Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek
24 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 406 kez okundu.

Rüyada arı soktuğunu görmek, arı çalışkanlığın sembolüdür. Arılar olmadan insanların yaşamayacağı söz konusu bile olmuştur. Böyle çalışkan ve önemli bir yeri olan arı tarafından sokulmak kişinin iş hayatında, aile hayatında çok kazanç sağlaması anlamına gelir. Rüyada arının ısırdığını görmek başarılacak işe işaret eder. Kişinin uğraştığı işlerin karşılığını alacağı, aile hayatında mutlu olacağı anlamına gelir. Hanede bereket ve saadetin çoğalacağına, yüksek makam ve mevkie işaret eder. Rüyada arı soktuğu gören kişinin hayatında, kendinden yüksek rütbeye sahip kişiler tarafından, takip edileceği ,başarılı işlerde yer alacağına işaret eder. Aynı zamanda çalışkanlığın göstergesidir. Hayatınıza ve zamanınıza bereket gelebilir.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

ruyada-ari-soktugunu-gormek-
Rüyada arı sokması, yakında güzel işler için kapınıza gelecek insanların varlığını gösterir. Eğer kişinin evlenmek üzere olan çocuğu varsa işlerinin rast gideceği, hayırlı damat ya da gelin alacağına işarettir. Rüyada arının balını yemek istediğinde arı tarafından sokulan kişinin hayatında bir takım sıkıntılar meydana gelebilir. Başkasının kazancına göz dikilmesi, ya da yakınlarına karşı kıskançlık belirtisidir. Rüyada arının balını yiyemeyen kişinin hayatında alacağı kararlarda acele etmesi doğru değildir. Başına gelecek olaylarda daha sabırlı olması gerekir. Rüya da Eşekarısı görmekse zor zaman anlamına gelir. Başkası tarafından zorlanacağı ya da zorbalığa maruz kalacağının işaretidir.

Rüyada Arı Sokması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada arı sokması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git