olduğuna yorumlanır. Arkadaş çevresinin genişleyeceğine ve kendisine yardımı olacak insanların etrafında olacağına işaret eder. Bazen de ahlaksız ve duyulmasını istemediği işler yaptığına yorumlanır. Kişinin düşmanına karşı kazandığı zafere işaret eder. İnancının ve imanın daha da güçleneceğine ve bununla ilgili işler yapacağına ve yardım bekleyen insanlara yardım edeceğine, bol bol hayır duası alacağına işaret eder. İyi işler içinde olduğuna ve kötü işlerden uzak durduğuna yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git