Rüyada Arabada Oturmak

Rüyada Arabada Oturmak
22 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 864 kez okundu.

Rüyada arabada oturmak görmek sizlerin bu ara her ne işe el atar iseniz atın sadece oturarak ya da yatarak kazanmak istiyor olduğunuz işleri simgelemektedir. Fakat böyle devam eder iseniz hiçbir başladığınız işte başarı elde etmeyi geçin sonunu bile getiremeyecek olduğunuzu göstermektedir. Çalışan demir nasıl pas tutmayıp kenarda işletilmesini yıllarca bekleyen demir pastan gözükmeyecek ise sizler için de bu durumu işaret etmektedir. Eğer harekete geçer iseniz başladığınız her işte oldukça başarılı olacak ve her şeyi elde edeceksiniz.

ruyada-arabada-oturmak

Rüyada arabada oturmak görmek uğraşı göstermeden kazançları gösterse bile rüyada iki kişinin arabada oturduğunu görmek sizlerin çevresinde yer alan birinin sizler için de pek de hayırlı olmayan biri olduğunu işaret etmektedir. Çevrenizde yer alan insanlar her ne kadar sizlerin yüzlerine gülse bile arkanızdan hiç de memnun olmadıkları için birçok iş çevirdiğini de işaret etmektedir. Bu ara her arkadaşınıza ya da yakınınıza bir derdinizi anlatır iken ya da sırrınızı da paylaşır iken temkinli olur iseniz sonradan çok daha mutlu olacağınızı da göstermektedir.

Rüyada Arabada Oturmak Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada arabada oturmak anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git