Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada Arkadaş Görmek
19 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.020 kez okundu.

Rüyada arkadaş görmek, oldukça farklı anlamları vardır ama bu anlamlar kişinin içinde bulunduğu duruma bağladır. Örneğin kişi rüya da arkadaşıyla mutlu ise, arkadaşıyla mutsuz bir durum yaşıyorsa, arkadaşının kötü bir durum da görmek ve ya onu mutlu görmek gibi farklı anlamları vardır.
Rüyada eski arkadaşını görmek ve aynı zamanda mutlu olduğunu görmek, rüya sahibi yakın bir zamanda mutlu olacağı bir haberi alacak demektir.  Rüyada erkek arkadaş görmek ise; eğer kişi aile ile sorun yaşıyorsa kısa zaman da bu durumun ortadan kalkacak demektir. Rüyada yeni bir arkadaş edindiğini görmek ise rüya sahibinin sevdiği kişi ile mutlu günlerin yakın olduğunu, okulda ki başarısızlıkları sınavlarda ki olumsuz durumların biteceğini, sınavlarda sevindirici haberler alacağını işarettir.

Rüyada Arkadaş Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada arkadaş

Rüyada arkadaş, iş arayan kişi ise iş bulacağı ve yeni işin de başarılı olacağıdır. Yani rüyada görülen arkadaş ile mutlu isen hayatın da beklediğin seni muştu edecek haberleri alacağına işarettir. Rüyada arkadaşınla mutsuz isen ya da biriniz mutsuz ise, onu kötü durum da görüyorsanız hayatınız da bazı beklemediğiniz olumsuz durumlarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. İş, aşk, aile, maddi ve ya maddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git