Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada Arkadaş Görmek
19 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.325 kez okundu.

Rüyada arkadaş görmek, oldukça farklı anlamları vardır ama bu anlamlar kişinin içinde bulunduğu duruma bağladır. Örneğin mutsuz bir durum yaşıyorsa, kötü bir durum da görmek ve ya onu mutlu görmek gibi farklı anlamları vardır. Aynı zamanda mutlu olduğunu görmek, rüya sahibi yakın bir zamanda mutlu olacağı bir haberi alacak demektir. Erkek ise ve aile ile sorun yaşıyorsa kısa zaman da bu durumun ortadan kalkacak demektir. Rüyada yeni edindiğini görmek ise rüya sahibinin sevdiği kişi ile mutlu günlerin yakın olduğunu, okulda ki başarısızlıkları sınavlarda ki olumsuz durumların biteceğini, sınavlarda sevindirici haberler alacağını işarettir.

Rüyada Arkadaşa Sarılmak

İş arayan kişi ise iş bulacağı ve yeni işin de başarılı olacağıdır. Yani rüyada mutlu isen hayatın da beklediğin seni muştu edecek haberleri alacağına işarettir. Mutsuz isen ya da biriniz mutsuz ise, onu kötü durum da görüyorsanız hayatınız da bazı beklemediğiniz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. İş, aşk, aile, maddi ve ya maddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Rüyada Eski Arkadaş Görmek

İş bakımından iyidir. O işte yükseleceği anlamına gelmektedir. Eğer gerçek hayatta iyi bir arkadaşınsa o kimseyle çok samimi isen iyi şeyler olacağına, eğer sevmediğin birini görürsen işlerin iyiye gitmeyeceğine işarettir. Kötü bir şeyler yaparken görmüşsen o kişiden uzaklaş. Eğer iyi bir şey yapıyorken görürsen ondan kötülük gelmez.

Rüyada Arkadaşla Küsmek

Rüyanda seni küçümsüyorsa o arkadaşından uzaklaşma. Eğer rüyada seni övüyorsa bil ki o sana bir kötülük yapacak demektir. Bir yola çıkıyorsan görülen kişi ile uzun süre birlikte yaşayacaksın demektir. Eğer kavga ediyorsanız bu pek hayra işaret değildir. Bundan dolayı dikkatli olman gerekir. Eğer güzel vakit geçiriyorsan o senin asıl dostun demektir, onu sakın üzme.

Rüyada Küs Arkadaş Görmek

Onunla barışana kadar işlerinin yolunda gitmeyeceğine işarettir. Ama umutsuz olma küs kalmak güzel bir şey değildir. Bu zamana kadar ailen, arkadaşların derken hep kendini ihmal ettin. Artık biraz da kendine vakit ayırmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Sen de hayatının monotonluğundan sıkılıp, hayatına farklılık katmak istiyorsun. Bunun için kurslara yazılabilir, spora başlayabilirsin. Yeni bir uğraş veya hobi de hayatına farklılık ve heyecan katacaktır. Belki gireceğin yeni ortam hoş biriyle tanışmana da vesile olur.

Rüyada Asker Arkadaş Görmek

Bazı konularda alacağınız desteklerini ifade eder. Örneğin bir iş görüşmesi yapacaksanız ya da bir şeye başvurduysanız, yanınızdaki kişilerin size destek olacağını gösterir. Sıkıntı dolu ya da mutsuz günler geçiriyorsanız birilerinden destek alabilirsiniz. Değer verildiğinizi bilmek ise sizi her alanda güçlü kılar ve mutlu eder. Bu rüya, ticari bir işe atılacağınız şeklinde de yorumlanabilir. Bir ortaklık konusunda yakınlarınızdan destek alabilir veya işbirlikleri kurabilirsiniz.

Rüyada Ölmüş Arkadaş Görmek

Onu özlediğinize işaret eder. Bunun dışında başarılı bir geleceğiniz olacağına işaret eder. Ortaklıklarınız ve kuracağınız işler konusunda yine de dikkatli olmalısınız. Çoğunlukla bir başarıya ulaşılacağı şeklinde yorumlanır. Fakat bu başarıya ulaşılırken çevrenizden destek almalı ve yalnız yürümemelisiniz. Bu sayede ulaşmak istediğiniz hedeflere daha kolay ulaşabilirsiniz. İyi olarak görmeniz onların uzun ömürlü olacaklarına delalet eder. Hasta görmek ise zorlukları kısa sürede aşacağınıza işarettir. Gördükten sonra uzun zaman görüşmediğiniz kişilerden haber alabilir, onlarla görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin ruhunun ferahlayacağına, kalbindeki temizliğe ve saflığa yorumlanır. Kişi bekar ise, önünde mutlu ve paylaşımcı bir dostluk ile başlayıp ilişkiye dönecek bir birlikteliğin olduğunu işaret eder. Çok dostane ve güzel insanlarla dolu olan bir ortama gireceğini ve bu ortamda tanışacağı yeni birinin kariyer anlamında rüya sahibine çok şey katacağı şeklinde yorumlanabilir. Yakın bir arkadaşınızdan gelecek güzel bir habere ve gireceğiniz kalabalık bir ortama yorulur. Eski dostunuz ise hakkınızı yiyen bir patrona işarettir.

Rüyada Arkadaşını Ağlarken Görmek

İçinizde anlatmak istediğiniz sıkıntılar olduğuna ve paylaşırsanız hem fayda görüp hem rahatlayacağınıza işarettir. Mutlu ve güzel bir döneme geçiş yaparken artık sabretmesi gereken olayların sonuna gelmiş ve başarması için önünde hiçbir engel kalmamış demektir. Rahatsızlığı olan bir yakınınızda güzel bir haber alabileceğiniz ve mutlu olacağınız anlamını da taşır. Bu gireceğiniz ortamda tanıdığınızı düşündüğünüz birinin farklı yönleriyle tanışıp onunla olan muhabbetinizi daha da ilerletme şansınızın olacağını işaret eder. Kariyer anlamında çevrenizdeki bilgili kişilerden faydalanmanız gerektiğini ve önünüze gelecek fırsatları değerlendirmeniz gerektiğini haber eder. Mütevazi bir kişilik ile tanışmaya işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git