Rüyada Arı Görmek

Rüyada Arı Görmek
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 634 kez okundu.

Rüyada arı görmek, genellikle güzel olarak yorumlanır. Genellikle rızık ile yorumlanır. Rüyanızda kovan etrafında uçuştuğunu görürseniz hayatınız boyunca bolluk bereketli bir yaşam süreceğinize işarettir. Etrafınızda çevrenizde sizin meslek hayatınızda ya da özel yaşamınızda ki çoğu şeyi kıskanan kişileri işaret eder bundan dolayıdır ki mutlaka çevrenizdeki kişileri iyi seçin ve arkadaş ya da akrabalarınıza dikkat edin.

Rüyada Arı Peteği Görmek

Gördüğünüzde mutlu olun çünkü gerçekten güzel günlerin işaretçisi mutlu, huzurlu, aşk dolu ve para içinde yaşayacağınızı gösterir. Yakalamaya çalışıyorsanız hedeflere ulaşmanıza az kaldığını gösterir. Ne kadar yaklaşıyorsanız o kadar kısa sürede hedefinize ulaşacaksınız demektir. Eğer rüyanızda öldürmeye çalışıyorsanız bir kötülükten korunmak için çaba harcayacağınız ya da bir telefonla kötü bir haber alacağınıza işarettir. Başında toplanması demek de sakladığınız bir sırrınızın ortaya çıkacağın gösterir.

Rüyada Arı Öldürmek

Eğer ki kovanı ile görülüyor ise, rüya sahibin iş hayatında önemli gelişmeler yaşanacağına ve mevki edinmek adına iş arkadaşlarıyla rekabet içerisinde olup, rakiplerini geride bırakarak hedefine kısa zamanda ulaşacağına işaret eder. Kişinin ne denli çalışkan, hırslı ve yetenekli olduğunu gösterir. Kişinin çalışma temposunu düşürüp, yeteneklerini henüz keşfedemediği anlamını taşır.

Rüyada Arının Saldırması

Verilen yanlış bir karar ile zor bir döneme girileceğini de ifade edebilmektedir. Eğer ki rüyayı gören kişi evli ise, ceviz kabuğunu doldurmayacak nedenlerden dolayı aile birliğinin bozulacağını, şu sıralar pireyi deve yapmak yerine daha yapıcı davranmanın yararlı olacağının haberini vermektedir.

Rüyada Arı Balı Görmek

Çok değer verilen bir mal ya da bir varlığı da simgeleyebilmektedir. Bu varlık rüya sahibinin etkisi ile elden çıkacak ve bir takım kayıplar meydana gelecektir. Şu dönemlerde rüya sahibinin bir emlak yada arsa işi varsa istenmeyen şekilde sonuçlanacaktır. Aynı zamanda uzak akrabaları da ifade eder. Bir akrabanın yaşamını yitirmesi ile büyük üzüntü yaşanacak, ölen kişinin ailesine maddi olarak destek verilmesi gerekecektir.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Bekar olan rüya sahipleri için en kısa zamanda hayırlı bir kısmet ile tanışmaya ve bu tanışmanın çok iyi birlikteliklere gelmesine işarettir. Kovanın içindeki ya da etrafındaki arılar da kişinin karşısına çıkacak olan kısmetler olarak nitelendirilir. Ne kadar fazla sayıda olursa rüya sahibinin o kadar fazla kısmeti olacak demektir. Görülen kovan içinde bal olup olmadığı da kısmetlerin maddi durumu hakkında bilgi vermektedir. Örneğin, kovan içinde bal varsa, kişinin karşısına çıkacak olan kısmetler, varlıklı ve zengin demektir.

Rüyada Arı Sürüsü Görmek

Kişinin istemediği birisi ile evlendirileceğini veya evlenmesi için baskı yapıldığını göstermektedir. Evli rüya sahipleri eşlerinin kazancından memnun olmadığını göstermektedir. Kadınlar için durum böyleyken evli bir adam için başkalarının karılarında ve malında gözü olduğunun işaretlerini taşımaktadır. Kimi zaman başkalarını aşırı derecede kızdırmaya ve bu kızgınlığın sonuçlarını çekmek durumunda kalmaya delalet etmektedir.

Rüyada Arılar Görmek

Berekete, bolluğa, sevince, mutluluğa, zenginliğe, başarıya yorulur. Kişi bekar ise hayırlı bir eş adayı ile evlenir, olmasını istediği bir dileği varsa en yakın zamanda bu dileği gerçekleşir, yeni bir işe başladıysa bu işinde başarılı olur ve helal para kazanır, evi yoksa ev satın alır, küs olduğu birileri varsa yakın zamanda barışır. İlim öğrenmeye, hayırlı işler yapmaya, paranın bereketlenmesine, aile saadetine, helal kazanca, hayırlı arkadaşlara işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin bereketli bir ömür yaşayacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir insan olacağına delalet eder.

Rüyada Çiçek Üzerinde Arı Görmek

Beklenmedik bir misafirin geleceğine, uzak bir akrabadan miras kalacağına yorulur. Yakalamak, umulmadık bir arsanın değerlenmesine, malın bereketlenmesine, helal kazanca, yeni bir işe başlamaya, sevilen bir dostun beklenmedik bir zamanda gelmesine işaret eder.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

Çalışkanlığın sembolüdür. Arılar olmadan insanların yaşamayacağı söz konusu bile olmuştur. Böyle çalışkan ve önemli bir yeri olan canlı tarafından sokulmak kişinin iş hayatında, aile hayatında çok kazanç sağlaması anlamına gelir. Başarılacak işe işaret eder. Kişinin uğraştığı işlerin karşılığını alacağı, aile hayatında mutlu olacağı anlamına gelir. Hanede bereket ve saadetin çoğalacağına, yüksek makam ve mevkie işaret eder. Kişinin hayatında, kendinden yüksek rütbeye sahip kişiler tarafından, takip edileceği, başarılı işlerde yer alacağına işaret eder. Aynı zamanda çalışkanlığın göstergesidir. Hayatınıza ve zamanınıza bereket gelebilir.

Rüyada Arı Sürüsünden Kaçmak

Yakında güzel işler için kapınıza gelecek insanların varlığını gösterir. Eğer kişinin evlenmek üzere olan çocuğu varsa işlerinin rast gideceği, hayırlı damat ya da gelin alacağına işarettir. Balı yemek istediğinde sokulan kişinin hayatında bir takım sıkıntılar meydana gelebilir. Başkasının kazancına göz dikilmesi, ya da yakınlarına karşı kıskançlık belirtisidir. Balı yiyemeyen kişinin hayatında alacağı kararlarda acele etmesi doğru değildir. Başına gelecek olaylarda daha sabırlı olması gerekir. Rüya da Eşekarısı görmekse zor zaman anlamına gelir. Başkası tarafından zorlanacağı ya da zorbalığa maruz kalacağının işaretidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git