Rüyada Arabada Gitmek

Rüyada Arabada Gitmek
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 638 kez okundu.

Rüyada arabada gitmek görmek, genel anlamda güzel olaylara ve hayırlı olacak durumlara yorulur. Rüyasında arabada giden kişinin hayatında tepeden tırnağa değişim yaşanacak anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı ters yönde istikamet seyretmeye başlayacaktır. Arabada giden kişi kendini ferah ve mutlu hissediyorsa çok güzel şeyler yaşayacak ve huzur içinde olacak anlamındadır. Ancak mutsuz olduğu hissini taşıyorsa birilerinden çok kötü haberler duyacak demektir.

Rüyada Arabada Gitmek Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada arabada gitmek
Rüyada arabada gitmek, gerçek hayatta mutlu olan kişi için mutsuzluğa, bereketsizliğe, kedere ve hastalıklara yorulur. Rüyada arabada gerçek hayatta mutsuz olan kişi için ise şansının açılacağına işarettir. Bereket ve hayırlı olan her şey bir bir hayatına girmeye başlar ve bu kişi her anlamda hiç olmadığı kadar bolluk içinde yaşamaya başlar. Birinden gelecek haber ile güzel bir iş kapısı açılır ve bu sayede iki yakası bir araya gelemeyen rüya sahibinin deyim yerindeyse cebi para görür.
Rüyada arabada uzun bir yolculuğa çıkan kişinin hayatına belirsizlikler girecek anlamında yorumlanır. Sonunu bilmediği işlere karışmak zorunda kalacak ve iç huzuru bulamayacağı bir döneme girecek anlamını taşır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git