Rüyada Arazi Görmek

Rüyada Arazi Görmek
7 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.

Rüyada arazi görmek, eş ile yorumlanır. Eğer bekar bir kişi bu rüyayı görmüşse yakın zamanda hayırlı bir kısmetle evleneceği anlamına gelir. Bu evlilikle mutlu ve huzurlu bir yuva ve uzun süreli bir aile hayatı oluşacaktır. Evli biri görürse de evinde ailesiyle olan muhabbeti artacak ve güzel şeyler yaşayacaktır. Eğer sattığını görürse bu da evinde sorun yaşayacağına ve eşinden ayrılacağına işaret eder. Eğer sahibi olduğu tarla verimli ve bereketli görünüyorsa hayırlı evlatlara sahip olur ve bu evlatlardan hayatı boyunca hayır görür. Kuraklık gören kimsenin de evindeki bireylerden birinin sağlık sorunları oluşur.

Rüyada Kurak Arazi Görmek

Planlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini ve yanlış bir tercihte bulunabileceğinize işaret eder. Bu yüzden karar verirken dikkat etmeniz ve iyi düşünmeniz yararınıza olacaktır.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Eğer verimli ve yeşillik dolu ise kararlarınız makul ve mantıklı sınırlarda demektir. Hayata geçirmeniz halinde parlak ve aydınlık bir geleceğiniz olacak demektir. Şimdi hayat senin için yeniden başlıyor, adeta küllerinden tekrar doğacaksın. Silkelenip, ayağa kalkma ve karamsarlıktan kurtulma vakti… Biraz sosyalleşsen fena olmayacak. Gireceğin ortamlarda yeni arkadaşlarla tanışacaksın, kim bilir belki kafa dengi bir erkekle de tanışabilirsin. Şu karamsar, mutsuz, umutsuz ruh halinden bir an önce kurtulursan seni çok güzel günler bekliyor.

Rüyada Arazide Yatmak

Rüyayı gören kişinin, kendisinin menfaatine olacak, hayırlı işlere gireceğine tabir olunur. Kişinin, bu işten kazançlı çıkabilmesi için bir an önce kararlar vermeli ve zaman kaybetmeden doğru adımlar atması gerektiğine yorulur. Bir diğer yoruma göre bu rüya, iş hayatı ile ilgili alınacak hayırlı haberlere işaret eder. Çok para kazandıracak durumlara tabir edilir.

Rüyada Arazi Satmak

Kişinin iş ve meslek yaşamında bir takım sorunlar çıkacağına, kişinin huzurunun ve ağız tadının kaçacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, hane içinde olabilecek bazı meselelere de işaret eder. Hane içinde maddi ya da manevi yaşanacak problemlere yorulur. Bazı yorumculara göre ise eldeki bir fırsatın ya da imkanın kaybedilmesine delalet etmektedir.

Rüyada Arazi Almak

Gönül işlerinde yaşanacak olumlu gelişmelere delalet eder. Kişinin karşısına çıkacak hayırlı bir insan ile temiz, sevgi dolu bir ilişkiye başlanacağına ve bu ilişkinin hayırlarla sonuçlanacağına yorulur. Mutlu bir evliliğin habercisidir. Bazı yorumcuların yorumu ile bu rüya, rüya sahibinin yapacağı bir yatırıma tabir edilir. Bu yatırım, kişiye bolluk ve bereket getirecektir.

Rüyada Arazi Sürmek

İş hayatında büyük uğraşlar ve emekler verilip çalışılacağına delalet eder. Kişi bu emeklerinin mükafatını alacak ve sonunda yüzü gülecektir. Bir terfi, memuriyet, başarı, zafer olarak tabir edilmiştir. Bu rüya, kişinin istediği, hedeflediği noktaya gelebilmek için çok çalışması ve pes etmemesi gerektiği manasına da gelir. Mesleki anlamda becerilerin, yeteneklerin sergilenmesi olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Arazi Bölmek

Rüya sahibinin, zor bir seçim yapacağına yorumlanır. Aile, iş ya da sosyal yaşantı içerisinde bir durumun son bulacağına, bu sonlanma ile bir seçimin zorunluluğuna delalet eder. Bazı tabircilerin yorumu ile kazançta bir düşüş yaşanacağına gelirin olumsuz etkileneceğine tabir edilir. Miras olarak da yorumlanmaktadır. Aile ve akrabalar arasında bir miras konusunun olacağına yorulur.

Rüyada Arazi Sulamak

Bekar kimseler için sevilen, istenen bir insan ile yakın bir zamanda yuva kurulacağına, mutlu bir evlilik yaşanacağına delalet eder. Evli kimseler için ise evlilik hayatında pürüz ve sorunların biteceğine, evlilik bağlarının kuvvetleneceğine yorulur. Rüya sahibinin, bugün emek verdiği işlerden gelecekte büyük menfaat ve yararlar elde edeceği, refah içinde olacak zamanlara tabir edilir.

Rüyada Arazi Tapusu Görmek

Bu rüya, maddi kazanç elde etmeye yorulur. Eğer kişinin düzenli bir geliri yoksa düzenli gelir elde edeceği işler yapacağına işaret eder. Eğer düzenli bir gelir varsa gelirde yaşanacak artışa yorumlanır. Rüyada olduğu gibi bir mal ya da mülk sahibi olmaya da delalet etmektedir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, istenen bir eşyanın hane içine gireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada Arazi Yangını Görmek

Bu rüya, ilişkilerde yaşanacak krizlere yorumlanır. Rüyayı gören kişi, aile, iş ya da sosyal yaşantısından bir insan ile yollarını ayıracak demektir. Bu ayrılık, kişi için üzücü olacaktır. İş hayatı açısından bakıldığında yaşanacak olası bir soruna işaret eder. İş yeri kapanabilir, yapılmak istenen bir iş yarım kalabilir ya da yapılan bir işte zarar edilebilir.

Rüyada Arazi Ölçmek

Kişinin, her işinde hesabını bilen biri olduğuna işaret eder. Bu hesaplı adımları ile işlerinin yolunda gideceğine ve olumlu durumlara yorulur. Bu rüya, adaletli olmaya ve hak yememeye de tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili bir karar aşamasına gireceğine ve çok iyi düşünerek kararlar alması gerektiği anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Araziye Ev Yapmak

Olumlu ve makbul rüyalardandır. Kişinin işlerinde büyüme yaşanacağına delalet eder. Bu ikinci bir iş ya da ikinci bir iş yeri, yeni bir ortaklı, kazançlı bir yatırım olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, hayatı için yeni bir karar alacak ve adım adım kararlarını uygulayacaktır. Bu kararlar kişiye menfaat ve hayır getirecektir. Bekar kimseler için evlilik manası da taşımaktadır.

Rüyada Sürülmüş Arazi Görmek

Deyim yerindeyse kişinin ayağına gelecek bir iş teklifi, şans, nasip ve kısmet olarak tabir edilir. Bir diğer yorum ile bu rüya hazır olan işlerin kişiye sunulacağına tabir edilir. Bazı yorumculara göre ise yakın zamanda yaşanacak bereketli dönemi müjdeler. Bu rüya, evlilik, nişan ya da söz gibi hayırlı bir işi de temsil eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git